מכבי נתניה

גירסה מלאה: השלמת עמוד השידרה של הקבוצה- קריטי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמוד שדרה של קבוצה בנוי מ-5 תפקדיים מרכזיים :
שוער
בלם
קשר דפינסיבי
קשר עושה משחק- מתחת לחלוץ
חלוץ 9 .

מתוך 5 עמדות חשובות אלו יש לנו רק שניים סגורים : דני עמוס בשער וערן לוי בקישור ההתקפי.
חסרים בלם ( ליד וורגוץ) , קשר דפינסיבי איכותי וחלוץ 9 קלאסי.

החלטת הצוות המקצועי ואייל לא ללכת על "שמות" מקובלת עלי אבל הזמן שעובר ללא מציאת השחקנים בעמדות אלו אינו לטובתינו .
פגיעה בשלושה העמדות הנ"ל תהיה הבדל בין עונת הישרדות בשיניים/ירידת ליגה חס וחלילה לבין עונה במרכז טבלה ומעלה ( אפשר גם לפנטז על פליאוף עליון ).
שי יש עוד המון זמן רק ב 1 ליולי מתחילים להתאמן לא צריך לפעול בלחץ במיוחד לגבי הזרים
אנחנו לא מחפשים חלוץ מספר 9 , אלא חלוץ הבנוי על מהירות גבוהה שיחתוך הגנות ממסירות של ערן .
יש עכשיו 2 עמדות קריטיות כמו שאתה אומר , בלם ישראלי ברמה או בלם זר ברמה , קשר נסוג ישראלי ברמה או קשר נסוג זר ברמה !!

אם מתן אוחיון , או סירושטיין יגיע בעמדת הבלם , אז הקשר הנסוג יהיה זר .
אם הבלם יהיה זר אז גלזר או בריק אחד מהם יהיה קשר נסוג .

בעמדת החלוץ ברור שיבוא זר , אבל ענין שון וייסמן אני מאמין שלא נסגרה הדלת לחלוטין . גם אם שון וייסמן יגיע נצטרך חלוץ זר ברמה גבוהה !
(13-Jun-2017 15:51)שי הלוי כתב: [ -> ]עמוד שדרה של קבוצה בנוי מ-5 תפקדיים מרכזיים :
שוער
בלם
קשר דפינסיבי
קשר עושה משחק- מתחת לחלוץ
חלוץ 9 .

מתוך 5 עמדות חשובות אלו יש לנו רק שניים סגורים : דני עמוס בשער וערן לוי בקישור ההתקפי.
חסרים בלם ( ליד וורגוץ) , קשר דפינסיבי איכותי וחלוץ 9 קלאסי.

החלטת הצוות המקצועי ואייל לא ללכת על "שמות" מקובלת עלי אבל הזמן שעובר ללא מציאת השחקנים בעמדות אלו אינו לטובתינו .
פגיעה בשלושה העמדות הנ"ל תהיה הבדל בין עונת הישרדות בשיניים/ירידת ליגה חס וחלילה לבין עונה במרכז טבלה ומעלה ( אפשר גם לפנטז על פליאוף עליון ).

בלם... חסר בלם ליד ורגוץ', כלומר 2 בלמים... אז עמוד השדרה הוא למעשה 6 שחקנים.
השוער ו-5 מתוך 10 שחקני השדה...

כדורגל הוא משחק קבוצתי וכל ה-11 חשובים.
מסכים שצריך להתייחס ל-10 ושוער.
עמדת השוער סגורה בחלופה ש"על הנייר" טובה ולא יכולה להיות טענה של "הימור"
לגבי 10 שחקני השדה, השלם גדול מסך חלקיו ולכן אני לא רואה את "עמוד השדרה" והיתר...
יכול להיות שיהיו "תותחים" בעמוד השדרה והשלם יהיה בכייה לדורות ויכול להיות שלא יהיו בכלל "פיגורות" אבל השלם יהיו הפתעת העונה.

יש משפט ש"לא שמים את כל הביצים בסל אחד" ומצד שני גישה כן לשים את כל הביצים בסל אחד ולשים 7 עיניים לשמור על הסל...

אני חושב ששמנו את כל הביצים בסל הצוות המקצועי, ונראה איך הם מוציאים מים מהסלע.

(כשאמרתי כל הביצים, לא התכוונתי לכסף, אלא לאמון. הגישה שאייל הצהיר, שהוא לא יגיד "מי כן" רק "מי לא" ולתת למקצוענים לבחור, היא הגישה הנכונה של מי שהוא לא איש מקצוע. וכדורגל זה מקצוע!)
מסכים ולא מסכים ...לעמוד השידרה יש חלק מאד משמעותי בבניית קבוצה אבל נגיד ויש גם צדק בדברי אריאל בכל מקרה צריך על כל עמדה 2 שחקנים לפחות בכדי ליצור תחרות בריאה על מקום בסגל ב-18 ובהרכב..
ומשם אנחנו עוד רחוקים....
חסר שוער מחליף אלא אם דין בריא....
חסר בלם נוסף
חסר עוד קשר איכותי או שניים
חסר חלוץ 11
חסר מגן ימני נוסף לסגל
אלא אם הולכים על נוער ויש עתודה טובה...
אריאל אתה לא צודק
חסר בלם אחד על מנת שיהיו ארבעה בלמים
וארגוץ' , גיא גרוס , פאדול , ועוד בלם . אפשר גם לצרף גם בלם מהנוער שיהיה בלם חמישי , במקרה ויחתימו את מתן אוחיון הבלם מבאר שבע הוא יכול לשחק גם כמגן ימני ...

שוער מחליף הבנתי שהדילמה בין אלקסלסי לחתוכה , בגלל שאלקסלסי גדל כאן אצלנו אני מעדיף אותו זאת האמת .

הבעיה שלנו הכי גדולה זה בקישור האחורי . אם מתן אוחיון יבוא כבלם אני מצפה שיביאו קשר אחורי ברמה גבוה כשהדגש על ההגנה במיוחד . אם לא זר גם גלזר טוב ויהווה תחרות לניקו אולסק , אבל אז העמדה הזאת נחלשת !! ועמדת הבלם מתחזקת אם נפגע בזר מתאים .

לגבי חלוץ אני לא מודאג כרגע זאת עמדה של זר ועוד ישראלי , בשיטת היהלום שרם מספיק עם בדש ...

בכללי הכי טוב לגמור את ענין הישראלים כמה שיותר מהר וזה חשוב אבל לא יותר מלפגוע במדוייק לגבי כל שחקן
Reference URL's