מכבי נתניה

גירסה מלאה: עונת המלפפונים 2017-2018
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
בסוף יגמור בעכו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06-Jun-2017 15:50)yaron73 כתב: [ -> ]צריך גם לא להיסחף הוא שחקן מוכשר שנלחם ומשקיע, אבל עדיין רחוק מלהיות שחקן מוכח. נהנה מעונה חלומית כשהיה שחקן המטרה של הקישור המוכשר שלנו וכל זה בליגה הלאומית. פוטנציאל יש אבל ליגת העל זה כבר סיפור אחר ויש תחרות עם חלוצים אחרים בעלי שם גם אם היכולת שלהם ירדה מאוד (אלירן עטר וכ'ו).

תוסיף לעטר את דמארי ורקוביצה
אגב אני מנחש שדראפיץ מפנטז על רקוביצה אחרי ההצלחה איתו בביתר
דראפיץ וברדה מחזיקים מרקוביצה
איך נראה לכם המהלך של מכבי ת"א לחסוך קהל אורח מעל הראש ואת הרשת החוצצת?
זה יכול להיות רלוונטי לנו במשחקי מושכי קהל שנשב בשני צדי המגרש

אתמול הודיעה מכבי על סדרי הושבה חדשים בעונה הבאה באיצטדיון בנתניה כאשר במקום לרכז את כל הקהל האורח בטריבונה הדרום מערבית העליונה, יחולקו האוהדים האורחים לשתי הפלטפורמות ויישבו גם למעלה וגם למטה.

מיד החלו אוהדים רבים לטעון כי מכבי תל אביב מתכוונת לתת יותר כרטיסים לאוהדי הקבוצה האורחת. במכבי דאגו להבהיר אמש שלא כך הדבר וכי אותם 1,200 כרטיסים שהוקצו העונה לקבוצה האורחת, יוקצו גם בעונה הבאה. גורם במועדון אמר בעניין הזה: "דווקא בגלל שמקשיבים לקהל ומנסים לתקן טעויות הוחלט לעשות את השינוי ולהרחיק את קהל החוץ רק לחלק הדרומי של הצד המערבי. המהלך הזה יביא להסרת הרשת וישפר את הצפייה של אלה שישבו מתחת הקהל האורח וטענו כל העת שיש להם סיוט של קהל מעל הראש. מעכשיו לא יהיה להם קהל שיישב מעליהם".
(06-Jun-2017 18:04)אלדד כתב: [ -> ]איך נראה לכם המהלך של מכבי ת"א לחסוך קהל אורח מעל הראש ואת הרשת החוצצת?
זה יכול להיות רלוונטי לנו במשחקי מושכי קהל שנשב בשני צדי המגרש

אתמול הודיעה מכבי על סדרי הושבה חדשים בעונה הבאה באיצטדיון בנתניה כאשר במקום לרכז את כל הקהל האורח בטריבונה הדרום מערבית העליונה, יחולקו האוהדים האורחים לשתי הפלטפורמות ויישבו גם למעלה וגם למטה.

מיד החלו אוהדים רבים לטעון כי מכבי תל אביב מתכוונת לתת יותר כרטיסים לאוהדי הקבוצה האורחת. במכבי דאגו להבהיר אמש שלא כך הדבר וכי אותם 1,200 כרטיסים שהוקצו העונה לקבוצה האורחת, יוקצו גם בעונה הבאה. גורם במועדון אמר בעניין הזה: "דווקא בגלל שמקשיבים לקהל ומנסים לתקן טעויות הוחלט לעשות את השינוי ולהרחיק את קהל החוץ רק לחלק הדרומי של הצד המערבי. המהלך הזה יביא להסרת הרשת וישפר את הצפייה של אלה שישבו מתחת הקהל האורח וטענו כל העת שיש להם סיוט של קהל מעל הראש. מעכשיו לא יהיה להם קהל שיישב מעליהם".
טענתי כבר מזמן שזו הדרך הנכונה- כפי שנתניה עשתה את זה במשחק הפתיחה של האצטדיון ומול ב"ש במשחק הירידה.
נדמה לי שאייל ענה לי שזה לא אפשרי מבחינת המשטרה.
אז כנראה שזה כן אפשרי ולדעתי הרבה יותר נכון. למרות שכביכול יש יותר נקודות חיכוך בין הקהלים.
(29-May-2017 23:39)דוד חטב כתב: [ -> ]
(26-May-2017 8:44)יגאל יהב כתב: [ -> ]אחרי 18:00 לא נכנס כלום לפה חוץ מנוזלים לא ממותקים. למיטה נכנסים על בטן ריקה. מותר לחרוג באירוע חתונה אחת לחודשיים שלושה או בליל הסדר.
תימני בלוף...אתה לא מחזן גת ואיזה בירה ???
כל היום עובדים אם לא נתפנק בערב אז מתי ?

עלי להודות (בכנות! יש ברירה אחרת?!) שבילדותי, באשר לזהות התימנית, חוויתי רק את האספקט של האדיקות הדתית, וזאת ללא שום אספקט אחר הכרוך בזהות זו. אספקטים אחרים כמדאעה, ג'אעלה, חיזון, צעד תימני, ריקודי דעסה ומוזיקה של שלמה דחיאני, אהרון עמרם וכו' לא פרצו, אלא בטפטוף דל, את מעטפת הפלדה בה נעטפתי, ובטפטוף זה לא היה די בכדי להותיר רושם ראוי.

האם אני "תימני בלוף"? ממש לא, ולהלן שלוש הוכחות: א. אני מדבר בחי"ת ובעי"ן האופייניות ביותר למוצא זה ב. אני יכול לעלות ל"סדר העבודה" ביום כיפור ולקרוא אותו באיכות וברהיטות של יליד תימן מקורי. אם יועמד ביצוע של יליד תימן מזה, ושלי מזה, לשיפוטו של אחד שמבין, הוא לא יוכל לקבוע מי הוא מי ג. עתה, חטב, כנס לשיר הזה: https://www.youtube.com/watch?v=vSb5mCiUmc4, וגם תוסיף ותקיש shaw more ועתה תקבל גם את הטקסט שלו. והנה, עתה, קבל חידה: מהו המחוז בתימן המוזכר בשיר הזה? המחוז הוא עמראן והוא מופיע בשורה "לקית אלחאליה בנת אלעמראני" ובתרגום חופשי: "מצאתי את הטובה בנשים, והיא בת מחוז עמראן".
לזה אתה יכול לקרוא "תימני בלוף"? אין מצב.

האם אני "תימני בלוף"? אין ספק בכך, ולהלן שלוש הוכחות: א. בסוף שנות השבעים וראשית השמונים כשדמתי היה נטוע בהרכב הנבחרת ולא פינה את המקום לעודד הייתי שואל בזעם "עד מתי התימני האפס הזה יהיה בהרכב ויתפוס את המקום של האשכנזי המוכשר ממנו פי אלף? ב. כששמשון ת"א התחילה להידרדר, בסוף שנות השמונים, הפנו קברניטיה פנייה לכל התימנים בארץ להתגייס לעזרתה. הפנייה הזו נכנסה לי באוזן אחת ומיד יצאה דרך השנייה ג. במשחק בעונה הזו בנס ציונה נגד מכבי שעריים אני מגיע למקום. פונה אלי מישהו ומברך אותי לשלום, והנה אני רואה שזהו רועי כהן. לאחר שהוא בדק איתי שעדיין לא רכשתי כרטיס, הוא מייד שלף הזמנה ונתן לי. אני לא ארשה לעצמי לעשוק את קבוצתי, אבל קבוצה אחרת לא מזיז לי בכלל. זו תמונת המצב: שני תימנים משתפים פעולה בלדפוק קבוצה תימנית מובהקת.
לזה אתה לא יכול לקרוא "תימני בלוף"? אין מצב.Big GrinBig GrinBig Grin
גדול אתה יגאל Smile קרעת אותי מצחוק ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
נתניה משיבה מלחמה במאבק מול טוברוק על סבע
http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/...tml?ref=hp
אלירן עטר. אלטמן. אופיר מזרחי. דמארי. רקוביצה ועוד חלוץ זר.

למשהו יש ספק היכן יהיה וייסמן

Sent from my A0001 using Tapatalk
צליל חתוכה כבר מתחיל באימונים הקשים וישחק עם יקיר שינה בבית"ר ירושלים בכדורגל החופים Tongue

ולפי אתר one משחק אימון נגד רעננה ב 7.7

הפועל רעננה תערוך שני משחקי הכנה עוד לפני יציאתה למחנה האימונים בגדנסק ב-15 ביולי, כאשר תשחק שמונה ימים קודם לכן נגד מכבי נתניה ויומיים לפני ההמראה נגד מכבי הרצליה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Reference URL's