מכבי נתניה

גירסה מלאה: פורסם בפייסבוק ע"י לנג שבני סגר בטוברוק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אז אותי זה לא מפתיע...
קצת כואב לי על אייל שניסה לשמור על בני במערכת בכל דרך...
אבל זה סוג האנשים...אם תלכו אחורה למה שכתבתי בתקופה שגניש עבר לטוברוק ישר כתבתי שהוא יעשה הכל שבני יבוא איתו...(אגב איציק היה זה שהביא את בני למכבי בתקופת יאמר)...
מקצועית לא הפסד לפחות בעיני כי בני מיצה לפחות שנתיים שלוש אחורה...אבל צריך לדעת לשמור על האקדמיה אולי לנסות את הקונספט עם שחקן עבר אחר...
והכי חשוב בני יעשה הכל לגנוב לנו שחקנים בעיקר כאלה שמתחת לגיל 15 (הסגרי קטין) ופה תהיה מלחמה...
מעניין מה יהיה עם המאמנים שמקורבים לבני בעיקר יוסי טוויל שכבר היה סגור עונה קודמת והיה בתביעה מול איזיקוביץ....
יהיה מעניין...אהה הם בליגה שנייה....
מצד אחד באמת מעשה בוגדנות אחרי שאייל שמר עליו אחרי כל הכישלונות האחרונים, מצד שני אפשר להבין אותו שם הוא הולך להיות מנהל מקצועי ופה אם היה נשאר היה רק מאמן בכל מקרה לא נורא נעבור גם את זה עכשיו החזית עם טוברוק יכולה להתפתח שנית.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
בשעה טובה....
עכשיו אני יותר רגוע בקשר לעתיד של טוברוק....Wink

הזדמנות למנות אדם אחר שיעמוד בראש המערכת שלנו ויצליח במקום שבני לם נכשל שנים .
הגיע הזמן שהמועדון הזה יוציא מתוכו שחקנים איכותיים לבוגרת בצורה עקבית ושגרתית.
הגיע הזמן שילמדו פה כדורגל ולא יקדשו את התוצאה.
הגיע הזמן לחשיבה אחרת, צעירה ופחות מקובעת.

אני מקווה שרק טוב יצא מזה.
בני לם נחשב איש אמין?
לפני שנה הוא איים להוציא על איזיקוביץ' כל כך הרבה רפש ש"כולם סוף סוף ידעו מי זה אריק איזיקוביץ'"...
ועכשיו הולך לעבוד אצלו שוב...
יש לי בחילה...
הולך להקיא
בסופו של יום בני הלך לעבוד אצל צי שמשלם לו יותר או מציע לו תפקיד טוב יותר. עד כאן לגיטימי . לעבוד אצל אדם כמו איזיקוביץ גם אומר מי זה בני לם..
שני דברים -
1. כל מה שחטב אמר מדויק. בני ינסה לגנוב אליו שחקנים תוך כדי הבטחות להורים שרק הוא יעשה מהטאלנט שחקן.
2. מקצועית - לא אבדה גדולה. ממש לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk
האמת זה לטובה ...כי אחרי שבני שלט בממלכה שנים...פתאום הנחיתו לו על הראש את גבאי וסלובו אנשי מקצוע ופחות רכלנים...
לי היה חשש שהוא יחתור תחתם אבל סמכתי על אייל שיידע לקבוע חלוקת עבודה וסמכויות וכו...
נפתר...
עכשיו אפשר להתעסק בעבודה נטו...
לא שמח ששחקן עבר עוזב את המועדון לא מבין את השמחה שלכם ....
עוד יותר לא מבין את בני לם ממש אכזבה , אייל עזר לו הנוער , העירייה שמרה עליו כשאוסידון ניסה לזרוק אותו , ואתה יורק למקום שעבדת בו ??
ועל מי ועל מה ??
לסוחר הילדים ? לזה שהלך נגדנו נגד המועדון ??
בני תחזור בך !!!
ברגע ששמעתי שמתוכננת מהפכה במחלקות הנוער, הבנתי כבר אז שרוב הסיכויים שבני לם לא ימשיך.
מאחל לו בהצלחה גם בדרכו החדשה בטוברוק, וחשוב מזה- שימנע מבני "פלפלה" כפר קאסם את האליפות השלישית ברציפות בכדורגל חופים (או שגם במכבי נתניה הזו הוא לא ממשיך)
שחקן עבר של המועדון. מה רציתם? ברגע שסימנו לו את הדלת החוצה חיפש לו מקום עבודה חדש. מאחל לו הצלחה. אצלינו הבחור דאי לא הצליח בלשון המעטה. לגבי סוחר הילדים - אחרי שדמעתי את הראיון איתו אתמול לא אתפלא באם יציע לסלובו + שי כפול ממה שמקבלים היום. מבחינתו המטרה (להרוס את מכבי נתניה) מקדשת את האמצעים

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
לאנשים פה יש זיכרון קצר.
בני לך תרם הרבה למכבי נתניה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's