מכבי נתניה

גירסה מלאה: מדוע ליגת העל גרועה בשוק ההעברות?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
במקביל להשקעה בנוער, מועדון כדורגל רציני צריך צוות סקאוטינג שיגדיל את הסיכוי לפגוע בול בשחקן רכש.
אם לנתניה יהיה את שניהם, גם בלי כסף גדול נוכל להיות מועדון מוביל כי בשני התחומים האלה הכדורגל שלנו כל כך מפגר, שמי שיעלה מעט את הרמה- יפתח פער.
ואנחנו, כמועדון בלי לחץ גדול לזכיה בתארים בטווח המיידי- יש את היכולת לעשות תהליך נכון בלי יותר מידי לחץ.
מסכים איתך אלדד אבל ישנה בעיה
הסקאוטר צריך להיות אחד שמבין בדיוק את הראש של סלובו ושי , שמבין היטב את שיטת המשחק , שמבין בדיוק מה הם מחפשים !!!
זה יכול להתבצע כשצוות האימון נשאר לאורך זמן ( לא כמו ואנגר, אבל לפחות 3 שנים ) ויש יציבות מצד הבעלים. רק נותר לי לקוות שנתניה תגיע לזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06-Jun-2017 17:20)טל.מ כתב: [ -> ]זה יכול להתבצע כשצוות האימון נשאר לאורך זמן ( לא כמו ואנגר, אבל לפחות 3 שנים ) ויש יציבות מצד הבעלים. רק נותר לי לקוות שנתניה תגיע לזה.

או אם יש מנהל מקצועי שרץ למרחקים ארוכים. אבל איש מקצוע רציני- לא סטייל קלינגר או משה סיני שעלו על הטריק לקרוא לעצמם "מנהל מקצועי"- ככה הם גם עובדים פחות וגם מישהו אחר יספוג את האש.
ובגדול ברור שזה אמור לעבוד כך שהמאמן\מנהל מקצועי מגדיר את הדרישות וצוות סקאוטינג מכין רשימה של שחקנים אופציונלים בהתאם לדרישות הללו ובהתאם לטווח תקציב ידוע עם סטיות לכאן או לכאן.
עידן רונן גבאי היה אמור להיות האיש הזה חבל שהוא הועבר למחלקת הנוער
נקווה שסלובו ושי יביאו עוד בעל מקצוע כמו רונן גבאי לעבוד איתם העונה זה ממש חשוב מישהו שיראה וינתח משחקים של היריבות וגם לבדוק שחקנים לנתניה כל הזמן
(06-Jun-2017 21:09)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן רונן גבאי היה אמור להיות האיש הזה חבל שהוא הועבר למחלקת הנוער
נקווה שסלובו ושי יביאו עוד בעל מקצוע כמו רונן גבאי לעבוד איתם העונה זה ממש חשוב מישהו שיראה וינתח משחקים של היריבות וגם לבדוק שחקנים לנתניה כל הזמן

רונן גבאי מאמן כדורגל.
לא סקאוט.
נראה לי שלא היה כאן סקאוט בהגדרה מאז תקופת יאמר שהיה הבן של נילסן עם פיזנטי.

נילסן ?? חחח נילסן ? בגללו הפסדנו אליפות !!! עבד כביכול חצי שנה ולא מצא אף חיזוק !!

רונן גבאי כשהגיע לפני חודש וחצי היה צריך להיות הצלע השלישית של צמד המאמנים

אם לא העזיבה - בריחה - בגידה ( תבחר מה שנוח לך ) של בני לם , רונן גבאי היה נשאר הצלע השלישית .

אני מקווה שהצמד ואייל ימנו עוד מאמן שלישי את מי שיבחרו
Reference URL's