מכבי נתניה

גירסה מלאה: אפי ישראל אנטי מכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2

לואיס מרין

תשמעו זה נהיה מוגזם נראה לי שאיזקוביץ משלם לאפי ישראל שילכלך על מכבי נתניה חבל שלא תובעים אותו על הוצאת דיבה בושה וחרפה
בוקר טוב אליהו כמה שנים ישנת על מה בדיוק חלמת ספר לנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
לי הוא לא מפריע יודע למה ?
בחיים לא הקשבתי ל90 אפ אם .
לא קורא מקומונים בשקל.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מה הוא אמר ?
גם שלא יהיה מה לויר הוא ימצא משהו להגיד.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
אגב איזיקוביץ',ראיתי אותו אתמול סמוך לסיום ביציע הכבוד.
הוא קנה מינוי?....
(07-Dec-2013 16:37)nitzan כתב: [ -> ]אגב איזיקוביץ',ראיתי אותו אתמול סמוך לסיום ביציע הכבוד.
הוא קנה מינוי?....

קיבל מתנה משגב
(07-Dec-2013 16:43)זיו פלם כתב: [ -> ]
(07-Dec-2013 16:37)nitzan כתב: [ -> ]אגב איזיקוביץ',ראיתי אותו אתמול סמוך לסיום ביציע הכבוד.
הוא קנה מינוי?....

קיבל מתנה משגב

אתה בטוח? נראה לי הזוי...
האיש הזה(איזיקוביץ') הוא אחת הסיבות שאנחנו נמצאים היום במקום בו אנו נמצאים...
גם נוער וגם בוגרים...
כל הנוער מנתניה ,הסביבה ובכלל מעדיף את טוברוק עלינו.
זה פשוט לא יאומן.
האיש הזה הוא הכי אנטי מכבי נתניהבכל תולדות הפרשנים ברדיו. הוא פשוט מנסה להעליב את מכבי נתניה כאשר כל הזמן מלקק לטוברוק, לא מפסיק לעקוץ את נתניה ומזכיר את הפועל רעננה שהיא הקבוצה הבכירה בשרון ,כשמנצחים תמיד אומר אבל לא שיחקנו טוב,כשמשחקים טוב למה לא דרסנו את היריב וכו...

והכי מעצבן ,הוא לא מפסיק להגיד למה לא משתפים מספיק שחקני מהנוער,זה בן אדם שרוצה שמכבי נתניה תיכשל. אם מכבי נתניה משלבים מהדור הזה של קבוצת הנוער שחקנים,מכבי נתניה לא עולה ליגה.

אגב וזה רק ממספר קטן של תוכניות שהאזנתי,מי יודע מהו מחרחר כשלא מאזינים
תאמינו לי ,רק דבר אחד יגרום לקברניטים האטומים של התחנה הזאת לזרוק את העאלק פרשן הזה ,ולדבר הזה קוראים רייטינג.
פשוט תפסיקו להאזין לתחנה הזאת ולתוכניות הספורט שלהם בפרט.
מנהלי התחנה הזאת כבר מזמן שכחו מה הייעוד של התחנה הזו ולאיזה אוכלוסייה היא אמורה לפנות. התחנה הזאת (בתחום הספורט לפחות) מזמן לא משרתת את הציבור הנתנייתי. הם חושבים שם למעלה שהם בליגה של 103FM אבל לא מבינים שהם רחוקים מהם שנות אור, גם בכמות המאזינים וגם באיכות התוכניות.
אפי ישראל מתאים לתחנה הזאת כמו כפפה ליד.... זה הרמה שלהם.
עמודים: 1 2
Reference URL's