מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק שמיני העונה שהקבוצה כובשת שער אחד בלבד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(04-Dec-2013 12:41)לואיס מרין כתב: [ -> ]חח תודה על התשובה המהירה אבל ממה שאתה שומע מה הסדר גודל תקציב שהם מתכננים או חושבים להעמיד?

לי נראה שזה חשבון די פשוט:

אלי שגב + יוסי מאור = 2 אשר אלון
(04-Dec-2013 12:41)לואיס מרין כתב: [ -> ]חח תודה על התשובה המהירה אבל ממה שאתה שומע מה הסדר גודל תקציב שהם מתכננים או חושבים להעמיד?

הייתי מאוד שמח שיביאו לכאן רכש רציני ולא כל מיני שחקנים שצריך לשקם ובסוף בועטים בנו כמו דגאני וסבע צריך ללכת בכל הכוח על שחקנים כמו תומר חמד ורפאלוב ועליהם להוסיף 3 זרים איכותיים ולשלב את הצעירים כגון מנצור חסן וצלישר עצה שלי לסיום תנסו להביא את נוואקמה מרעננה זה זר ברמה

מכבי ת"א כבר שמו עליו עין, שחקן מעולה, מזכיר לי את יאניק קאמאנן ששיחק פה.
אשר אלון לעשות עליו קופה יפה בקיץ.

לואיס מרין

חח לואיס ראזק קרעת אותי עם החשבון שעשית אבל אני לא כזה בטוח כי אני זוכר שאוהדי הפועל חיפה מאוד רצו את יוסי מאור במקום יואב בונקר כץ וכץ הוא אחד שמשקיע בערך כמו אשר אלון אז סביר להניח ששגב ומאור זה אלונה ברקת פלוס בכל אופן אני מאוד מודה להם על זה שהצילו את המועדון אבל עדיין מאוד מעניין מה יהיה התקציב שנה הבאה ולאיזה כיוון המועדון הולך?
(04-Dec-2013 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]מכבי ת"א כבר שמו עליו עין, שחקן מעולה, מזכיר לי את יאניק קאמאנן ששיחק פה.

משמע חלוץ גדול לקבוצה קטנה וחלוץ בינוני ומטה לקבוצה גדולה...

לואיס מרין

קבלו 11 לעונה הבאה לויטה טופי בן חיים מליאז׳ ירין חסן אמבולה מרעננה צלישר עזאם רפאלוב פרדה מנצור וחמד ספסל מוגרבי קאיודה נאווקמה שריקי עידו לוי שניר דורי
(04-Dec-2013 13:11)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]
(04-Dec-2013 13:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]מכבי ת"א כבר שמו עליו עין, שחקן מעולה, מזכיר לי את יאניק קאמאנן ששיחק פה.

משמע חלוץ גדול לקבוצה קטנה וחלוץ בינוני ומטה לקבוצה גדולה...

לא בטוח, קאמאנן היה טוב בהרצליה ואח"כ היה גם טוב במכבי ת"א.
כל שחקן לגופו.
לגבי היקף ההשקעה של שגב ומאור בעונה הבאה, אני לא יודע כל כך לגבי מאור אבל שגב "יושב טוב" והוא גם אמר בראיון שאם יצטרך הוא יצרף משקיעים שותפים שלו מחו"ל כדי להגדיל את התקציב.
בסופו של דבר זה הכל תלוי עד כמה הם רוצים להיכנס פנימה לתוך העניין ומה השאיפות שלהם.

לואיס מרין

זה סגל של 33 מיליון שקל מקסימום

הייתי מאוד שמח שיביאו לכאן רכש רציני ולא כל מיני שחקנים שצריך לשקם ובסוף בועטים בנו כמו דגאני וסבע צריך ללכת בכל הכוח על שחקנים כמו תומר חמד ורפאלוב ועליהם להוסיף 3 זרים איכותיים ולשלב את הצעירים כגון מנצור חסן וצלישר עצה שלי לסיום תנסו להביא את נוואקמה מרעננה זה זר ברמה

קודם כל בפעם המיליון לא עלינו. הדרך ארוכה.
דבר שני שמעתי בתחילת השנה אמירות על הכפלת התקציב. אז אם היום התקציב הוא 11 מ שח (למיטב זכרוני) הרי שנה הבאה התקציב ינוע סביב 22. זה תקציב שיכול לגרד את הצמרת וגם יכול להתרסק. אנחנו מנוסים בשני הכיוונים.
לגבי נוואקמה - אל תשכח מדובר באשר אלון :-) השחקן חתום לחוזה של שלוש שנים ומכבי ת"א כבר עושה קולות של מעוניינת.

עוד כמה מילים על ערן לוי -
רובכם עושים עוול לבנאדם. לא שמעתי מעולם שהוא חייב להיות כינור ראשון, לא שמעתי מעולם שהוא לא מפרגן לאחרים. בביתר אבי ריקן למשל היה טוב ממנו ולא ראיתי עימותים בינהם. זה שיש מאמן כמו אלי כהן שחייב להראות לכולם מי השריף
במקום לעשות את המיטב עבור הקבוצה שלו, אומר כנראה יותר עליו מאשר על ערן לוי ולכן לדעתי אם נעלה הוא חייב להשאר.

לגבי סגנון משחקו המעצבן -
סבע
נחום
ימפולסקי
ועוד ועוד .. עיצבנו לא פחות. לא זוכר כזה עליהום.
לגבי תקציב שפוי - אייל מה זה תקציב שפוי ? אין לי מושג מה יכולתם הכלכלית וכמה ברצונם להשקיע - אבל הנה דוגמא ממכבי ת"א. אז ברור לי שהם לא גולדהאר אבל השקעה כלכלית בסוף מחזירה את עצמה בדמות בלומפילד סולדאאוט לכל משחקי מכבי ת"א (שמעתי אתמול את העו"ד שלהם טוען כך), אולי עליה לשלב הבתים וכו.
אז מבחינתי - אני מסתפק באצטדיון היהלום 3/4 סולדאאוט לכל משחקי הבית. זה לא יקרה בשנה גם לא בשנתיים וזה בטח לא יקרה עם קבוצה לא אטרקטיבית שמורכבת מ"לוחמי סיירת" אלא משחקנים אטרקטיביים ומ2-3 כוכבים שיריצו קבוצה בצמרת. הפועל באר שבע היא דוגמא נהדרת. תחשוב על ב"ש של לפני שנה ועל זו של היום שכוללת את ברדה בוזגלו ודג'אני .
(04-Dec-2013 13:20)טל.מ כתב: [ -> ]

קודם כל בפעם המיליון לא עלינו. הדרך ארוכה.
דבר שני שמעתי בתחילת השנה אמירות על הכפלת התקציב. אז אם היום התקציב הוא 11 מ שח (למיטב זכרוני) הרי שנה הבאה התקציב ינוע סביב 22. זה תקציב שיכול לגרד את הצמרת וגם יכול להתרסק. אנחנו מנוסים בשני הכיוונים.
לגבי נוואקמה - אל תשכח מדובר באשר אלון :-) השחקן חתום לחוזה של שלוש שנים ומכבי ת"א כבר עושה קולות של מעוניינת.

עוד כמה מילים על ערן לוי -
רובכם עושים עוול לבנאדם. לא שמעתי מעולם שהוא חייב להיות כינור ראשון, לא שמעתי מעולם שהוא לא מפרגן לאחרים. בביתר אבי ריקן למשל היה טוב ממנו ולא ראיתי עימותים בינהם. זה שיש מאמן כמו אלי כהן שחייב להראות לכולם מי השריף
במקום לעשות את המיטב עבור הקבוצה שלו, אומר כנראה יותר עליו מאשר על ערן לוי ולכן לדעתי אם נעלה הוא חייב להשאר.

לגבי סגנון משחקו המעצבן -
סבע
נחום
ימפולסקי
ועוד ועוד .. עיצבנו לא פחות. לא זוכר כזה עליהום.
לגבי תקציב שפוי - אייל מה זה תקציב שפוי ? אין לי מושג מה יכולתם הכלכלית וכמה ברצונם להשקיע - אבל הנה דוגמא ממכבי ת"א. אז ברור לי שהם לא גולדהאר אבל השקעה כלכלית בסוף מחזירה את עצמה בדמות בלומפילד סולדאאוט לכל משחקי מכבי ת"א (שמעתי אתמול את העו"ד שלהם טוען כך), אולי עליה לשלב הבתים וכו.
אז מבחינתי - אני מסתפק באצטדיון היהלום 3/4 סולדאאוט לכל משחקי הבית. זה לא יקרה בשנה גם לא בשנתיים וזה בטח לא יקרה עם קבוצה לא אטרקטיבית שמורכבת מ"לוחמי סיירת" אלא משחקנים אטרקטיביים ומ2-3 כוכבים שיריצו קבוצה בצמרת. הפועל באר שבע היא דוגמא נהדרת. תחשוב על ב"ש של לפני שנה ועל זו של היום שכוללת את ברדה בוזגלו ודג'אני .

סבע, נחום וימפולסקי ועוד רבים אחרים לא מושכים/משכו אש כמו ערן לוי ופה ההבדל.
כבר אמרתי את זה לא פעם, קחו את היכולת המקצועית שלו ותלבישו אותה על שחקן רגוע ונוח לבריות ויש לכם שחקן להוציא החוצה לאירופה בשקט.
צודק אבל אני לא רואה שום סיבה מיוחדת למה הוא מושך אש בנתניה. כל השחקנים שציינתי עשו שטויות מעצבנות כמוהו. נכון להרגע לפחות ממה שידוע לנו אין איתו שום בעיות אז למה לחפש אותן בכח ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's