מכבי נתניה

גירסה מלאה: תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
משחק בית מול קבוצה חלשה ומפורקת, ומזרחי מעלה בהרכב חלוץ וחצי?
היה צריך להתחיל עם 3 חלוצים ולפרק אותם במחצית הראשונה, ראו הפועל ים שנתניה קבוצה לחוצה ומפוחדת, והתחילו לשחק במחצית השניה ולהבקיע גול יפה, הגיע הזמן שמזרחי יפנים שגם עם הסגל הנוכחי אפשר לשחק בבית עם 3 חלוצים.
עד היום אני לא מבין איך רול וסופר שחקני הרכב?
בצורה שהקבוצה נראית משעממת, יהיה קשה להביא קהל, וגם אלה שבאים יפסיקו לבוא.
משחק זוועתי. לא מבין את מזרחי. זו לא כמות החלוצים מול היכולת ליצור איום. עד שקיודה נכנס הקבוצה לא זזה. אקסברד לדעתי מיותר לחלוטין. מעבר לזה הקבוצה פשוט לא מחויבת . מה זו האדישות הזו אחרי השער שלנו ? מזמינים את הגול והנה הוא הגיע.
חסר בעל בית בקישור. כשקובי חסן איננו אין מי שיבצע שינוי מהספסל אין בעל בית. רן רול לפחות עושה הגנה, אברג׳יל מתחיל להזכיר לי את מנצור מהנוער, לא שומר לא יורד להגנה. כל הקישור של נתניה אשם בגול הזה ובחוסר המחויבות הזו .
יוסי אמר שהוא רוצה שחקנים משלימים לחולית ההגנה ? הייתי מציע לו להתחיל לחשוב על מגן שמאלי ובעיקר על קשר נורמלי. שלו זה לא זה על ערן לוי כבר דיברנו מספיק וחסן זה כנראה פתרון למחצית.
פשוט חבל , יכולנו לברוח היום ל10 נק מהמקום השלישי ובמקום זה נקבל את הרצליה נושמת לנו בעורף .
וכמה פעמים עוד טופי יקבל את הכדור חופשי לחלוטין באגף ויגביה ישר לבלם או לשוער או לאלוהים נמאס כבר .
נראה לי שגם אם הוא ישאר שם עד מוצש הוא לא יגביה כדור אחד נורמלי.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
טופי אלוף בלמלא דליים ולבעוט בהם,יכול לעבור 4 שחקנים ובר גע שיצטרך לתת את הכדור המדויק,יבעט אותו לקיבינימט...על ערן לוי דיברנו מספיק אבל עם שחקנים עם מעט יותר שכל וקצת יותר מהירות הוא הי עומד על כמות בישולים גבוהה יותר,בלעדיו כנראה שאנחנו לא מסוגלים לייצר מצב.שריקי הורג אותי עם האחורה שלו,לא משנה מהי יהיה הוא את הכדור יחזיר אחורה אין מושג למה???? וכשקובי חסן לא קם מהספסל אין מי שיביא את השינויי.שליו מנשה,אכזבת העונה עד עכשיו לא מייצר מצבים ולא דוחף קדימה.מזל שלפחות השופט נתן לנו גול כי אם לא אני לא יודע אם היינו מבקיעים היום...
שריקי פשוט ממוקם לא נכון אבל שלח אותו ל1 על אחד מול שוער הוא נותן לך 9 מ10.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
איך תמיד אבל תמיד בסוף אתם מגיעים לטופי ??? זה כבר נראה לי ביקורת שלא קשורה לכדורגל. גם היום כמו בהרבה משחקים אחרים טופי היה אחד מהטובים. זה שלא כל הרמה מגיעה לכתובת זה נכון, אבל תגידו לי איזה מגן בארץ מצליח לסיים כל מהלך בהרמה מדויקת ? עשו טובה, טופי זה הבעיה האחרונה שלנו בקבוצה. אני אשמח אם הוא ימשיך איתנו בעונה הבאה ולא חשוב באיזה ליגה נהיה.

לגבי המשחק - אין לי בעיה עם ההרכב שמזרחי עלה. אקסברד, שריקי, רול, ערן לוי, שלו וגם טופי שעוזר הרבה להתקפה הם כולם שחקנים עם אופי התקפי שצריכים לספק יותר משער במשחק. אקסברד היה השחקן הכי טוב במשחק הקודם ובהחלט הגיע לו לפתוח. קאיודה גם חייב לשחק כי המהירות והתנועה שלו מוסיפים לנו הרבה.
הבעיה שלי עם מספר שחקנים שמשום מה האוויר נגמר להם מאד מוקדם. הראשון הוא כמובן ערן לוי שנמאס כבר לדבר על התופעה הזאת והשני זה רן רול שאני באמת לא מבין מה הסיפור עם הכושר הגופני שלו.
מגן שמאלי זה מאסט (עוד לפני שהתחילה הליגה...) וקשר אחורי איכותי גם לא יזיק (למרות שצלישר ממשיך במגמת השיפור. למורת ליבם של כמה שפיתחו אנטיגוניזם לשחקן...).
וגם היום ,למרות המשחק הדי בינוני הגענו לכמה מצבים והיינו חייבים לחזור עם נצחון. ירושלים כמו הרבה אחרות בעטו פעם אחת לשער וכבשו.
חבל, אבל לא נורא. עדיין קצב צבירת הנקודות שלנו מרשים ואם ימשך כך נוכל לשמוח בסוף העונה.
אני לא מבין למה בכל פעם שקיודה עולה כמחליף כל תכנית המשחק שלנו היא לשחק על התקפות מתפרצות ולקוות שהוא יגיע לכדורים שלא בטוח שברדלס היה מצליח להגיע אליהם. קיודה היה מצוין נגד הפועל אשקלון, היה חלק מהנעת הכדור ופינה עם הרבה תנועה חכמה שטחים לשחקנים אחרים והראה שהוא יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה. גם מול הפועל ירושלים הוא הצליח ליישר שני כדורים טובים שהיו צריכים להסתיים בשערים והראה שהוא יותר מאיזה ג'ף טוטואנה שרק יודע לרוץ.

אופיר34 - אם חלוץ יעבור כמה פעמים את השוער ויפספס מול שער ריק, תחשוב שהיה לו משחק טוב? אז אותו הדבר לגבי טופי. שחקן שמחריב 5-8 התקפות בממוצע למשחק הוא לא שחקן טוב. זה שהוא עובר מדי פעם שחקן (ובאמת לא ברור לי איך שחקני הליגה לא מכירים את התרגיל האחד והיחיד שהוא משתמש רק בו) לא הופך אותו לכדורגלן טוב.
(06-Dec-2013 22:12)אופיר34 כתב: [ -> ]איך תמיד אבל תמיד בסוף אתם מגיעים לטופי ??? זה כבר נראה לי ביקורת שלא קשורה לכדורגל. גם היום כמו בהרבה משחקים אחרים טופי היה אחד מהטובים. זה שלא כל הרמה מגיעה לכתובת זה נכון, אבל תגידו לי איזה מגן בארץ מצליח לסיים כל מהלך בהרמה מדויקת ? עשו טובה, טופי זה הבעיה האחרונה שלנו בקבוצה. אני אשמח אם הוא ימשיך איתנו בעונה הבאה ולא חשוב באיזה ליגה נהיה.

לגבי המשחק - אין לי בעיה עם ההרכב שמזרחי עלה. אקסברד, שריקי, רול, ערן לוי, שלו וגם טופי שעוזר הרבה להתקפה הם כולם שחקנים עם אופי התקפי שצריכים לספק יותר משער במשחק. אקסברד היה השחקן הכי טוב במשחק הקודם ובהחלט הגיע לו לפתוח. קאיודה גם חייב לשחק כי המהירות והתנועה שלו מוסיפים לנו הרבה.
הבעיה שלי עם מספר שחקנים שמשום מה האוויר נגמר להם מאד מוקדם. הראשון הוא כמובן ערן לוי שנמאס כבר לדבר על התופעה הזאת והשני זה רן רול שאני באמת לא מבין מה הסיפור עם הכושר הגופני שלו.
מגן שמאלי זה מאסט (עוד לפני שהתחילה הליגה...) וקשר אחורי איכותי גם לא יזיק (למרות שצלישר ממשיך במגמת השיפור. למורת ליבם של כמה שפיתחו אנטיגוניזם לשחקן...).
וגם היום ,למרות המשחק הדי בינוני הגענו לכמה מצבים והיינו חייבים לחזור עם נצחון. ירושלים כמו הרבה אחרות בעטו פעם אחת לשער וכבשו.
חבל, אבל לא נורא. עדיין קצב צבירת הנקודות שלנו מרשים ואם ימשך כך נוכל לשמוח בסוף העונה.

אני מודה שאם לא הייתי רואה את המשחק ורק קורא את הפרשנות שלך הייתי יוצא מעודד. אבל מכיון שראיתי ...
הקבוצה חלשה אפתית חסרת אופי ומעצבננננננתתתת.
ההרכב שמזרחי מעלה שגוי. אי אפשר לשחק לאט , לשים גול מיקרי וללכת לישון ... כדורגל משחקים מהר ולא בהליכה. אין לנו בכלל קישור. שלו הוא אכזבה אחת גדולה, שום פעולה חיובית וכשקובי לא בסגל לטוב ולרע ערן לוי זה מה שיש. היום זה היה על הפנים. נשבר לי מחוסר ההגנה של אברג׳יל ומבעיות הכושר של רן רול. הבנאדם שופך מנוע יותר מידי מהר , שלא יהיה בסגל מצידי. קיודה חייב לפתוח הוא השחקן הכי מסוכן שלנו. אם מזרחי רוצה את אקסברד ב11 שישנה מערך. קיודה חייב לשחק.

(06-Dec-2013 22:37)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]אני לא מבין למה בכל פעם שקיודה עולה כמחליף כל תכנית המשחק שלנו היא לשחק על התקפות מתפרצות ולקוות שהוא יגיע לכדורים שלא בטוח שברדלס היה מצליח להגיע אליהם. קיודה היה מצוין נגד הפועל אשקלון, היה חלק מהנעת הכדור ופינה עם הרבה תנועה חכמה שטחים לשחקנים אחרים והראה שהוא יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה. גם מול הפועל ירושלים הוא הצליח ליישר שני כדורים טובים שהיו צריכים להסתיים בשערים והראה שהוא יותר מאיזה ג'ף טוטואנה שרק יודע לרוץ.

אופיר34 - אם חלוץ יעבור כמה פעמים את השוער ויפספס מול שער ריק, תחשוב שהיה לו משחק טוב? אז אותו הדבר לגבי טופי. שחקן שמחריב 5-8 התקפות בממוצע למשחק הוא לא שחקן טוב. זה שהוא עובר מדי פעם שחקן (ובאמת לא ברור לי איך שחקני הליגה לא מכירים את התרגיל האחד והיחיד שהוא משתמש רק בו) לא הופך אותו לכדורגלן טוב.

לגבי טופי אני דווקא מסכים עם אופיר. זה נכון
שב ה ת ק פ ה טופי יעשה הכל נכון עד המהלך האחרון אבל טופי הוא קודם כל מגן. וכמגן הוא עושה עבודה נהדרת. מי אתם רוצים בעמדה שלו ? את פרץ ? כחלון ?
מבחינתי טופי הלוואי וימשיך עם נתניה בכל ליגה ובכל עונה.
טופי, אחד המגינים הטובים בארץ.
קיודה חייב לפתוח.
וחלאס עם הקללות על ערן לוי.
בעולם!

1. דוד אלבה - ביירן מינכן.
2. דאגלס מייקון - רומא.
3. טוברנו פינס - מכבי נתניה.

תגידו, מה יש לכם? לפי מה אתם קובעים שהוא מגן טוב? מעניין אותי להיכנס לראש שלכם. מה אתם רואים שאני לא?

טל.מ - אין משחק שהוא לא עושה חורים. למזלו, סיבטי ליפנייה מכסה עליו המון פעמים. אולי בעצם זה כל העניין... כמו בתקשורת, גם אוהדים שלנו כנראה מתבלבלים וחושבים שיש לנו איזה מגן על שנמצא בכל מקום על המגרש.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's