מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה פנתה לבן צעירי. עמוס צפוי לחתום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מנצל את השרשור כדי לשאול שאלה:
ב103 העלו את שי ברדה לשידור, ופרימו אמר ששיחררו חמישה שחקנים. על מי הוא מדבר?
(19-May-2017 10:19)Bilev כתב: [ -> ]מנצל את השרשור כדי לשאול שאלה:

לא זוכר איפה אבל פירסמו שמס' שחקנים קיבלו הודעה שלא ימשיכו בעונה הבאה. מהשמות אני זוכר את לואיסה ורועי דיין. לדעתי צריך לשחרר יותר מחמישה (חלק מהם אולי להחתים ולהשאיל).

http://int.soccerway.com/players/ben-yos...ri/134945/

בן צעירי שותף יותר בליגה הלאומית בעונות ששיחק בבני יהודה ובהפועל פ"ת. בשתי העונות האחרונות בליגת העל בבני יהודה משותף פחות.
בעונה הזו 2017/2016 שותף פחות מהעונה הקודמת כאשר פתח ב-13 משחקים ושיחק סה"כ ב-20 משחקים (1142 דקות סה"כ).
אין מגן שמאלי טוב בשוק הישראלי, אני הייתי הולך על זר בעמדה הזו..

מה שמפריע לי בכתבה זו הסחבת עם דני עמוס. מקווה שהוא לא משחק בנו כדי לקבל הצעה טובה מקבוצה אחרת

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
(19-May-2017 10:19)Bilev כתב: [ -> ]מנצל את השרשור כדי לשאול שאלה:

רועי דיין
עוז אריאל
יקיר שינה
קרלוס לואיסה
החמישי לא ידוע
אני מהמר על רון שושן למרות שדווקא הייתי משאיר אותו ומשאיל את דין גל

Sent from my iPhone using Tapatalk
(19-May-2017 11:50)טל.מ כתב: [ -> ]אני מהמר על רון שושן למרות שדווקא הייתי משאיר אותו ומשאיל את דין גל

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה טועה.
רון שושן יהיה השוער השני לדעתי.
(19-May-2017 11:29)עוזרי כתב: [ -> ]אין מגן שמאלי טוב בשוק הישראלי, אני הייתי הולך על זר בעמדה הזו..

מה שמפריע לי בכתבה זו הסחבת עם דני עמוס. מקווה שהוא לא משחק בנו כדי לקבל הצעה טובה מקבוצה אחרת

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מי אמר לך שמתנהל משא ומתן?
אנס דאבור מגן שמאלי טוב לפי מה שראיתי אותו העונה מאז שהגיע ללוד שחקן כמו כחלון !!בן צעירי ? לפי מה שאומרים בני יהודה רוצה 400 אלף שקל על שחקן ספסל חחחחח נאקסט ....
(19-May-2017 12:30)זאב רווח כתב: [ -> ]אנס דאבור מגן שמאלי טוב לפי מה שראיתי אותו העונה מאז שהגיע ללוד שחקן כמו כחלון !!בן צעירי ? לפי מה שאומרים בני יהודה רוצה 400 אלף שקל על שחקן ספסל חחחחח נאקסט ....

400 אלף גרעיני אבטיח אולי...
עמודים: 1 2
Reference URL's