מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל אני אוהב את הגעתם של גיא גרוס הבלם ועדן שרם החלוץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עדן שרם חלוץ מצוין חזק מאוד עשה גוף לוארגוץ' והעיף אותו במשחק ברמלה , הוא גם כובש מצוין , לא טילים כאלו מדוייקת לפינות ,גם יודע לנגוח , מזכיר לי את עודד מכנס הגדול באותם זמנים לא לא כמוהו אבל מזכיר , אני מקווה שהסיכום איתו לעונה עם עוד אופציות !!!

גיא גרוס זה הפתעה טובה בשבילי , כי כל הזמן חשבתי שהגנה טובה בראשל"צ בזכות סטרול , אבל מתברר שגיא גרוס החזיק את ההגנה של ראשל"צ , אז שאפו על ההחתמה , פשוט כל הכבוד , למי שלא יודע ראשל"צ ספגה הכי פחות שערים העונה !!! לפני בפליאוף !!!

מה עוד אני אוהב ? שזה צעירים ורעבים , כן וזולים !!!!!!

כמה שיותר כאלו זה מפנה עוד כסף בתקציב ....

כולם זוכרים את אנס דאבור של ימי מזרחי אבל הוא היה צעיר בשלוש שנים וכבוי כי לא זכה באמת להזדמנות !!! העונה הוא היה מצוין , אם אפשר להביא לא לחשוב פעמיים , גם דרסלר טוב , אבל מדובר בעמדת זר ....אני בעד אחד משניהם וגם שחקן רמלה אקפי לא רע בכלל ...

לצוות המקצועי : כשקוגבניה חלש אין מי שיחליף אותו , צריכים קשר עם רגל ימין , אחד שעושה בעיקר התקפות אבל עושה גם המון הגנה ותנועה , שיודע להרים מהכנף , שמוסר מדויק ובועט היטב - רוסלן ברסקי זה השחקן , נכון שייך למכבי תל אביב אבל אולי אפשר גם השאלה עם אופציה לרכישה !!! אין לו סיכוי לשחק במכבי תל אביב !!! צעיר , רעב , ......אולי גם זול
Reference URL's