מכבי נתניה

גירסה מלאה: שתי תובנות מהמשחק ושאלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3

לואיס מרין

עזבו אותכם שטויות ערן לוי שחקן ענק שנה שעברה סיבוב ראשון בביתר היה שחקן הסיבוב בליגה יש כמה גזענים ביציע שהם לא ספרדים ולא מתאים להם שחקן אם התנהגות מזרחית כי הם נאורים וחכמים ויפי נפש לא יעזור כלום ערן לוי שחקן ענק ולמי שלא מתאים שילך לעודד את רעננה והרצליה קבוצות של צפונבונים
(09-Dec-2013 18:21)לואיס מרין כתב: [ -> ]עזבו אותכם שטויות ערן לוי שחקן ענק שנה שעברה סיבוב ראשון בביתר היה שחקן הסיבוב בליגה יש כמה גזענים ביציע שהם לא ספרדים ולא מתאים להם שחקן אם התנהגות מזרחית כי הם נאורים וחכמים ויפי נפש לא יעזור כלום ערן לוי שחקן ענק ולמי שלא מתאים שילך לעודד את רעננה והרצליה קבוצות של צפונבונים

וואלה....
שכנעת אותי....
עם כל הבעיות שלו ערן לוי הוא השחקן הכי טוב בליגה השניה. הוא ההבדל בין עליה לליגת העל לבין מרכז הטבלה בלאומית. אם תתרכזו ביכולות החיוביות שלו תראו שיש שחקנים בכירים באירופה בתפקיד שלו שאין להם יכולות כאלה.
בואו נצא מנקודת הנחה שערן לוי היה סבלני, רץ בלי סוף ומוריד 10 ק״ג ממשקלו.

נראה לכם שהוא משחק בנתניה !!??????!!!

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
קודם כל, אף אחד לא מדבר על לזרוק את ערן לוי השנה. השנה (למרות שלי מאד קשה איתו) הוא הבורג המרכזי ועליו יכול לקום וליפול דבר, ולכן צריך להתפלל שלצד סגנון המשחק השערורייתי שלו ההברקות שלו עדיין יעשו את העבודה ויצליחו להביא אותנו לליגת העל.
במידה וזה יקרה ותהיה כוונה לבנות קבוצה עם יומרות ,לדעתי לערן לוי אסור להיות חלק ממנה. אני לא מתרגש משלשה פסים מדהימים במשחק ועוד בעיטת עונשין גדולה פעם בשבועיים. לי הרבה יותר מפריע מה קורה בין לבין ומה שקורה שם זה חוסר מקצוענות, עצלנות, חוסר רצון (או יכולת) לשפר כושר גופני, התנהלות מרגיזה במשחקים. בקיצור, ההפך משחקן כדורגל רציני.
אני מבטיח לכם שבכסף שהושקע בערן לוי אפשר להביא שחקן לא פחות טוב אבל הרבה יותר מקצוען.
אסור לתת לגיטימצייה לסוג כזה של שחקנים.
ולאותו אחד שטען שהכל על רקע עדתי, אז כן, אני מודה שאני צפונבון ,אבל הדבר האחרון שמפריע לי בערן לוי זה המזרחיות שלו !
הוא בכלל קוקאזי לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(09-Dec-2013 22:24)amir כתב: [ -> ]הוא בכלל קוקאזי לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

וואלה , לא יודע ובאמת שזה לא מעניין. מצידי שיהיה אסקימואי העיקר שיתחיל להזיז את התחת !

לואיס מרין

לא יודע מה איתכם אבל מאור פרץ ממכבי יבנה שיחק באשדוד מגן שמאלי כמה עונות שווה להביא אותו במקום טובול
האפליה הזאת לא מקובלת עלי !
עוד ספרדי לסגל ???
מה עם איזה חיזוק צפונבוני קטן לקבוצה ? לא מגיע לנו איזשהו ייצוג ??

לואיס מרין

אופיר יאלה סע אתה לא מצחיק יחמר
עמודים: 1 2 3
Reference URL's