מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפנים קדימה לעמדת המגן השמאלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
כל הכבוד להחתמת השבוע דני עמוס תודה רבה לאייל לצוות המקצועי ולדני עמוס

עכשיו על מנת להשלים את ההגנה בעקבות עזיבתם של יקיר שינה , וז'ידנוב , צריך להמשיך עם 2 בלמים ומגן שמאלי .

השמות מוכרים , מיקי סירושטיין שיחק העונה באשדוד והיה מצוין , דודי תירם , אופיר אבו מבית"ר רמלה שייך בפועל למכבי תל אביב , ירין חסן .

מגן שמאלי : צעירי , אנס דאבור , עד כמה שזה הזוי סאן מנחם . עד כמה שעוד יותר הזוי בן תורג'מן !!!

אין לחץ לא צריך למהר לבחור כל אחד עם פינצטה ולופה של יהלומים גדולה !!! אנחנו חייבים לפגוע בינגו בכל שחקן ועד עכשיו הכל טפו טפו בינגו !!!
השם היחידי שאני יכול לחשוב עליו בעמדה מצד שמאל הוא עמנואל אמבולה מהפועל רעננה.
אני זוכר שהוא היה שחקן הרכב שלי בליגת החלומות.. בישל כמה גולים (לצד כמה כרטיסים צהובים/אדומים והכשלות ברחבה)

בדיוק היום פורסם בONE שיש מחלוקות עם רעננה... זמן טוב למחטף.. הוא גם רגיל לליגה ולמגרש Wink

+ שחקן נבחרת זמביה
(22-May-2017 22:00)Bilev כתב: [ -> ]השם היחידי שאני יכול לחשוב עליו בעמדה מצד שמאל הוא עמנואל אמבולה מהפועל רעננה.
אני זוכר שהוא היה שחקן הרכב שלי בליגת החלומות.. בישל כמה גולים (לצד כמה כרטיסים צהובים/אדומים והכשלות ברחבה)

בדיוק היום פורסם בONE שיש מחלוקות עם רעננה... זמן טוב למחטף.. הוא גם רגיל לליגה ולמגרש Wink

+ שחקן נבחרת זמביה

רק 5 זרים משחקים בו"ז.
2 בלמים(בלם וקשר אחורי),עלי מוחמד,דידייה קוגבניה וחלוץ.
זה שחקן זר bilev יש מקום לעוד 2 זרים ועוד אחד צעיר
קשר אחורי וחלוץ או בלם זאת הדילמה
אם שון וייסמן היה נשאר היו לוקחים קשר אחורי ובלם
בנתיים יש 3 עמדות ל 2 זרים , מגן שמאלי ועוד אנגולה שיש לו חוזה לעוד 3 שנים מה שצריך לשלם לרעננה על הכרטיס לא נראה לי !!!
אם למשל וובה בראון מגיע לנתניה ילכו על בלם זר נוסף וחלוץ !!!
בנתיים נמתין בסבלנות

הנה ענה לך אייל עבר אותי בתגובות בפורום חחחחחחח
(22-May-2017 22:04)אייל ס כתב: [ -> ]
(22-May-2017 22:00)Bilev כתב: [ -> ]השם היחידי שאני יכול לחשוב עליו בעמדה מצד שמאל הוא עמנואל אמבולה מהפועל רעננה.

+ שחקן נבחרת זמביה

רק 5 זרים משחקים בו"ז.

לגבי מגן שמאלי, דווקא סאן מנחם ובן תורג׳מן הן אופציות הרבה יותר טובות מבן צעירי שפסגת הקריירה שלו היא מחליף בבני יהודה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך אלון ?
שניהם שחקנים עם חוזים בקבוצות צמרת שלא מחפשת למכור או אופציה אלא רק להשאיל הלוואי ואתבדה

בסיטואציה מיוחדת אם אמבולה עובר מרעננה לפתח תקווה אז פסר מגבו כבר מגינים שמאליים , מה שאומר שמגבו ישוחרר !! מתאים לי !!!

+ שחקן נבחרת זמביה

רק 5 זרים משחקים בו"ז.

מאוד מסקרן(והאמת שקצת מטריד) מה מתכוונים לעשות עם דידייה קוגבנייה.
בצדק לא בונים עליו בשלישית הקישור(אחורי+2*50/50)- וגם אם כן מניח שכשחקן רוטציה(כי יש גם את עלי וגם את אביב)- ולעומת זאת גם לא רואה שהוא הולך להיות בחלק הקדמי(דיא\ערן\חלוץ זר\ויסמן\עדן שרם)- אז למעשה קוגבנייה יכול להפוך בקלות לזר שישי... כלומר- לא חייבים לפסול על הסף תפקידים אחרים. להערכתי, אם לא יקבלו את ההצעה שלי לשחק עם שלושה בלמים(ואני די בטוח שלא יקבלו)- גם ורגוץ׳ עלול להידחק ע״י בלם זר אחר וגיא גרוס.

הגדולה של מכבי נתניה העונה היא שחוץ מבודדים הרוב לא שיחק בליגת העל
גם לדעתי צריך 2-3 שיטות משחק , אחת בבית עם 3 בלמים , שניה בחוץ בשיטת היהלום , שלישית נגד באר שבע למכבי תל אביב סוג של בונקר עם 3 בלמים ו 3 קשרים אחוריים

עידן מי שהכי טוב באימונים ישחק פייר פליי
(22-May-2017 22:40)עידן444 כתב: [ -> ]

+ שחקן נבחרת זמביה

רק 5 זרים משחקים בו"ז.

מאוד מסקרן(והאמת שקצת מטריד) מה מתכוונים לעשות עם דידייה קוגבנייה.
בצדק לא בונים עליו בשלישית הקישור(אחורי+2*50/50)- וגם אם כן מניח שכשחקן רוטציה(כי יש גם את עלי וגם את אביב)- ולעומת זאת גם לא רואה שהוא הולך להיות בחלק הקדמי(דיא\ערן\חלוץ זר\ויסמן\עדן שרם)- אז למעשה קוגבנייה יכול להפוך בקלות לזר שישי... כלומר- לא חייבים לפסול על הסף תפקידים אחרים. להערכתי, אם לא יקבלו את ההצעה שלי לשחק עם שלושה בלמים(ואני די בטוח שלא יקבלו)- גם ורגוץ׳ עלול להידחק ע״י בלם זר אחר וגיא גרוס.

לדעתי קוגבנייה משחק הכי טוב בכנף שמאל(תואם וואקמה).
יש לו 1 על 1 מצויין וחותך פנימה לתוך הרחבה די בקלות(לפחות בלאומית).
בקישור סתם מבוזבז, מקווה שיתופקד רק שם או חלוץ 9 במקרה הצורך.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
(22-May-2017 22:11)אלון כתב: [ -> ]

+ שחקן נבחרת זמביה

רק 5 זרים משחקים בו"ז.

לגבי מגן שמאלי, דווקא סאן מנחם ובן תורג׳מן הן אופציות הרבה יותר טובות מבן צעירי שפסגת הקריירה שלו היא מחליף בבני יהודה...

גם ניקו לפני שהגיע רמת השרון היתה פסגת הקריירה שלו..וייסמן עכו היו הפסגה...הוכח ששמות לא שווים כלום בכדורגל הישראלי...
עמודים: 1 2
Reference URL's