מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי חיפה התחילה לסחור בוייסמן ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...42622.html

לא ברור אם הידיעה נכונה אבל לעשות פחות עסקים עם מכבי חיפה רק יטיב לנו. שנים פירקו אותנו ועכשיו כשהם מפורקים בעצמם הם ממשיכים להזיק לעצמם ולסביבה.
(15-May-2017 13:47)yaron73 כתב: [ -> ]http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...42622.html

לא ברור אם הידיעה נכונה אבל פחות עסקים עם מכבי חיפה רק יטיבו לנו. שנים פירקו אותנו ועכשיו כשהם מפורקים בעצמם הם ממשיכים להזיק לעצמם ולסביבה.
לא יודע אם הדעה של השחקן נחשבת אבל הוא צריך להיות ממש טיפש כדי להסכים לחזור לשם.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
אותי לא מענין חיפה ולא מענין הפועל תל אביב מה שידברו בינהם זה בעיה שלהם .
אם וייסמן רוצה לשחק בליגה הלאומית זאת בעיה שלו יש כמוהו שחקנים עומדים בתור לקבל הזדמנות מה שהוא קיבל בנתניה
אם הוא רוצה לחמם את הספסל בחיפה גם זכותו
הוא צריך לומר להנהלת מכבי חיפה ככה " אני רוצה לשחק רק במכבי נתניה " !!!
אעשה משהו שלא אוהב לעשות....
פגשתי עכשיו את איזי שרצקי(במקרה),אמר לי מפורשות:הבנתי שלדיא יש חוזה בנתניה ולכן לא הצעתי שום הצעה,הכל קשקוש בלבוש...סוף ציטוט
(15-May-2017 15:58)אייל ס כתב: [ -> ]אעשה משהו שלא אוהב לעשות....
פגשתי עכשיו את איזי שרצקי(במקרה),אמר לי מפורשות:הבנתי שלדיא יש חוזה בנתניה ולכן לא הצעתי שום הצעה,הכל קשקוש בלבוש...סוף ציטוט

אז אל תעשה
לוייסמן יש אופציה לא להיות שחר הירש 2/גוזלן 3/אבוחצירה 7 . אלא לפתח קריירה טובה אצלנו ולא לחפש את עצמו כל יולי.
הבחירה קלה מאוד, למרות שרוב השחקנים במצבו לא בחרו בה.
אולי יהיה צדיק בסדום
תראה אם לוזון יאמר לו אני בונה עליך את ההתקפה ובאמת לא יביא עליו חלוץ אז אני יכול להבין ששחקן שגדל במועדון חולם לשחק בו , אבל אם אין לו הרכב בטוח ולא הבטחה ממשית חבל לו על הזמן בחיפה שיעשה מה בראש שלו
דוגרי הייתי בוחר רק נתניה לא בגללי כן חחחח אלא בגלל שכאן הוא יצליח בוודאות
(15-May-2017 17:36)black and yellow כתב: [ -> ]לוייסמן יש אופציה לא להיות שחר הירש 2/גוזלן 3/אבוחצירה 7 . אלא לפתח קריירה טובה אצלנו ולא לחפש את עצמו כל יולי.
הבחירה קלה מאוד, למרות שרוב השחקנים במצבו לא בחרו בה.
אולי יהיה צדיק בסדום

כמה שזה נשמע עצוב אני לא חושב שלוויסמן יש פה סיי בכלל...
מכבי חיפה היא הבלבתית שלו והוא די נתון למרותה כרגע.

כפי שזה נראה היא תרצה להמשיך ולקבל תשואה על הרכוש או לחילופין למכור בסכום שרק גולדהאר כנראה מסוגל לעמוד בו....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מי שרוצה להיות עבד שיהיה עבד, מכבי נתניה תמצא משהו לא פחות טוב ממנו.
לא בטוח שהוא רוצה אבל מה כבר יכול לעשות חוץ מלרדת על ארבע וללקק לשחר את הנעליים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's