מכבי נתניה

גירסה מלאה: איך שיר צדק הפך לבלם הטוב במדינה ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הוא גדל במכבי נתניה והגיע עד גיל או שאתה בבוגרים או שמשחררים
הוא עבר תחנות עד שהגיע לקריית שמונה כשהבלם המשמעותי שלהם היה גם נתנייתי יניב לביא , הוא צמח לידו קיבל הזדמנויות קיבל בטחון והפך לבלם מצוין .
המעבר להפועל באר שבע נתן את החתימה הסופית. להיותו הבלם של המדינה !!!

למה אני מספר לכם את זה ?

כי אם היום שיר צדק היה פנוי כולם הייתם צועקים להביא אותו וזה טבעי ומובן , הענין הוא שאנחנו מחפשים את שיר צדק שעדיין רק מגיע לקריית שמונה , שחקן עם כשרון שצריך במה צריך בטחון על מנת להיות הבלם הבא .

אחד כזה כבר מצאנו גיא גרוס , יש לנו את פאדול בקנה גם , צריך עוד גיא גרוס כזה אחר ואנחנו מסודרים בהגנה !!!
כנ,"ל לגבי חלוצים לא מחפשים עוד עמית בן שושן מחפשים אחמד סבע הבא !!!

תתאזרו בסבלנות תנו אמון בצוות המקצועי ותפסיקו לקטר עם פרצוף מיואש וחמוץ
שיר צדק אינטלגנט ברמה גבוהה...
אצלנו אפילו בנוער הוא לא קיבל צ'אנס היה מצטיין שכבתי בפנימיית אורט ...
היה בוכה עם דמעות כדי לקבל צ'אנס לא פעם ולא פעמיים בני לם היה אומר שהוא בחור טוב אבל שחקן הוא לא יהיה....
הועדפו על פניו עשאל בן שבת , טרס שולקובסקי, עומרי נווה ...
אגב לא חסר שהסיפור היה חוזר על עצמו עם עומרי בן הרוש....
משמועות מעולם לא פגשתי את שיר צ
מאז שהוא טבל ממה שגזל ששיחק איתו בקרית שמונה איזי פשוט התאהב בו בעיקר אישיותית הוחלט לתת לו צ'אנס ומשם הכל היסטוריה...
יש עוד הרבה דוגמאות כאלה...בכדי לא לפספס (למרות שאני מעריך שתמיד יהיו פספוסים)...
יש צורך בבדיקת פרמטרים של מהירות לא בדיבורים במבחן תוצאה...כנ"ל כושר כנ"ל הנעת כדור....
אגב המזל הטוב של שיר זה שהוא שמאלי טבעי ומש צורך בבלם שמאלי בכדי ליצור הנעת כדור מושלמת איזי ורן בן שמעון זיהו השביחו וקצרו פירות...
קבוצת הנוער האחרונה שאני זוכר טוב זו הקבוצה של שיר צדק, שאראס, בן שבת וריף מסיקה וחייב להגיד שבן שבת באמת הרשים הרבה יותר מצדק באותם ימים. אמנם ראו ששיר הרבה יותר מנהיג אבל בעוד צדק היה נראה מעט מסורבל עשאל היה חיה רעה. מבחינת קשיחות, אגרסיביות ובעיקר בלם מהמהירים שראיתי.
בכל מקרה שיר צדק ביקש לעזוב ביוזמתו כי היה לו קשה רחוק מהבית ונתניה לצערנו לא ממש התעקשה וחבל. על שחקן נבחרת צריך להילחם קצת יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
חברים זה לא כוונת הפוסט הכוונה היא שעכשיו יבינו מה אנחנו מתחזקים בקבוצה
אנשים כאן עפים על שמות זה פשוט לא נכון ועושה עוול לכל העבודה שנעשית במכבי נתניה
Reference URL's