מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם זה אפשרי לא לפספס כשרון - רוסלן ברסקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
כבר בינואר אשר אלון זה עליו עין וכמה להעביר אותו לרעננה ולא בכדי .
הוא בן 23 בלונדי ( ג'ינג'י ) בסגנון דנמרק האמת הוא אוקראיני , מודל החיקוי לטענתו קלוד מקללה והארץ גל אלברטו .

אם זה אפשרי מבחינת עיסקה כמו השאלה עם אופציה בבקשה לא לפספס את הכשרון הזה .
למי שרוצה לדעת יותר פרטים הנה : http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/...43861.html

עוד בלם שנדמה לי כבר רשמתי פעם גם הוא מבית"ר רמלה אבל גדל במכבי תל אביב ועושה רושם מצוין , אושר אבו .

שני השחקנים האלו יכולים להיות שדרוג מצוין וזול והם בהחלט רעבים להצלחה במיוחד בליגת העל , אפשר לנצל זאת בחוזה זול לטווח ארוך בלבד .
אל תסתכלו שכרגע הם בבית"ר רמלה בליגה לאומית הם גדלו וזהו בתארים במכבי תל אביב והם בהחלט לא ישארו שם הרבה זמן .תזכרו בברשצקי הפועל חטפו אותו והוא הכי טוב שלהם .
כנ"ל החלוץ דור ג'אן שלא החזקתי ממנו עד שקראתי עליו שהיה במכבי תל אביב ....
אנחנו פספסנו דורות מצויינות ממחלקת הנוער אפשר להביא מצויינים שיקבלו אצלנו את ההזדמנות הראשונה באמת !!!.
(10-May-2017 2:39)זאב רווח כתב: [ -> ]כבר בינואר אשר אלון זה עליו עין וכמה להעביר אותו לרעננה ולא בכדי .
הוא בן 23 בלונדי ( ג'ינג'י ) בסגנון דנמרק האמת הוא אוקראיני , מודל החיקוי לטענתו קלוד מקללה והארץ גל אלברטו .

אם זה אפשרי מבחינת עיסקה כמו השאלה עם אופציה בבקשה לא לפספס את הכשרון הזה .
למי שרוצה לדעת יותר פרטים הנה : http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/...43861.html

עוד בלם שנדמה לי כבר רשמתי פעם גם הוא מבית"ר רמלה אבל גדל במכבי תל אביב ועושה רושם מצוין , אושר אבו .

שני השחקנים האלו יכולים להיות שדרוג מצוין וזול והם בהחלט רעבים להצלחה במיוחד בליגת העל , אפשר לנצל זאת בחוזה זול לטווח ארוך בלבד .
אל תסתכלו שכרגע הם בבית"ר רמלה בליגה לאומית הם גדלו וזהו בתארים במכבי תל אביב והם בהחלט לא ישארו שם הרבה זמן .תזכרו בברשצקי הפועל חטפו אותו והוא הכי טוב שלהם .
כנ"ל החלוץ דור ג'אן שלא החזקתי ממנו עד שקראתי עליו שהיה במכבי תל אביב ....
אנחנו פספסנו דורות מצויינות ממחלקת הנוער אפשר להביא מצויינים שיקבלו אצלנו את ההזדמנות הראשונה באמת !!!.

הוא בן 25

Sent from my iPhone using Tapatalk
מי שעוקב אחרי מה שאני כותב כבר כמה שנים אני מטפטף עליו...הילד שחקן פרץ מאוחר בגלל 2 פציעות ומות אביו שהיה דומיננטי...
נראה לי שהיום המחיר שלו כבר יהיה שונה...
200 פעם רשמו לך שהם שחקנים של מכבי ת"א והמדיניות של המועדון (ובצדק) היא לא להשביח שחקנים לקבוצות אחרות.
ולאור מקרה וייסמן שמכבי חיפה עושה רושם מתנערת מאופציות על שחקנים, בגלל לא שווה וכדאי להתעסק איתם.
משה תחשוב רגע כמה אופציות יש למכבי ת"א על המשבצת הזו..אני מדבר על צעירים
ברסקי
דן גלזר
וזה שהושאל להפועל חיפה ברח לי השם...
מה יעשו עם כולם ??
(10-May-2017 9:50)דוד חטב כתב: [ -> ]משה תחשוב רגע כמה אופציות יש למכבי ת"א על המשבצת הזו..אני מדבר על צעירים
ברסקי
דן גלזר
מה יעשו עם כולם ??

זה שהם מטומטמים ומוכנים להשתעבד למכבי ת"א לאורך שנים ולשחק בבית"ר ת"א זו בעיה שלהם, אני לא חושב שנתניה צריכה לקחת חלק בפארסה הזו.
מכבי תל אביב לא יכולה להחזיק שחקנים בכוח פיליפצ'וק צריך לראות אם הם מסיימים חוזה , לפחות לברר לא עולה כסף ...
מכבי חיפה יכולה לקפוץ ללאמפה אם יש חוזה עם אופציה אז אין לה מה לעשות !!!
(10-May-2017 10:23)זאב רווח כתב: [ -> ]מכבי תל אביב לא יכולה להחזיק שחקנים בכוח פיליפצ'וק צריך לראות אם הם מסיימים חוזה , לפחות לברר לא עולה כסף ...
מכבי חיפה יכולה לקפוץ ללאמפה אם יש חוזה עם אופציה אז אין לה מה לעשות !!!

ברסקי חידש לא מזמן זה בוודאות לגבי ג'אן לא יודע.
בדרך כלל הם מאוד מסודרים עם כל הארכות החוזים כדי "שבטעות" לא יתפספס להם מישהו.
(10-May-2017 10:02)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(10-May-2017 9:50)דוד חטב כתב: [ -> ]משה תחשוב רגע כמה אופציות יש למכבי ת"א על המשבצת הזו..אני מדבר על צעירים
ברסקי
דן גלזר
מה יעשו עם כולם ??

זה שהם מטומטמים ומוכנים להשתעבד למכבי ת"א לאורך שנים ולשחק בבית"ר ת"א זו בעיה שלהם, אני לא חושב שנתניה צריכה לקחת חלק בפארסה הזו.
מישהו יכול להסביר לי איך שחקן בן 25 שלא שיחק דקה בבוגרת דל מכבי תא עדיין שייך אליה.
האם הם חותמים על חוזים רב שנתיים על משכורות שהקבוצה השואלת לא מסוגלת לשלם?
איך גם עובד העניין של טוברוק האם גם שם שחקנים חותמים על חוזה/משכורת בידיעה שהם לא ישחקו ב"בוגרים"של טוברוק. ומה האינטרס שלהם לעשות את זה?
כל כך הרבה שחקנים נפלו בזה.
מישהו יכול להסביר לי את השיטה הזאת?

Sent from my A0001 using Tapatalk
בוחר בדרך הקלה...חוזה מכובד ומובטח ל5 שנים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's