מכבי נתניה

גירסה מלאה: מספרי חולצות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ידוע כבר מספרי חולצות של שחקני הרכש החדשים?
האם השחקנים מעונה שעברה נשארו עם אותו המספר?
להערכתי
צעירי-3
שרם-9
גרוס-23
עמוס-1
גלזר-6
נילסן-4
קוסטה-17
מענין את סבתא שלי מספרי החולצות
מה עוד ? מספרי נעליים ? ריח הגרביים ?
אפרופו חולצות, כמה כסף לדעתכם קבוצתו השוודית לשעבר של נילסן מכניסה לקופתה מספונסרים על מדי השחקנים? יש לפחות 20 ספונסרים בכל מקום אפשרי על החולצה והמכנס בכל הצדדים ובכל גובה, שלט פרסום מהלך ועוד בליגה השנייה (רק על המכנסיים יש 5 ספונסרים, ויש אפילו ספונסר במאונך בצד מספר החולצה מאחורה)
עונה הבאה מדים בצבע אחיד Wink

[תמונה: unga%20falkenberg.jpg]

[תמונה: AJ9V7724-Redigera.jpg]
חבל שלא קורה גם בארץ. עוד כסף למועדונים לא יזיק.
הייתי העונה בדרבי של סטוקהולם יש שם אחלה אוירה אחלה כדורגל איצטדיון עם אקוסטיקה נפלאה .
אפשר לשתות בירה...
אגב לקבוה הביתית דיוגרדן יש בלם בן 34 מצויין jonas olsson
גובה 1.95 וטכני
(30-Jun-2017 17:34)דוד חטב כתב: [ -> ]הייתי העונה בדרבי של סטוקהולם יש שם אחלה אוירה אחלה כדורגל איצטדיון עם אקוסטיקה נפלאה .
אפשר לשתות בירה...
גובה 1.95 וטכני

מומחים בתפאורות, בעידוד ובפירוטכניקה.
(30-Jun-2017 17:34)דוד חטב כתב: [ -> ]הייתי העונה בדרבי של סטוקהולם יש שם אחלה אוירה אחלה כדורגל איצטדיון עם אקוסטיקה נפלאה .
אפשר לשתות בירה...
גובה 1.95 וטכני

אני הייתי השנה בקלאסיקו של דנמרק - פ.צ קופנהגן מול ברונדבי. הייתה אווירה מדהימה, הכדורגל שם מאוד אגרסיבי ופחות טכני מבארץ.
ראיתי דרבי בסאו פאולו, שום דבר לא משתווה לזה. אם יש אלוהים אז בברזיל זה הכדורגל. דת שילדים מבוגרים זקנים מכל המגדרים, זכרים ונקבות סוגדים לאלילים שלהם בצורה לא נורמאלית. הייתי כמעט בכל העולם וצפיתי בכדורגל כמעט בכל מקום אפשרי. גם הדרבי בבואנוס איירס לא מתקרב לזה של סאו פאולו ובכלל לכדורגל בבראזיל

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
ראיתי בעונה שעברה בברלין את הרטה ברלין מארחת את ברונדבי בליגה האירופית. התצוגה של הדנים כקהל אורח היתה מדהימה. 3000 אוהדים דנים בערך (כולל ילדים קטנים) נתנו תצוגת עידוד ופירוטכניקה שהאפילה על 18,000 אוהדי הרטה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's