מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלוץ הניגרי לארי קאיודה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אמנם זה מספורט 1 אז לקחת בערבון מוגבל
, אקס מכבי נתניה שכבש אשתקד 17 שערים באוסטריה וינה נמצא בדרכו לצסק"א מוסקבה של ביברס נאתכו עבור חמישה מיליון יורו. שדרוג יוקרתי, לא?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
אומר שוב הוא יהיה ברמות הכי גבוהות...
כשאתה מגיע לכסף הגדול ברוסיה לרוב שם זו התחנה האחרונה שלך.
בהחלט רמה גבוהה, אבל אם הכוונה שלך זה לראות אותו נותן ספרינט באתלטיקו מדריד או ארסנל(שלא לדבר על באירן מנכן או ברצלונה)- נראה לי שאתה קצת לא בכיוון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(24-Jun-2017 14:43)עידן444 כתב: [ -> ]כשאתה מגיע לכסף הגדול ברוסיה לרוב שם זו התחנה האחרונה שלך.
בהחלט רמה גבוהה, אבל אם הכוונה שלך זה לראות אותו נותן ספרינט באתלטיקו מדריד או ארסנל(שלא לדבר על באירן מנכן או ברצלונה)- נראה לי שאתה קצת לא בכיוון.

אם כל הכבוד לא רואה אותו מגיע ל16 בקבוצה כמו ארסנל או אתלטיקו מדריד ובטח לא בסופר קבוצה כמו באיירן או ברצלונה.

עדיף לו לחכות להצעות אחרות

לא יודע כמה זה תלוי בו אם הקבוצה רוצה למכור.

(24-Jun-2017 14:58)amir כתב: [ -> ]
(24-Jun-2017 14:43)עידן444 כתב: [ -> ]כשאתה מגיע לכסף הגדול ברוסיה לרוב שם זו התחנה האחרונה שלך.

אם כל הכבוד לא רואה אותו מגיע ל16 בקבוצה כמו ארסנל או אתלטיקו מדריד ובטח לא בסופר קבוצה כמו באיירן או ברצלונה.

ממש לא רואה אותו שם.
מה שכן, כשישחק ברוסיה בקבוצה כמו צסקא כבר לא יתעלמו ממנו בנבחרת ניגריה ואולי דרך שם הוא יכול להגיע גבוה יותר בתודעה.
צריך גם לקחת בחשבון שזו עלית מדרגה שמואנס דאבור למשל לא עמד בה וחזר לשוויץ. וגם מזל אף פעם לא מזיק.

וכמה נתניה תקבל מהמכירה העתידית? אהה נכון אין כזו..
ועוד לחשוב שהאוסטרים חששו לקחת אותו בשקל וחצי, עשו את עסקת העשור
Reference URL's