מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחלקת ילדים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
גליתי לצערי שהאחיין שלי שאגב אוהד ומנוי על מכבי נתניה כי נרשם השם ישמור למחלקת הילדים של הסוחר.
כששאלתי אותו ואת אביו מדוע עשו את המעשה שבל יעשה הם ענו שהקבוצה לא משחקת ביום שבת.
הבנתי גם שזה סוג של חוג משודרג ואין תנאי קבלה וזו אחלה הכנסה (400 שקל דמי הרשמה ועוד 250 לחודש).
מידי שבוע הם משחקים נגד קבוצות איזוריות .
השאלה שלי מדוע למכבי נתניה אין קבוצות כאילו? אם זיכרוני לא מטעני היתה בעבר קבוצת צו פיוס או משהו כזה שלא משחקת בשבת.
האם אפשר לעשות מודל כזה גם במכבי נתניה כדי שילדים לא יצטרכו לרעות בשדות זרים וגם מקור הכנסה לא רע?

Sent from my A0001 using Tapatalk
החלום שלי ומנסה לקדם מול העיריה,2 קבוצות ילדים(אחת שמשחקת בשבת והשניה באמצע השבוע),עד שלא יוקמו מגרשים נוספים זה לא ישים.
כרגע יש למחלקת הנוער מגרש 1 בלבד(13 קבוצות)...וגם עליו יש שותפים.
ביום שהבעיה תפתר,למכבי נתניה יהיו גם קבוצות "צוו פיוס" שמשחקות באמצע השבוע.
אייל ואני שוב שואל מה צריך מהאוהדים ללחוץ על מנת שנקבל עוד 7-8 מגרשי אימון ?? יש מלא מקום ליד המגרש בדורה זה שטח מת !!!
[quote='זאב רווח' pid='70656' dateline='1495353897']
אייל ואני שוב שואל מה צריך מהאוהדים ללחוץ על מנת שנקבל עוד 7-8 מגרשי אימון ?? יש מלא מקום ליד המגרש בדורה זה שטח מת !!!
[/q

לעירית נתניה יש תוכניות ארוכות טווח לניצול שטחים,השטחים הרלוונטים(שטחים חומים) כמעט ולא קיימים בנתניה.
אייל בשטח הזה לא יכול לקום שום דבר , זה לא שטח לתעשייה כי יש קרבת מגורים , זה לא שטח לבניני מגורים מהקרבה לכביש הסואן ....לדעתי הם ישמחו עם לחץ קטן של האוהדים להקים לנו שם קומפלקס של מגרשים ומתקני ספורט , צריך רק לפעול נכון , כסף לא חסר לעירייה !!!
כמה קבוצות יש לסוחר?
איך הוא מסתדר עם מגרש אחד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
(21-May-2017 15:45)lironb62 כתב: [ -> ]כמה קבוצות יש לסוחר?
איך הוא מסתדר עם מגרש אחד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

יש לו שעטנז של מגרש וחלקי מגרשים,שם מאמן את כולם(בתוספת ווינגייט).
אני לא שם....גם כך לחלוץ מאוד בשפירא,עד שלא יהיו מגרשים נוספים לא יפתחו קבוצות נוספות.
שיחקתי בנערים ג' נגד צו פיוס בכיכובו של דלה ימפולסקי ואפילו ניצחנו Smile
הם היו קבוצה די חלשה..
המגרש שצמוד למתחם האימונים שייך לנו ?
(21-May-2017 18:44)yaron73 כתב: [ -> ]המגרש שצמוד למתחם האימונים שייך לנו ?

לא,לעיריה.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's