מכבי נתניה

גירסה מלאה: . גם נתניה תהיה חזק למטה, הם לא הביאו שחקנים 
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יובל נעים יודע כבר מי היורדת
הפועל אשקלון ניצלה מירידת ליגה במחזור האחרון של העונה האחרונה. הקבוצה של יובל נעים לא רוצה לעבור שוב את דפיקות הלב גם השנה, לכן התחילה לחזק את הסגל ונערכת לקראת תחילת המשחקים. המאמן עלה לתכנית הרדיו של ערוץ הספורט "5 באוויר" ודיבר על ההכנות, הרכש והקבוצות היריבות בתחתית.

"יש לנו 12-14 שחקנים טובים בקבוצה, מעבר לכך אין לנו סגל. אנחנו צריכים להיות יותר עמוקים ופה נכנס הקטע הכספי והעובדה שאין הרבה שחקנים ישראלים טובים להביא. אנחנו רוצים לצרף עוד זר בחלק הקידמי ולא רוצים להתפשר. הבאנו את שרון גורמזנו ושון מלכה, אבל עם כל הכבוד הם לא ורד ושכטר", פתח נעים. 

"הסגל הרבה יותר איכותי ממה שהיה בתחילת העונה הקודמת. המטרה שלנו היא הישארות ואני בטוח שנישאר. אם הייתי יוצא לחופש כמו כל המאמנים, לא היינו מצליחים להביא את טל איילה, אלעד גבאי ועוז ראלי - מבחינתי הם כוכבים. כששמענו את המחיר של ישראל זגורי, עשינו פניית פרסה. הייתה לי אפשרות להביא את ג'ורדן פושה ובחרתי שלא".

המאמן הפתיע וציין את המיקום הצפוי של היריבות בסיום העונה: "לדעתי הפלייאוף העליון כבר סגור - הפועל ב"ש, מכבי חיפה, מכבי ת"א, קרית שמונה, בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת. לגבי הירידה, לעכו יהיה קשה מאוד לברוח, הם ירדו ליגה בוודאות. גם אם יפגעו בזרים, צריך כוח ישראלי ואני חושב שהם לא ישרדו. גם נתניה תהיה חזק למטה, הם לא הביאו שחקנים מפוצצים, אלא שחקני ליגה לאומית. הכל תלוי בדראפיץ' וברדה, הם יודעים מה לעשות. לדעתי גם אשדוד תהיה למטה, אבל הכי חשוב שאנחנו נשאר".

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
עובדתית הוא צודק. למעט ערן ועמוס למרבית הסגל וההרכב אין ניסיון בליגת העל. יש המון פוטנציאל אבל אין ניסיון. הרבה תלוי בדרפיץ וברדה זה באמת יכול להיות או סקנדל או פסיטבל (לי נראה שפסיטבל). גם זהות החלוץ שיוחתם תשפיע מאד לטוב או לרע כי נכון להיום אין גולר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
עובדתית הוא צודק. מכבי נתניה תמשיך להסתמך על אותם השחקנים שהעלו אותה מהלאומית בשדרוג של שוער ובלם ובתקווה חלוץ. האם זה יספיק על מנת להשאר ? נחייה ונראה.
נחיה ונראה למה יספיקו עוז ׳שכחתי איך נראה כדור 1״ ראלי, טל איילה ואלעד ׳שכחתי איך נראה כדור 2״ גבאי...
אבל היי... יש להם ניסיון בליגת העל...

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם כפר סבא בעונה הראשונה הסתמכה בעיקר על השחקנים שהעלו אותה ליגה. פעמיים רצוף(מליגה א עד ליגת העל). לפעמים חיבור קבוצה שווה הרבה יותר מ"שמות"

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
טל איילה קבלן ירידות.
עושה הכל חוץ מלשים את הכדור ברשת.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
נתניה תהיה בפליאוף העליון ומעלה יש לנו סגל שחקנים נהדר בכל עמדה
אשקלון ורעננה ירדו ליגה
(11-Jul-2017 16:43)זאב רווח כתב: [ -> ]נתניה תהיה בפליאוף העליון ומעלה יש לנו סגל שחקנים נהדר בכל עמדה
אשקלון ורעננה ירדו ליגה

על פניו לבוא ולומר שנקדים את אחת מ
בש, מכבי תא, מכבי חיפה, ביתר ים, מכבי פת וקש נשמע לי קצת יומרני. הסיכוי היחידי שיש הוא אולי (!) מול קש.
אם הוגה הדיעות ,המקובל, יובל נעים שליט"א אמר אז באמת שהסיפור שלנו גמור...
אז אמר...

מעניין אותי מה חשב עלינו היום לפני שנה.

בכל מקרה, גם אם העובדה שבהרכב הנוכחי יש 4-5 שחקנים בלבד בעלי ניסיון וכל השאר "רק" בעלי פוטנציאל לא מחייבת שנתמודד על חיינו. באותה מידה גם אם היו פה 11 בעלי ניסיון וחוזה שמן זה לא היה מחייב שנתמודד בצמרת.

מעבר לשמות יש פה עוד כמה פרמטרים במשוואה כמו צוות מיקצועי, ניהול, מתקנים,חדר הלבשה מגובש וכו' שחשובים לא פחות, ככה שאני חושב שבסוף דברים מתקזזים.
נקווה שהעסק יתחבר .
בתקציבים שלנו הסיכוי למלחמות קיום תמיד קיים.
(11-Jul-2017 17:49)אופיר34 כתב: [ -> ]אם הוגה הדיעות ,המקובל, יובל נעים שליט"א אמר אז באמת שהסיפור שלנו גמור...
אז אמר...

מעניין אותי מה חשב עלינו היום לפני שנה.

בכל מקרה, גם אם העובדה שבהרכב הנוכחי יש 4-5 שחקנים בלבד בעלי ניסיון וכל השאר "רק" בעלי פוטנציאל לא מחייבת שנתמודד על חיינו. באותה מידה גם אם היו פה 11 בעלי ניסיון וחוזה שמן זה לא היה מחייב שנתמודד בצמרת.

מעבר לשמות יש פה עוד כמה פרמטרים במשוואה כמו צוות מיקצועי, ניהול, מתקנים,חדר הלבשה מגובש וכו' שחשובים לא פחות, ככה שאני חושב שבסוף דברים מתקזזים.
נקווה שהעסק יתחבר .
בתקציבים שלנו הסיכוי למלחמות קיום תמיד קיים.
הוגה דעות לא, אבל לא הייתי מזלזל בניסיון שלו חוץ מזה תמיד כדאי להיות אנדר דוג, אולי למכירת מנוים זה לא הכי מועיל אבל לבוא קטן ולצאת גדול מתאים לנו.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's