מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם הזר השישי יהיה נער הפלא מגרוזיה או נג'וקו עשינו את שלנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
האמת אני בהחלט מסכים שלא צריך להביא זר שישי שיישב במקרה הטוב מחצית על הספסל , אבל בגלל שזאת עונה ראשונה בליגת העל אחרי הירידה המיותרת אז אני בעד להביא זר צעיר לעתיד ולא לבזבז כסף על עוד חלוץ מה גם שיכול בהחלט להיות ששון וייסמן יגיע בסופו של דבר לנתניה בגלל חוסר מקום .
אני לא רואה את שון מקבל אפילו 5 דקות משחק עם חלוצים כמו קאיו , עטר , רוקביצה , דמרי , מזרחי ......
ואצלנו אם יוחתם ריביירו אז מכסת החלוצים הושלמה ....עדן שרם ברק בדש וריביירו וניסן דנון ואולי גם שון וייסמן זה כבר 4-5 שחקנים על מקום אחד או שניים במקסימום !!!

אפשר לקבל את יעקבס נג'וקו מקריית שמונה להשאלה + אופציה לקניה .
ואפשר לחולל הפתעה עצומה עם נער הפלא מגרוזיה , הוא יכול לתת הופעות הירואיות ולגרום למעקב של קבוצות מהדרג האירופאי הראשון כמו ריאל מדריד ברצלונה אתלתיקו מדריד , מנצ'סטר יונייטד , צ'לסי , מנצ'סטר סיטי , באיירן מינכן ...
תתארו לכם סקאוטים של הקבוצות הנ"ל באים מספר פעמים לאיצטדיון בנתניה , אצלם כסף לא משחק תפקיד , אפשר להרוויח עם נער כזה מליונים להבטחת עתיד הקבוצה לכמה עונות !!
וגם להנות משחקן שתהיה לכולנו הגאווה לומר הוא יצא מנתניה להיות כוכב גדול באירופה !!!

בין שניהם את מי הייתי בוחר ? בגרוזיני , אבל אני ריאלי אז גם נג'וקו מתאים לנו ...
נג'וקו נרכש בחצי מיליון ש"ח והם רוצים עליו 800 אלף דולר לא שווה להביא ולהשקיע.. שכח ממנו
נראה דווקא שהערך שלו ירד משלא הצליח בקריית שמונה אם זה נכון ודאי שלוותר אבל לא נראה אמיתי המחיר הזה

אפשר תמיד לחפש בקונגו או ניגריה איזה צעיר

ומה בקשר לגרוזיני ?
Reference URL's