מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק היונה של הנוער שבת 11:30
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
בנערים א, הם נקודה מירידת ליגה
לא מסכים איתכם הלוואי וטוברוק תתפרק ככה גם נקבל את המתקן של בית"ר נתניה לשעבר
וכבר אמרתי בנתניה צריכה להיות רק מועדון כדורגל אחד

דוד מה ההבדל בין מה שיש במחלקת הנוער עכשיו לבין אקדמיה חוץ מהשם הסקסי אקדמיה
אקמיה = בית ספר לכדורגל = הדבר היחידי שריווחי במועדון כדורגל...
אגב במשחק מול הפועל הכרוז אמר שיש להם באקדמיה 450 ילד זו כמות יפה...
הערכה כל ילד באקדמיה משלם 250 לשעתיים/ שלוש שעות אימון בשבוע , מאמנים יחסית זולים למחלקת נוער ב-99 אחוז אין חינם רווח נטו...
אין לי מושג כמה ילדים יש לנו היום רק משמועות שמעתי שבני לם עושה עבודה טובה וכנראה מקבל אחוזים...זה רק שמועה...
בכל מקרה הפוטנציאל הוא 500 ילד רק שלעניות דעתי יש בעיית מתקנים...
אם אבא של שחקן בנערים א' אמר לי שלפני משחק גורלי מתאמנים על חצי מגרש אז יש עוד מה לשפר בנושא....
תשאל את האבא של הילד מנערים א' מדוע לא סיפר לך שהם היחידים שקיבלו אישור להתאמן ביום הזכרון(שזה מאסט אצלי) ושיש להם מאמן מנטלי וקיבלו חיזוק בדמות גזל כעוזר מאמן ובערב המשחק האחרון כדי למנוע עייפות הילדים התארחו(על חשבון המועדון),בבית מלון ירושלמי.
זו קבוצה שמקבלת את המקסימום ויותר...מתוך תקווה שבסופו של הליך הם ישארו בליגה.
כשתסתיים העונה המועדון יצא בהודעה על השינויים והשיפורים במחלקת הנוער,שחלקם יפתיעו גם אותך Smile
בכל מקרה,אחד השינויים יהיו בנושא ההורים...ובנוכחותם...
אולי אני טועה בשנתון והם כבר התבגרו מאז אבל לא אמרו שהקבוצה של נערים א' היא הכי כשרונית במחלקה?
(10-May-2017 10:57)Gadi כתב: [ -> ]אולי אני טועה בשנתון והם כבר התבגרו מאז אבל לא אמרו שהקבוצה של נערים א' היא הכי כשרונית במחלקה?

נראה לי שזו הקבוצה שהיום בנוער+פאדי+אולי עוד כמה שמסתובבים במקומות אחרים...
[quote='אייל ס' pid='69113' dateline='1494397568']
תשאל את האבא של הילד מנערים א' מדוע לא סיפר לך שהם היחידים שקיבלו אישור להתאמן ביום הזכרון(שזה מאסט אצלי) ושיש להם מאמן מנטלי וקיבלו חיזוק בדמות גזל כעוזר מאמן ובערב המשחק האחרון כדי למנוע עייפות הילדים התארחו(על חשבון המועדון),בבית מלון ירושלמי.
זו קבוצה שמקבלת את המקסימום ויותר...מתוך תקווה שבסופו של הליך הם ישארו בליגה.
כשתסתיים העונה המועדון יצא בהודעה על השינויים והשיפורים במחלקת הנוער,שחלקם יפתיעו גם אותך Smile
בכל מקרה,אחד השינויים יהיו בנושא ההורים...ובנוכחותם...
[/

הכוונה לא היתה חלילה לפגוע או להפחית בתרומה...רק להגיד שלנו עדיין קשה להגיע לכמויות גדולות באקדמיה...בגלל החוסר במגרשים...
האמת גם אני שמעתי תלונות מאב לילד בקבוצת שנתון 2006 . הקבוצה עלתה לגמר הגביע וההורים טוענים שהקבוצה לא מקבלת עדיפות בכל מה שקשור לשטחי האימון, מתאמנים על שליש מגרש, מועברים לעיתים תכופות משפירא לווינגיט ולא מקבלים התייחסות רצינית מצד בני לם לטענותיהם.
לדבריהם, ולמרות כל הקשיים, גיל בלחסאן עושה עבודת קודש ומיקצועית הוא ללא ספק אחד הטובים בתחומו.

ואני כמובן יודע שלמטבע יש שני צדדים אבל אלה הדברים של אחד הצדדים....
יש רק צד אחד למטבע...אין בנתניה מגרשים ואנחנו משתדלים לא לשלוח ילדים קטנים לווינגייט.
מצד שני,ילדים בגילאיים האלו לא זקוקים ליותר מרבע/שליש/חצי מגרש(מדובר בילדים בני 10/11)תלוי באימון.
מצד שלישי,זה נחמד שהילדים עלו לגמר וזה אפילו עושה ניפלא בלב,אך זה לא אמור לשנות את השיטה/גישה של האימונים.
במסגרת השינויים במחלקה,גם בגישה לתוצאות הולכת להיות מהפכה.
אייל היקר אין ברירה אתה תפסיק להיות נייס גאי ותדרוש מהעירייה עוד מגרשי אימון , תבין אנחנו משלמים מיסים כדי שהזאטוטים האלו יהיה להם תנאים מינימליים לא להסתובב ברחובות אל תבקש תדרוש !!!
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's