מכבי נתניה

גירסה מלאה: עונת המלפפונים 2017-2018
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
קל מאוד לסרב לשחקן שהצוות המקצועי לא מתכנן כשחקן הרכב ועלותו ככוכב.
זרוק לנו עצם. האם ישנם זרים שעברו את שלב 1 ו 2?

Sent from my A0001 using Tapatalk
בעלות של כוכב לא שווה להביא את פושה. נקודה
3 שוערים- שוער ראשון /שוער שני / עמוס
4 בלמים- גרוס , ורגוץ, פאדול , חסר נוסף
4 מגינים- כחלון , צעירי, מור, חסר נוסף
10 קשרים-סבע, לוי,עלי, קוגבניה, אולסק, אביב, חסר 2 מבית קרי נוער ו-2 טובים לסגל
3 חלוצים- בדש, שרם
זה בערך הסגל שאמור להיות...
(13-Jun-2017 18:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(13-Jun-2017 17:24)אלדד כתב: [ -> ]למרות שבוודאות יגיעו עוד שחקנים, מבחינתי אפשר להסתדר יפה מאוד עם הסגל הנוכחי ובמקרה הצורך להתחזק בינואר
התחזקנו בכל עמדות החולשה שלנו בעונה שעברה (שוער, בלם, מגן שמאלי,וחלוץ) וכל שחקן נוסף שיגיע הוא בונוס

ולכל מי שדואג - יש אחלה של קבוצה ואחלה של הרכב
[תמונה: miy3qmm0wnet.png]

חסר לך התפקיד הכי חשוב במגרש שמחפשים לאייש אותו.
אם נניח אין יותר קשרים אחוריים בעולם שחק שם עם אולסק\גזל, ומצידי אפילו ברק בדש אם בא לך להיות יצירתי. במערך הזה גם קבוצות בלאומית חיררו אותך...

Sent from my iPhone using Tapatalk

הקבוצות בלאומית הסתגרו מולך ואתה החזקת בכדור והיית צריך להתמודד עם לחץ ושמירות אישיות
בשונה מהלאומית אתה זה שתשתמש בהתקפות מהירות כנשק קטלני
בליגת העל דווקא כן יכול להתאים קשרים אחוריים ניידים שעושים תנועה בלי הפסקה ולחץ דינמי מתוכנן ומתואם

לא חושב ששחקן אחד זר גרזן (או למשל בראון ) במקום אביב יעשה הבדל כל כך גדול בין קבוצה מחוררת לבין קבוצה יציבה שקשה לכבוש מולה
אני הולך עם אביב הוא יהיה אלמוג כהן משופר Tongue
(13-Jun-2017 19:49)דוד חטב כתב: [ -> ]3 שוערים- שוער ראשון /שוער שני / עמוס
4 בלמים- גרוס , ורגוץ, פאדול , חסר נוסף
4 מגינים- כחלון , צעירי, מור, חסר נוסף
10 קשרים-סבע, לוי,עלי, קוגבניה, אולסק, אביב, חסר 2 מבית קרי נוער ו-2 טובים לסגל
3 חלוצים- בדש, שרם
זה בערך הסגל שאמור להיות...
עד עכשיו החתמות טובות. אני רק "מביע דאגה עמוקה" מבן צעירי. מקווה שאתבדה.
לפי דעתי שני הזרים שיוחתמו יהיו האינדיקטור לעונה טובה (פליאוף עליון) או בינונית (תחתון) בכל מקרה לא נאבק על הירידה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(13-Jun-2017 19:50)אלדד כתב: [ -> ]
(13-Jun-2017 18:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(13-Jun-2017 17:24)אלדד כתב: [ -> ]למרות שבוודאות יגיעו עוד שחקנים, מבחינתי אפשר להסתדר יפה מאוד עם הסגל הנוכחי ובמקרה הצורך להתחזק בינואר
התחזקנו בכל עמדות החולשה שלנו בעונה שעברה (שוער, בלם, מגן שמאלי,וחלוץ) וכל שחקן נוסף שיגיע הוא בונוס

ולכל מי שדואג - יש אחלה של קבוצה ואחלה של הרכב
[תמונה: miy3qmm0wnet.png]

חסר לך התפקיד הכי חשוב במגרש שמחפשים לאייש אותו.
אם נניח אין יותר קשרים אחוריים בעולם שחק שם עם אולסק\גזל, ומצידי אפילו ברק בדש אם בא לך להיות יצירתי. במערך הזה גם קבוצות בלאומית חיררו אותך...

הקבוצות בלאומית הסתגרו מולך ואתה החזקת בכדור והיית צריך להתמודד עם לחץ ושמירות אישיות
בשונה מהלאומית אתה זה שתשתמש בהתקפות מהירות כנשק קטלני
בליגת העל דווקא כן יכול להתאים קשרים אחוריים ניידים שעושים תנועה בלי הפסקה ולחץ דינמי מתוכנן ומתואם

לא חושב ששחקן אחד זר גרזן (או למשל בראון ) במקום אביב יעשה הבדל כל כך גדול בין קבוצה מחוררת לבין קבוצה יציבה שקשה לכבוש מולה
אני הולך עם אביב הוא יהיה אלמוג כהן משופר Tongue

זה לא במקום אביב. זה בנוסף. אין סיכוי שאתה הולך לשחק בליגת העל כפי ששרטטת.

אם העלויות בשמיים אז עדיף לוותר. אם העלות סבירה אז לדעתי האישית שווה להשקיע בו. חלוץ שחורר את הלאומית (ואותנו) ויש לי תחושה שלא יאכזב גם בליגת העל, למרות שזה עלול לשנות את שיטת המשחק המתוכננת שלנו. אבל מי אני ליד סלובוברדה ...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
כשמחפשים שחקן מסויים וסגנון משחק מסויים וגישה למשחק מסויימת,לא "מתהפכים" בגלל שחקן מוכח שלא מתאים לשיטה.
להבדיל...את אלירן עטר בחינם לא הייתי מכניס לחדר ההלבשה,למרות כשרונו יוצא הדופן.
אלדד אביב אברהם שחקן 50-50 אם אתה שם אותו קשר אחורי גמרת עליו
הוא צריך להחליף את עלי מוחמד ואולסק את הקשר האחורי

אף אחד לא הזכיר את ניסן דנון , נשאר או הולך ?
טגה וגזל זה מיותר אבל מכבד את זה שאנחנו מכבדים חוזים פשוט כל הכבוד

לדעתי חייבים גרזן רציני בקישור האחורי ובגלל שההיצע הישראלי נמוך בטיבו אני חושב שנצטרך כאן זר ברמה גבוהה ובמקום להביא עוד 2 חלוצים להסתפק באחד זר מצוין צעיר ומהיר .
גלזר הוזכר אבל אין לי מושג איך הוא משחק אם הוא ברמה גבוהה לא מפחד ללכת על צעיר למרות שהעמדה דורשת ניסיון וחכמת משחק והמון המון כושר גופני וזאת העמדה שנפצעים בה הכי הרבה בעונה

יש זמן שוב אני חוזר על עצמי , לסגור הישראלים כמה שיותר נכון מדויק ומהר , ואז להתרכז ב 2 הזרים
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Reference URL's