מכבי נתניה

גירסה מלאה: נבחרי העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
נבחרי העונה שלי(מקווה שהזיכרון לא בוגד בי- אחרי סיבוב זה היה קל יותר...):

השחקן המצטיין- ערן לוי- ואני חושב שכל כך הרבה נאמר שאין מה להוסיף.

מועמדים נוספים-
דיא סבע
עלי מוחמד
ברנקו וארגוץ׳

הפריצה- אביב אברהם- מבחינתי הפך לשחקן לגיטימי במרכז הקישור. קשר 50/50 שאם יעבוד קשה ויתמיד צפוי לו עתיד מבטיח. אין היום יותר מידי קשרים שיודעים גם לעשות התקפה וגם לעשות הגנה בצורה טובה. כמה יש כאלה בליגת העל שהם לא זרים? - מועתק אחד לאחד מהבחירות הסיבוב שלי- כי לדעתי המשיך באותה הדרך למרות שקצת נדחק הצידה בשלב כלשהו והחזרה מראה עוד פן של האופי החזק והחיובי שלו.

מועמדים נוספים-
דידייה קוגבנייה
שון ויסמן

הרגע הגדול של העונה- שער הנצחון של דידייה קוגבנייה מול הפועל עכו.

מועמדים נוספים-
שער הנצחון של שון ויסמן נגד בית"ר ת"א רמלה שחותם את העליה.
שער הנצחון של אביב אברהם נגד הפועל ר"ג
דין גל עוצר פנדל נגד הפועל ר״ג
ערן לוי בשיוויון אדיר בראשל"צ

שער העונה- אביב אברהם נגד הפועל י-ם במבצע קבוצתי מרהיב ובסופו בישול גאוני של דיא סבע.

מועמדים נוספים-
דידייה קוגבנייה בשער נצחון אדיר נגד הפועל עכו
ערן לוי מפציץ את השער של הפועל ר"ג מזווית בלתי אפשרית
ניסן דנון שולח טיל לחיבור
דידייה קוגבנייה במבצע מרהיב מול לוד

המשחק הטוב-
0-4 נגד הפועל עכו

מועמדים נוספים-
חמישיה לרשת בני לוד
3-5 אדיר במשחק שמחסל את העונה של הפועל ר"ג
רביעיה לרשת קטמון

המשחק הגרוע-
1-1 נגד נשר

מועמדים נוספים-
התיקו המאופס נגד עפולה
ההפסד בנצרת

השחקן המאכזב-
ברק בדש

מועמדים נוספים-
רועי דיין
איפה עלי מוחמד בכל הסיפור?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
סיכום מעולה.
מצטיין נוסף לדעתי - עלי מוחמד.
תגלית - מעבר לאביב אברהם גם ניקו שהגיע מליגות נמוכות היה הפתעה גדולה (בעיקר עד לפציעה).
השחקן היציב - וארגוץ'.
הייתי מתקן את שער העונה לוולה של ערן לוי נגד הפועל רג. שער נדיר מכל זווית שתסתכל עליו. שחקן העונה שלי הוא עלי מוחמד ולו רק בגלל שממש לא ציפיתי לראות כזה כישרון . כל השאר מסכים.

Sent from my iPad using Tapatalk
(20-May-2017 12:06)lironb62 כתב: [ -> ]איפה עלי מוחמד בכל הסיפור?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

תיקנתי

Sent from my iPhone using Tapatalk

(20-May-2017 12:10)טל.מ כתב: [ -> ]הייתי מתקן את שער העונה לוולה של ערן לוי נגד הפועל רג. שער נדיר מכל זווית שתסתכל עליו. שחקן העונה שלי הוא עלי מוחמד ולו רק בגלל שממש לא ציפיתי לראות כזה כישרון . כל השאר מסכים.

Sent from my iPad using Tapatalk

אתה משחזר בראש את הגול שאני מדבר עליו?
לדעתי שער קבוצתי מדהים בכל קנה מידה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
היו כמה משחקים יותר חלשים מעפולה בבית (נשר השני, נצרת עילית וראשל"צ בחוץ).

בקשר לבחירה של השער קשה לי לנתק את החשיבות (שלדעתי היא גם אחד הקריטריונים של אופ"א כשהם בוחרים את שער העונה ובגלל זה עטר הפסיד לבעיטה מרחוק של רונאלדו). לכן ההתלבטות שלי היא בין קוגבניה מול עכו לערן בר"ג. הגול של אביב היה מדהים אבל "כולה" העלה ל-3-0 מול הפועל ירושלים.

המשחק? מאותה סיבה, כל השלושה מול עכו והחמשיה לר"ג.
(20-May-2017 12:48)Gadi כתב: [ -> ]הגול של אביב היה מדהים אבל "כולה" העלה ל-3-0 מול הפועל ירושלים.
השאלה היא האם להתייחס למלוא הנסיבות בהן מובקע שער - בדקה ה-90, וזאת כהוא מכריע עליית ליגה, הינצלות מירידת ליגה, מקום באירופה, גביע מדינה, אליפות - ואז הוא ייחשב לשער העונה אפילו אם הושג בדחיקה סתמית ממטר, או שאתה מנתק את ההבקעה מההקשר ואז ייבחר כזה מבעיטה מ-30 מטר אפילו אם הוא בסך הכל קבע 0:5.

הבחירה שלי היא לא זה ולא זו. לא לפי הקריטריונים האלו. הנה שער העונה שלי, והמבין יבין: (...) http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...54&lang=he
לא היינו עולים ליגה ללא ערן, דיא, ברנקו, מוחמד והחצי עונה של ווייסמן - כל החמישה האלה מצטייני העונה בעיניי.
בשורה התחתונה, מאז העונה של המקום הרביעי, עם עטר על המגרש, זאת העונה הכי כיפית. גם בשנים של יאמר, שכאילו רצנו לאליפות, היה חסר חיבור. חבטרה של שכירי חרב יקרים. השנה באמת היו שחקנים שאפשר היה להתחבר אליהם. ערן, שמעורר כל כך הרבה האמוציות אליו(ולא משנה אם הן חיוביות או שליליות). דיא, מוחמד, ניקו, וייסמן, טגה(לא על המגרש), ויקי, אביב. פשוט כיף.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
(20-May-2017 19:31)idobenami כתב: [ -> ]בשורה התחתונה, מאז העונה של המקום הרביעי, עם עטר על המגרש, זאת העונה הכי כיפית. גם בשנים של יאמר, שכאילו רצנו לאליפות, היה חסר חיבור. חבטרה של שכירי חרב יקרים. השנה באמת היו שחקנים שאפשר היה להתחבר אליהם. ערן, שמעורר כל כך הרבה האמוציות אליו(ולא משנה אם הן חיוביות או שליליות). דיא, מוחמד, ניקו, וייסמן, טגה(לא על המגרש), ויקי, אביב. פשוט כיף.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
וגם 05/06 עם פרץ / בנין / מסודי / ראזכ זכור לטוב.
עמודים: 1 2
Reference URL's