מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרוייקט הנבחרת הצעירה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
לפי הסגל המתגבש יש כאן תחושה של פרוייקט הנבחרת הצעירה, כאשר בכל חולייה דואגים, בצוות המקצועי, גם לשים מישהו עם יותר נסיון בכדי שיוכל לעזור לחברה הצעירים, בעיקר מבחינה מנטאלית:

בשער: עמוס זה הותיק והמנוסה, ואיתו אלקסלסי הצעיר והמבטיח

בהגנה: גרוס זה הפרוספקט הצעיר, ולידו מנוסים יותר כגון גולדנברג ושני זרים (אני מניח שורגוץ' שיחק בליגה הראשונה בקרואטיה, וכך גם יהיה זר נוסף עם רזומה דומה)

בקישור: הפרוספקטים הם רבים יותר - גלזר (אם יגיע), אביב, עדי, ואפילו עלי, ומי שאמור לתת את הנסיון זה ערן (לא הדמות הראשונה שהייתי בוחר כמודל לחיקוי :-) ) ואולי אף אימייה

בהתקפה: הצעיר המבטיח זה שרם, ולידו מנוסים יותר כגון בדש (שוב, כמו קודם, לא דמות אידאלית לחיקוי) וסבע (אם אפשר לקרוא לו מנוסה)

לדעתי, מרקו בלבול מבסוט, כי אם הוא ירצה לראות את הח'ברה שלו מתאמנים הוא לא צריך לראות יותר מדי קבוצות - שיגיע לאימונים שלנו Tongue

*אני לא מתכוון בדיוק להרכב הפותח (ברור שגרוס לא יפתח יחד עם שני בלמים זרים וגולדנברג, למשל) אלא לרוח המחשבה באופן כללי...
(24-Jun-2017 18:55)עדיאלבז כתב: [ -> ]לפי הסגל המתגבש יש כאן תחושה של פרוייקט הנבחרת הצעירה, כאשר בכל חולייה דואגים, בצוות המקצועי, גם לשים מישהו עם יותר נסיון בכדי שיוכל לעזור לחברה הצעירים, בעיקר מבחינה מנטאלית:

בהגנה: גרוס זה הפרוספקט הצעיר, ולידו מנוסים יותר כגון גולדנברג ושני זרים (אני מניח שורגוץ' שיחק בליגה הראשונה בקרואטיה, וכך גם יהיה זר נוסף עם רזומה דומה)

בקישור: הפרוספקטים הם רבים יותר - גלזר (אם יגיע), אביב, עדי, ואפילו עלי, ומי שאמור לתת את הנסיון זה ערן (לא הדמות הראשונה שהייתי בוחר כמודל לחיקוי :-) ) ואולי אף אימייה

בהתקפה: הצעיר המבטיח זה שרם, ולידו מנוסים יותר כגון בדש (שוב, כמו קודם, לא דמות אידאלית לחיקוי) וסבע (אם אפשר לקרוא לו מנוסה)

לדעתי, מרקו בלבול מבסוט, כי אם הוא ירצה לראות את הח'ברה שלו מתאמנים הוא לא צריך לראות יותר מדי קבוצות - שיגיע לאימונים שלנו

*אני לא מתכוון בדיוק להרכב הפותח (ברור שגרוס לא יפתח יחד עם שני בלמים זרים וגולדנברג, למשל) אלא לרוח המחשבה באופן כללי...
אף אחד חוץ מגלזר ואביב לא בסגל של מרקו בלבול

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(24-Jun-2017 20:19)amir כתב: [ -> ]
(24-Jun-2017 18:55)עדיאלבז כתב: [ -> ]לפי הסגל המתגבש יש כאן תחושה של פרוייקט הנבחרת הצעירה, כאשר בכל חולייה דואגים, בצוות המקצועי, גם לשים מישהו עם יותר נסיון בכדי שיוכל לעזור לחברה הצעירים, בעיקר מבחינה מנטאלית:

לדעתי, מרקו בלבול מבסוט, כי אם הוא ירצה לראות את הח'ברה שלו מתאמנים הוא לא צריך לראות יותר מדי קבוצות - שיגיע לאימונים שלנו

אף אחד חוץ מגלזר ואביב לא בסגל של מרקו בלבול

חכה... קשה להתעלם מהשחקנים הצעירים של מוליכת הליגה...
אין מה לחכות, כולם כבר עברו את הגיל שאפשר, היחידי שיכול עדיין לשחק בצעירה הוא חלוץ המריבה שון וויסמן, לעומת זאת ממוליכת הטבלה יהיה קשה למאמן הנבחרת הבוגרת שיחליף את אלישע להתעלם.

אלקסלסי עבר את הגיל לצעירה?
למה בדש לא מודל לחיקוי? מסכים שהוא לא מתאים מקצועית אבל מבחינת אשיות הוא נראה לי אחלה לגמרי
עם נסיון עשיר בכדורגל הישראלי.

אוהב את 'הפרויקט' הזה אבל עדיין לטעמי חייבים לפחות עוד 2 וחצי עוגנים - קשר בלם וחלוץ, כשהדגש על בלם וחלוץ.
בהם נהיה חייבים לפגוע בול.
(25-Jun-2017 0:48)Baranes כתב: [ -> ]אלקסלסי עבר את הגיל לצעירה?
למה בדש לא מודל לחיקוי? מסכים שהוא לא מתאים מקצועית אבל מבחינת אשיות הוא נראה לי אחלה לגמרי
עם נסיון עשיר בכדורגל הישראלי.

אוהב את 'הפרויקט' הזה אבל עדיין לטעמי חייבים לפחות עוד 2 וחצי עוגנים - קשר בלם וחלוץ, כשהדגש על בלם וחלוץ.
בהם נהיה חייבים לפגוע בול.
אלקסלסי עוד מעט בן 24.

עידואלבז למה ללכלך ברמז ? מה לא דוגמא לחיקוי בערן לוי ? הבעיטות ? המסירות ? הנשמה ? האהבה והלהט למשחק ?

די כבר אכלתם את הראש עם כל הפגמים המומצאים על ערן לוי , הלוואי עוד 10 ערן לוי בקבוצה .
(25-Jun-2017 2:11)זאב רווח כתב: [ -> ]עידואלבז למה ללכלך ברמז ? מה לא דוגמא לחיקוי בערן לוי ? הבעיטות ? המסירות ? הנשמה ? האהבה והלהט למשחק ?

די כבר אכלתם את הראש עם כל הפגמים המומצאים על ערן לוי , הלוואי עוד 10 ערן לוי בקבוצה .
אז תהיה בעייה קשה בהגנה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אליהו תראה את הטוב שבענין נבקיע הרבה יותר משנספוג
Reference URL's