מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרצליה גמרו תיקו עם הכח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אולי זה יוריד פה קצת את מפלס הלחץ מאז יום שישי בערב.
מי בלחץ? אצלנו הכל רגוע!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
וגם טל "אני לא אשם בכלום" בנין לא מנצח כבר מחזור שני.
יוסי מזרחי צדק שבניגוד אלינו שאר הקבוצות לא יציבות.
היה גם בלגן בדרבי הנצרתי זרקו אבנים ובקבוקים וכסאות
(09-Dec-2013 23:26)yaron73 כתב: [ -> ]יוסי מזרחי צדק שבניגוד אלינו שאר הקבוצות לא יציבות.

אבל רק בנתניה מוציאים תיקו אחרי חמישה ניצחונות וכבר בטוחים שהנה מתפספסת העלייה.
לא יודע לגבי מכבי הרצליה, אבל הכח רמת גן לשנייה לא מפחידה אותי, גם אם נפסיד לה בצמד המשחקים. זו קבוצה שלאורך זמן לא תוכל להצליח, כי סגנון המשחק שלה הוא כזה שקל להתכונן אליו - לקחו את שיטת הבעט ורוץ של ראובן עטר ושדרגו אותה לרמות שאפילו בקופסא לא הכרנו.
כמובן שאת הכל צריך לקחת בערבון מוגבל, כי אם נכונות השמועות שדודו דהאן הולך להנחית שם זר נוסף שאמור להיות מעל הליגה בינואר (והאמת, אלה שנמצאים אצלו כרגע באמת מעל הליגה), אז יהיה להם מה למכור.
(10-Dec-2013 0:37)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]לא יודע לגבי מכבי הרצליה, אבל הכח רמת גן לשנייה לא מפחידה אותי, גם אם נפסיד לה בצמד המשחקים. זו קבוצה שלאורך זמן לא תוכל להצליח, כי סגנון המשחק שלה הוא כזה שקל להתכונן אליו - לקחו את שיטת הבעט ורוץ של ראובן עטר ושדרגו אותה לרמות שאפילו בקופסא לא הכרנו.
כמובן שאת הכל צריך לקחת בערבון מוגבל, כי אם נכונות השמועות שדודו דהאן הולך להנחית שם זר נוסף שאמור להיות מעל הליגה בינואר (והאמת, אלה שנמצאים אצלו כרגע באמת מעל הליגה), אז יהיה להם מה למכור.

אל תזלזלו בהכח,יש להם קבוצה טובה,הולך להיות משחק קשה בשישי...
אנחנו הרצליה פ"ת ואשקלון פייבוריטים לעלייה כשהכח לוד ואחי נצרת יפריעו מאחור...בואו נקווה לסיבוב שני כמו הראשון ואז הכל יהיה בסדר....
קונה בעיינים עצומות 4 נק' מצמד המפגשים הקרוב
לא רוצה לנחס, אבל המגרש בוינטר תמיד מאיר לנו פנים.
עמודים: 1 2
Reference URL's