מכבי נתניה

גירסה מלאה: תודה לך אייל תודה לך ערן - ערן סגר לעוד עונה + אופציה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
איזו בשורה טובה
תודה רבה לשניכם שהסתדרתם
המשתכר הגבוה במועדון ששווה כל שקל, תודה רבה
אופיר כרגע לבש שק אפר והלך לפינה בשקט בחושך ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
חדשות טובות כולם מבינים את החשיבות של ערן למועדון ולקבוצה. ערן מקצוען ואני מאמין שיכין את עצמו הכי טוב שאפשר לעונה הבאה מבחינת משקל וכושר גופני.
בכל מקרה צריך לחשוב על עוד שחקנים יצירתיים בקישור ולא להתבסס רק עליו.
ממש לא...
אין לי בכלל בעיה שחתם. יש לי בעיה איך יתנהל על המגרש בליגת העל.
וזאת עלולה להיות לא רק בעיה שלי ....

(12-May-2017 13:59)yaron73 כתב: [ -> ]חדשות טובות כולם מבינים את החשיבות של ערן למועדון ולקבוצה. ערן מקצוען ואני מאמין שיכין את עצמו הכי טוב שאפשר לעונה הבאה מבחינת משקל וכושר גופני.
בכל מקרה צריך לחשוב על עוד שחקנים יצירתיים בקישור ולא להתבסס רק עליו.

מי זה ירון כתב את זה ??
אני אומר את זה חודשים וחוטף ממך רק נאצות...
עוד מילה לגבי שון וויסמן .. אז כמו שעשיתי את זה לגבי תירם (למרות שבסוף זה לא צלח מסיבות אחרות) , אני מציע למי שמחליט שיתפשר בנושא וויסמן ויראה בו כחריג אחרון לטעות שקרתה. לעניות דעתי אנחנו לא יכולים לוותר עליו וגם לא מגיע לו לסבול מטעות שלנו. מחיפה אין מה לצפות לכלום, גדלות תבוא רק מנתניה .

(12-May-2017 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]עוד מילה לגבי שון וויסמן .. אז כמו שעשיתי את זה לגבי תירם (למרות שבסוף זה לא צלח מסיבות אחרות) , אני מציע למי שמחליט שיתפשר בנושא וויסמן ויראה בו כחריג אחרון לטעות שקרתה. לעניות דעתי אנחנו לא יכולים לוותר עליו וגם לא מגיע לו לסבול מטעות שלנו. מחיפה אין מה לצפות לכלום, גדלות תבוא רק מנתניה .

מסכים אבל עדיין בסוף יש מוכר ויש קונה...ואם המוכר ידרוש סכום מופרז לצערי זה לא יצא לפועל (אלא אם ימשיכו להשאיל ...)
(12-May-2017 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]עוד מילה לגבי שון וויסמן .. אז כמו שעשיתי את זה לגבי תירם (למרות שבסוף זה לא צלח מסיבות אחרות) , אני מציע למי שמחליט שיתפשר בנושא וויסמן ויראה בו כחריג אחרון לטעות שקרתה. לעניות דעתי אנחנו לא יכולים לוותר עליו וגם לא מגיע לו לסבול מטעות שלנו. מחיפה אין מה לצפות לכלום, גדלות תבוא רק מנתניה .

המדיניות של המועדון חייבת להיות אחידה בלי חריגים השאלה רק עם אופציית קניה. שון וייסמן לא צריך להיות חריג . עם מכבי חיפה בכלל עדיף לעשות כמה שפחות עסקים.
שום להתפשר!!! שהם (הירוקים) יתפשרו, אני מחזק את אייל ואני מקווה שבעלים אחרים ילכו בדרכו.
הרי אם כל בעלי הקבוצות ידרשו כך כמו אייל, לקבוצות העשירות לא תהיה ברירה והם יהיו מוכרחים להתפשר, הם לא יתקעו עם "סטוק" של שחקני בית ביציע.
שיטת "הקבלן" שנוצרה פה היא גועל נפש, אם השחקנים עצמם מספיק מטומטמים להשתעבד למכבי חיפה, ת"א וב"ש זה בעיה שלהם.
אני העליתי פה את השם של אנתוני וראן שהבינותי שהוא לא זר, הוא הצליח השנה לא פחות מויסמן, אפשר לבדוק את האופציה שלו.

מזל שאתה לא מנהל את המועדון ...שון ויסמן זה לא מסי...נסתדר בלעדיו....נשמח אם ישאר בתנאים שלנו...
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's