מכבי נתניה

גירסה מלאה: ריביירו יוחתם בתור זר שישי, נילסן יישאר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(11-Jul-2017 21:03)yaron73 כתב: [ -> ]http://www.one.co.il/Article/16-17/1,1,8...tml?ref=hp

זר חמישי ולא שישי

לא יודע כמה כסף יש להשקיע ב 2 שחקנים זרים. כשאחד מהשישיה יהיה בספסל, אני חושב שכדאי לשים את הכסף על שחקן אחד עם סבירות גבוהה יותר להצלחה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עומק,מחוייב מציאות.
ומכיוון שאני כבר קורא את הכותרות באינטרנט יום אחרי העדרות ערן/דיא/חלוץ זר(שעדיין לא הוחתם),מסיבות כאלו ואחרות,חשוב שבנוסף להחתמת חלוץ זר מוכח לעמדת ה11 להחתים "שחקן נוסף" ישראלי/זר שיהיה לגיטימי ויוכל בכל זמן נתון לעשות שינוי במגרש.
ומכיוון שאין ישראלי כזה למעט שון וויסמן(שעתידו לטווח קצר וארוך לא ברור) ויש זר צעיר שכזה שמתאמן 10 ימים בקבוצה והצוות מתרשם מימנו עמוקות(בניגוד ליועצים המקצועיים בפורום)והוא בדעה שהפוטנציאל ענק(למרות שהוא עדיין בוסר..)וערן שחווה את צעדיו הראשונים של קאיודה במועדון טוען שהבחור עולה על קאיודה(בתחילת דרכו במועדון) בכמה דרגות.
נשקלת החתמתו כ"זר שישי".
(12-Jul-2017 7:35)אייל ס כתב: [ -> ]עומק,מחוייב מציאות.
ומכיוון שאני כבר קורא את הכותרות באינטרנט יום אחרי העדרות ערן/דיא/חלוץ זר(שעדיין לא הוחתם),מסיבות כאלו ואחרות,חשוב שבנוסף להחתמת חלוץ זר מוכח לעמדת ה11 להחתים "שחקן נוסף" ישראלי/זר שיהיה לגיטימי ויוכל בכל זמן נתון לעשות שינוי במגרש.
ומכיוון שאין ישראלי כזה למעט שון וויסמן(שעתידו לטווח קצר וארוך לא ברור) ויש זר צעיר שכזה שמתאמן 10 ימים בקבוצה והצוות מתרשם מימנו עמוקות(בניגוד ליועצים המקצועיים בפורום)והוא בדעה שהפוטנציאל ענק(למרות שהוא עדיין בוסר..)וערן שחווה את צעדיו הראשונים של קאיודה במועדון טוען שהבחור עולה על קאיודה(בתחילת דרכו במועדון) בכמה דרגות.
נשקלת החתמתו כ"זר שישי".

והשאלה שלי...
איפה ישאר כאן מקום לשילוב הצעירים שלנו אם את שאלת העומק תמיד פותרים בלהביא עוד רכש?

אם זה סותם את הגולל על שון אז חבל מאוד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
(12-Jul-2017 7:58)עידן444 כתב: [ -> ]
(12-Jul-2017 7:35)אייל ס כתב: [ -> ]עומק,מחוייב מציאות.
נשקלת החתמתו כ"זר שישי".

והשאלה שלי...
איפה ישאר כאן מקום לשילוב הצעירים שלנו אם את שאלת העומק תמיד פותרים בלהביא עוד רכש?

כל צעיר(שלנו) שיהיה ראוי לשחק,ישולב.
אני מתפלל ומפלל ובעיקר מייחל לימים שצעירים שגדלו במחלקת הנוער ימלאו את מקום שחקני החיזוק הזרים והישראליים.
צריך להיות ראליים,זו עונה חזרה לליגת העל,עונה לא פשוטה מבחינה מקצועית ואנחנו זקוקים לשחקנים שיוכלו להתמודד.
בעונה שעברה וויקי ואביב תפסו את מקומם בהרכב וגם העונה ימשיכו להיות פקטור מרכזי.
מרבית "חריגי הגיל" מעונה שעברה(וסייף שבעיקר החלים מפציעות בעונה שעברה ולא צבר דקות) יושאלו לקבוצות בליגה לאומית על מנת לצבור דקות משחק ואת מקומם בסגל הרחב ימלאו ילדי 98 ו99 שישחקו בדרך קבע בקבוצת הנוער.
שחקנים שיבלטו בקבוצת הנוער ויוכיחו עצמם באימוני הבוגרת ישולבו בתחילת העונה ועד אז...צריך לכל עמדה במגרש 2 שחקנים לגיטימיים ומכיוון שבחלק ההתקפי אנחנו חסרים,נזדקק מעבר לחלוץ מוכח,לשחקן נוסף ולגיטימי לטובת העומק.

(12-Jul-2017 8:25)lironb62 כתב: [ -> ]אם זה סותם את הגולל על שון אז חבל מאוד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

חבל בעיקר לשון.....
מכבי נתניה(בניגוד לעכו בני יהודה אשקלון סכנין הפועל חיפה ואחרות),לא תהיה "מגרש אימונים" עבור מועדונים אחרים.
עד לרגע זה שון במחנה האימונים של חיפה וגם שיסיים להתאמן איש לא מבטיח אופצית רכישה.
ביום שזה יקרה(שחרור ואופצית רכישה במחיר סביר),השמים הם הגבול.
תודה על התשובה.
אני מקווה שאלה שנמצאים\יגיעו ומקבלים\יקבלו את הקרדיט טובים ובשלים יותר משמעותית מאלה שיצאו להשאלה ושאלה שיצאו להשאלה לא סתם ילכו לאיבוד.
לא חושב שזה נכון היה לבנות עליהם לתפקידי מפתח, אבל בין תפקיד מפתח לבין אין מקום בכלל יש הרבה אמצע.

(12-Jul-2017 8:47)עידן444 כתב: [ -> ]תודה על התשובה.
אני מקווה שאלה שנמצאים\יגיעו ומקבלים\יקבלו את הקרדיט טובים ובשלים יותר משמעותית מאלה שיצאו להשאלה ושאלה שיצאו להשאלה לא סתם ילכו לאיבוד.
לא חושב שזה נכון היה לבנות עליהם לתפקידי מפתח, אבל בין תפקיד מפתח לבין אין מקום בכלל יש הרבה אמצע.

השאלה לעונה(אחת),זה הסיכוי האמתי שלהם.
להתאמן(בעיקר) בליגת העל,לא שווה ערך לדקות משחק.
50 אחוז משחקני הנבחרת שיחקו בליגה הלאומית.
עידו לוי וחן עזרא בילו עונה בליגה לאומית לפני שפרצו בנתניה.
מחשבה בריאה וטובה אם הם יבינו שלשחק בלאומית זה לטובתם וישקיעו את כל המאמץ להצליח ויהפכו לשחקנים הבולטים בקבוצתם החדשה , הם תוך עונה חוזרים בדלת הראשית למכבי נתניה .
זה גם תלוי הרבה אם ימנו אדם שיעקוב אחריהם וידווח לצוות המקצועי
הלוואי ותמשיכו ככה
שראל לצערי עדיין לא מתאים לליגת העל.
כנ"ל ניר עזריה שלא שולב במשחק אימון למה להביא שחקן אם לא נותנים לו אפילו דקה?
גם דין חייב לצאת להשאלה ולצבור דקות משחק...
אני מבין שלני ישאר כחריג בנוער...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's