מכבי נתניה

גירסה מלאה: עדי קונסטנטינוס חתם בנתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אם קלטינס יכול, וסגס יכול, ונטע לביא יכול- בקבוצות פליאוף עליון- אני בטוח שגם דן גלזר יכול.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ביתר ים ומכבי חיפה עלו כרגע מהליגה השניה ?

Sent from my iPad using Tapatalk
(16-Jun-2017 21:43)טל.מ כתב: [ -> ]ביתר ים ומכבי חיפה עלו כרגע מהליגה השניה ?

Sent from my iPad using Tapatalk

אדרבא

קבוצה שעולה מהליגה השניה ויש לה יותר מידי נעלמים בהרכב שמעולם לא שיחקו בליגה הזו צריכה כמה עוגנים. עלי דידייה ניקו כחלון ורגוץ שרם אולי וויסמן אביב גרוס מור וכו הם הימור . אחד העוגנים צריך להיות קשר אחורי.

(16-Jun-2017 22:50)טל.מ כתב: [ -> ]קבוצה שעולה מהליגה השניה ויש לה יותר מידי נעלמים בהרכב שמעולם לא שיחקו בליגה הזו צריכה כמה עוגנים. עלי דידייה ניקו כחלון ורגוץ שרם אולי וויסמן אביב גרוס מור וכו הם הימור . אחד העוגנים צריך להיות קשר אחורי.

קרי- זר. כי את וובה בראון שרצית לא יכלת להביא, ולקובי מויאל של היום קשה לקרוא עוגן, ואלברמן הלך למכבי חיפה...
או שאתה בכל זאת מחפש אלטרנטיבה טובה(וגלזר אלטרנטיבה מעולה) ואפילו מעט מתפשר כדי להביא בלם זר נוסף(לדעתי קריטי להצליח בעמדה הזו למרות שיש לי תחושה ממש טובה לגבי גרוס) וחלוץ זר.

לא יודע אם רצינו להביא את בראון וזה לא ממש משנה. מה שכן משנה הוא שגם ככה חצי קבוצה היא הימור והעוגנים לא צריכים להיות מוגדרים ככאלה. וגלזר עם כל הכבוד לכישרון שאולי יש שם , לא עונה להגדרה.

(17-Jun-2017 0:54)טל.מ כתב: [ -> ]לא יודע אם רצינו להביא את בראון וזה לא ממש משנה. מה שכן משנה הוא שגם ככה חצי קבוצה היא הימור והעוגנים לא צריכים להיות מוגדרים ככאלה. וגלזר עם כל הכבוד לכישרון שאולי יש שם , לא עונה להגדרה.

זר שפעם ראשונה בארץ זה עוגן בעיניך?
מי כן אתה יכול להביא ויעמוד בהגדרה?
חאלד חליילה?
או אולי איזה דייגו קאצ׳ובה? שגם הוא עשה בשלב כלשהו את המעבר הבלתי אפשרי הזה מהלאומית לליגת העל...

אתה רשאי לזלזל אם זה עושה לך טוב. אני פשוט חושב אחרת ממך. כמו שלא הימרו על דין גל (גם אם הוא היה בריא) והביאו את עמוס, כך לא הייתי מהמר על גלזר, בטח לא בעונה שצריך לתקוע יתד. תפקיד הקשר האחורי הוא מרכזי מידי. ואם יביאו לפה זר באמצע הקריירה ששיחק את התפקיד הזה בליגה טובה מישראל זה יהיה הימור בעיניך כמו גלזר, ששיחק עד היום רק בליגה השניה, בגלל שהוא שנה ראשונה בליגה ? כל זר שאתה מביא הוא שנה ראשונה בליגה לא ..? אמירה מוזרה קצת. את מי להביא ? לא יודע אני לא עובד בזה.

קצת אבסורד שאתה חופר פה על ויסמן (שחקן ליגה לאומית מוכח עד כה) ועל כך שצריך להשאיר אותו בכל מחיר, ועל דן גלזר (שחקן ליגה לאומית מוכח עד כה) יש לך השגות.
(17-Jun-2017 11:04)טל.מ כתב: [ -> ]אתה רשאי לזלזל אם זה עושה לך טוב. אני פשוט חושב אחרת ממך. כמו שלא הימרו על דין גל (גם אם הוא היה בריא) והביאו את עמוס, כך לא הייתי מהמר על גלזר, בטח לא בעונה שצריך לתקוע יתד. תפקיד הקשר האחורי הוא מרכזי מידי. ואם יביאו לפה זר באמצע הקריירה ששיחק את התפקיד הזה בליגה טובה מישראל זה יהיה הימור בעיניך כמו גלזר, ששיחק עד היום רק בליגה השניה, בגלל שהוא שנה ראשונה בליגה ? כל זר שאתה מביא הוא שנה ראשונה בליגה לא ..? אמירה מוזרה קצת. את מי להביא ? לא יודע אני לא עובד בזה.

כשצריך להציע את מי להביא אף אחד פתאום לא עובד בזה.
אבל בשביל להגיד מי לא טוב ומי הימור, ומי לא עוגן כולם הופכים בשניה לאלכס פרגוסון.

לגיטימי שאתה חושב שפלוני אלמוני הימור.
לגיטימי לשאול את מי כן היית רוצה לראות שם מהשוק שמוכר לך(כי השוק שלא מוכר לך זה לרוב גם הימור).

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's