מכבי נתניה

גירסה מלאה: גיורגי צ'אקטבדזה - אייל יש מצב ? זר שישי זה מה שחיפשנו ...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נכון בטוח שהוא עולה המון כסף בתקציבים שלנו , אבל זאת גם הזדמנות לעשות כסף טוב אם יעבור מנתניה תוך 2-3 עונות לריאל מדריד או ברצלונה .

הוא בן 17 משחק בבוגרים של דינמו טביליסי , אם יש אפשרות לבדוק ויש אפשרות לרכוש , הוא יכול להיות אטרקציה בישראל יותר משוער מכבי תל אביב .

מה גם שקשר כזה יכול לשחק מחצית אחת מצויינת ולהחליף כל אחד בקישור שלנו למקרה הצורך .

אני בעד בענק
זאב. בחיאתק תעשה טובה .לא חייבים לפתוח פוסט על כל הגיג. תכתוב מה שבא לך אבל שיהיה בפוסט אחד. זה לא נעים לראות את הפורום בתצורה הזו ואתה לא רוצה שסופו של דבר תכתוב לעצמך.
אל תיעלב. בקורת בונה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
בסדר מקבל חזום
הבעיה זה שאני מנסה שהפורום יהיה פעיל יותר לכן אולי בשיחה ההיא לא רוצים להכנס ולהגיב אז אולי בשיחה על נושא אחר כן
נראה אני מהיום ארכז בלי לפתוח פוסטים למרות שזה ידיעה שמופיע בספורט1 של nrg
אם תהיה פעילות טובה אז צדקת אם לא תהיה פעילות טובה משמע שזה לא משנה
אשריך

חזום מה יש לך להגיד על הנער הגרוזיני ? אם ביז'ו יבוא לנתניה הוא יכול להפוך לשחקן קאלץ' שעולה מהספסל ומשנה משחק ?
מאד כשרוני. הכל עניין של עלויות. ביקוש בקבוצות באירופה וכד. אם יגיעו להסכם יצירתי(אחוזי מכירה עתידים לקבוצה הגרוזינית) אז נזכה. אגב אייל כתב מס פעמים שאם יהיה זר שישי זה רק שחקן נוער עם פוטניאל גדול לבוגרים.

כן אבל כאן ההבדל שהוא כבר משחק בבוגרים לפחות מחצית במשחק .....
ביום ששחקן יעבור מקבוצה ישראלית לריאל מדריד או ברצלונה.......
גיא אסולין עבר מטוברוק לברצלונה אז מה התחדש ? ברנס הוא שחקן בן 17 יכול לשחק כמה שנים בנתניה לעבור לברצלונה ככשרון ולשחק בברצלונה ב שנתיים שלוש
Reference URL's