מכבי נתניה

גירסה מלאה: במכבי נתניה ממתינים לג'ורדי קרויף כדי לסגור את השאלתו של דן גלזר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מעניין אותי מה אייל חושב על שיטת buy back שנהוגה בעיקר בספרד.
זו אופציה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(08-Jun-2017 20:21)עידן444 כתב: [ -> ]מעניין אותי מה אייל חושב על שיטת buy back שנהוגה בעיקר בספרד.
זו אופציה?

אפשר הסבר לבורים שביננו?

אגב היה באתר , קישור להשארת פרטים לדף נחיתה של לאן ובו היה צורך להשאיר פרטים לחזרה , עבור חולצת מועדון לכאלה שלא רכשו במכירת המנוי, השארתי פרטים מלאים ועברו שבועיים לא חזרו בכלל.
הלוואי ויצא לפועל. יכולה להיות עסקה ענקית בשבילנו.
(08-Jun-2017 20:50)אלון כתב: [ -> ]
(08-Jun-2017 20:21)עידן444 כתב: [ -> ]מעניין אותי מה אייל חושב על שיטת buy back שנהוגה בעיקר בספרד.
זו אופציה?

אפשר הסבר לבורים שביננו?

במקרים בו קבוצה לא יכולה לתת דקות משחק לכישרון ששייך לה, כמו במקרה של מורטה - ריאל מכרה אותו ליובה תמורת 20 מיליון והכניסה סעיף רכישה בחזרה המוגבל בזמן , ובאמת קנתה אותו בחזרה בסכום של 30 מיליון (יובה הרוויחה באופן מקצועי עונה שחלוץ כמו מורטה שיחק אצלה ו10 מיליון)
כך הקבוצה הקונה לא משביחה את השחקן כמו בהשאלה רגילה ומאבדת אותו בסופה ולפחות היא הרוויחה סכום נאה, והקבוצה המוכרת זוכה לאופציית רכישה חוזרת בלעדית בסכום נמוך יחסית, והשחקן שלה זכה להשבחה ודקות משחק בדיוק כמו בהשאלה רגילה
אם הקבוצה המוכרת רואה שהשחקן לא הגיעה לרמה ששווה לקנות בחזרה השחקן נשאר אצל הקבוצה הקונה וכל הצדדים מרוויחים

זו אופציה?

אתה גאון! בזכותך נפתרו כל בעיות השאלת השחקנים וההשבחה Tongue
יש לציין שזה לא מתאים לכל מקום אבל לדעתי לארץ זה מתאים. למה?
כי פערי התקציב כל כך גדולים...
בואו ניקח את דן גלזר כדוגמה.
נתניה עכשיו רוכשת אותו בסכום נמוך- נניח 200 אלף ש״ח.
מכבי ת״א מכניסה סעיף buy back בסכום של נניח מיליון ש״ח- שעבור מכבי ת״א זה כסף קטן לשחקן שמוכיח שהוא ראוי לחזור(בטח בליגה שעל כל דור אלו מושתן מוציאים מיליונים...) עבור נתניה מיליון ש״ח זה סכום לא מבוטל. כלומר- היא השביחה שחקן אבל לא עשתה זאת בחינם- בסך הכל נראה שכולם מרוויחים.

ואם הוא יהפוך לאורי שטרית או ליאור ז'אן? אז עשו עליו כמה גרושים ושלום על ישראל.
בשביל מה להחזיק את כל המושאלים האלה שברור שלא יהיו אף פעם מספיק טובים לחזור ואף אחד גם כנראה לא ישלם עליהם...
הדן גלזר הזה כל כך טוב כמו שאתם עושים אותו כאן ? כי אם כן למה שמכבי תא תיתן לו ללכת ? למכבי תא יש אינטרס להשאיל ולמכור בכסף קטן ? מרגוליס לדוגמא - כנראה שחקן כבר לא יהיה, אז אם תבוא איזושהי קבוצה ותציע השאלה עם אופצית רכישה סבירה , יש סיכוי שמכבי תא תגיד כן. אם מכבי תא בונה על גלזר , למה שיתנו לנו אופציה לקנות אותו ?

אני בעד לנסות את דברי עידן זה באמת רעיון טוב ויכול להיות שג'ורדי קרויף יסכים לכך
ואם יסכים להביא לא רק את דן גלזר אלא גם את החלוץ הזר של כפר סבא ואת הבלם אושר שמשחק בבית"ר רמלה וגם את רוסלן ברסקי , 4 שחקנים מוכחים וטובים .צעירים ורעבים וזולים .
אייל תנסה בבקשה לקנות בזול עם מחיר לחזרה למכבי תל אביב אם ירצו לקנות בחזרה
(09-Jun-2017 0:45)טל.מ כתב: [ -> ]הדן גלזר הזה כל כך טוב כמו שאתם עושים אותו כאן ? כי אם כן למה שמכבי תא תיתן לו ללכת ? למכבי תא יש אינטרס להשאיל ולמכור בכסף קטן ? מרגוליס לדוגמא - כנראה שחקן כבר לא יהיה, אז אם תבוא איזושהי קבוצה ותציע השאלה עם אופצית רכישה סבירה , יש סיכוי שמכבי תא תגיד כן. אם מכבי תא בונה על גלזר , למה שיתנו לנו אופציה לקנות אותו ?

מכבי תל אביב מערכת לחוצה שמיוחד עכשיו צריכה תוצאות כאן ועכשיו.
יכול להיות שהם מעריכים שבשלוש השנים הקרובות הוא לא יכול להתפתח
לשחקן הרכב בקבוצה שמכוונת לאליפות ועלייה לשלב בתים אירופי.
זה לא אומר שלמכבי נתניה הוא לא יהיה טוב. השחקן הזה סומן במשך כל
מחלקות הנוער ככשרון עולה ושחקן מבטיח שעבר בנבחרות ישראל הצעירות.
הלוואי ויגיע.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's