מכבי נתניה

גירסה מלאה: סגל מכבי נתניה 17/18
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
[תמונה: 119rpue.png]

הערות:
חסר חלוץ זר

משלימי סגל:
סייף פדול
דין גל
אמייה טגה

שיהיה לנו בהצלחה!!
לא טוב מה שעשית אנחנו לא קובעים את ההרכב למאמנים ובוודאי לא גורמים להם לזלזל במי שהכנסת לספסל
היית צריך לשים את כל הסגל בלי להבליט מי ומה
(30-Jun-2017 10:08)זאב רווח כתב: [ -> ]לא טוב מה שעשית אנחנו לא קובעים את ההרכב למאמנים ובוודאי לא גורמים להם לזלזל במי שהכנסת לספסל

חחח גדול אתה זאב, הם כבר נכנסים לאתר ומחליטים לפי זה.
לא מתיימר לקבוע הרכבים ולא מזלזל באף שחקן, נחמד לראות את חלוקת השחקנים על כל העמדה. האפליקצייה מדגישה את השם הראשון
(30-Jun-2017 10:11)liors כתב: [ -> ]
(30-Jun-2017 10:08)זאב רווח כתב: [ -> ]לא טוב מה שעשית אנחנו לא קובעים את ההרכב למאמנים ובוודאי לא גורמים להם לזלזל במי שהכנסת לספסל

לא מתיימר לקבוע הרכבים ולא מזלזל באף שחקן, נחמד לראות את חלוקת השחקנים על כל העמדה. האפליקצייה מדגישה את השם הראשון
איזה אפליקציה זאת?
(30-Jun-2017 11:20)lironb62 כתב: [ -> ]
(30-Jun-2017 10:11)liors כתב: [ -> ]

איזה אפליקציה זאת?

http://www.lineupbuilder.com
הייתי מעביר את קוגביניה לשפיץ והולך על נג'וקו בכל הכח. נגוקו הוא לדעתי הקאיודה הבא ואת זה ציינתי בתחילת העונה הקודמת עוד כשקירקס הגנות בליגה הלאומית. אני יודע שאכן זו רק הליגה הלאומית אבל שם גם צמח קאיודה ואיפה הוא עכשיו.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(30-Jun-2017 11:54)משה.ד כתב: [ -> ]הייתי מעביר את קוגביניה לשפיץ והולך על נג'וקו בכל הכח. נגוקו הוא לדעתי הקאיודה הבא ואת זה ציינתי בתחילת העונה הקודמת עוד כשקירקס הגנות בליגה הלאומית. אני יודע שאכן זו רק הליגה הלאומית אבל שם גם צמח קאיודה ואיפה הוא עכשיו.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

נג׳וקו זו ההוכחה למה הפסטיבל סביב פושה מוגזם

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא נכון אלון אני מסכים עם משה.ד
נג'וקו שחקן גדול הוא סך הכל צריך את המאמן הנכון הוא צעיר יש לכל הצעירים עליות וירידות ...אם להזכיר לך את איגביני יעקובו ששוטט בכפר סבא כמה שנות השאלה עד שהתחשל וחזר למכבי חיפה

משה.ד נדיר שאני מסכים איתך אבל אתה צודק לגבי נג'וקו , הבעיה שהוא כבר נרכש בחצי מליון שקל , הלוואי והיה מגיע
דן גלזר יתמודד עם ניקו על משבצת הקשר האחורי.
לא בטוח ששרם יפתח. בעדש עדיף עליו בהתחלה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
נג'וקו שחקן של ק"ש ובדרך כנראה להשאלה להפועל חיפה. אני חושב שאין לנו צורך בו למרות הכישרון הגדול שיש לו. בינתיים הוא התקשה מאוד בליגת העל, אבל עדיין הוא שחקן צעיר שיכול להתפתח לשחקן מצויין.
עמודים: 1 2
Reference URL's