מכבי נתניה

גירסה מלאה: מערבי/מזרחי?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-May-2017 23:10)עידן444 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:04)yaron73 כתב: [ -> ]בראיה צרה זו מכבי נתניה. בראיה רחבה זה הכדורגל הישראלי ואף מעבר לזה.
בשורה התחתונה האיצטדיונים בנתניה ובפ"ת לא מספקים את הסחורה ולא מממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם. אנחנו מדברים על מדינה שגם ככה לא משופעת באיצטדיונים גדולים ומודרניים ושתהליך ההקמה שלהם התחיל באיחור רב לעומת העולם. לאחר שיפוץ בלומפילד וסגירה כמעט מוחלטת של איצטדיון ר"ג אין בכל מרכז הארץ איצטדיון אחד גדול ומודרני.
התהליך חייב להתבצע מרמת הממשלה דרך הרמה המוניציפלית ועד לטוטו. הנושא נכון גם למיעוט במגרשי אימון ולמצב המגרשים בארץ בכלל.

לא מכיר דרך שונה מלבנות בשלבים.
לא זוכר שהלינו על זה במקרה טדי.
אם את טדי היו בונים כמו טרנר בית״ר היתה צריכה לנדוד במשך כמה שנים(ולא בגלל רדיוסיםSmile חחח) כדי להרחיב אותו.
אלא אם אתה מאמין שבארץ מסוגלים לעשות מה שעשו באנפילד. אני לגמרי לא שם את כספי על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

טדי נבנה בתקופה אחרת ומאז נעשו בו הרחבות ושיפוצים שונים והיום הוא האיצטדיון הפעיל הגדול בארץ. לדעתי חלק מהשינויים וההרחבות פגעו בו ולא נעשו עם תכנון טוב. יש בו גם הרבה מאוד הזנחה מצד עיריית ירושלים.
אותי לא מעניין אם רואים או לא רואים את הקהל בטלוויזיה ואם זה היה מעניין אותי אז הייתי נשאר בבית.
מעבר לעניין השמש בעיניים או הגשם בימי החורף (יציע מזרחי, רוח מערבית) יש מספר דברים שמפריעים לי מאוד במעבר ליציע המזרחי
1. היציע המערבי הוא היציע של קבוצת הבית, כך תוכנן האצטדיון וכך גם מתייחסים אליו במהלך כל המשחקים ע"י צוות השיפוט בעת עליית השחקנים. הישיבה במזרחי באצטדיון הזה נותנת, לי לפחות, תחושה של משחק חוץ.
2. המרחק מהספסלים, תשאלו כל אוהד לגבי עונת הירידה של 2013 מה הדבר הראשון שהם היו משנים במהלך העונה (מעבר לאירוח המשחקים ברמת-גן) והתשובה תהיה העובדה שישבנו ביציע המזרחי וחוסר היכולת שלנו להשפיע הן ע"י עידוד והן ע"י העברת ביקורת (מנומסת, מנומסת Wink ).
3. הגוש המעודד, ביציע המערבי הם נאלצו בגלל מגבלות היציע (עתונות) לעבור לאחד מצדדי היציע מה שפינה להרבה אוהדים מקום במרכז היציע ובצידו השני להנות מחווית צפיה שלא מופרעת מאנשים שעומדים במשך כל המשחק. בסבירות גבוהה שביציע המזרחי הם יבחרו לשבת במרכז היציע העליון (היכן שממוקמת הבמה של אוהדי מכבי) וחויית הצפיה תפגע.
4. ודבר אחרון, אם תמונות של הקהל כל כך חשובות למנהלת (ואגב, במרבית המשחק המצלמה על הכדור ולא על הקהל וגם ככה מה שמצולם זה רק כמה שורות מהיציע התחתון), למה לעזאזל אי אפשר פשוט להעביר את המצלמה ליציע שממול, מה כל כך מסובך?
יש גם משהו בדרישת המנהלת והטלוויזיה משלמת כסף.
(02-May-2017 23:21)אלון כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:06)אופיר34 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:01)אלון כתב: [ -> ]קובעים לקונה הכרטיס היכן לשבת כדי שלמפונק בבית זה יצטלם טוב. בדרך הזו רק מרחיקים קהל מהמגרשים ומעודדים את הצפייה בבית

מרגיז קצת שהם קובעים לנו איפה לשבת אבל האמת זה באמת לא כזה קריטי מבחינתי (ושוב, כל עוד עניין השמש לא רלוונטי )

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

מבחינתך זה לא קריטי ומבחינת אחרים זה כן. אבל אתה מפספס את הנקודה. האוהד האמיתי, שרוכש כרטיס אין לו say. צריך לשלם ולשתוק ושאחרים יקבעו בשבילו לטובת המפונק שנשאר בבית. האמת, אני די מופתע שבעלי הקבוצות זורמים עם כפייה שכזו.

לא חושב שזה כזה פשוט כמו שאתה מתאר.
יש פה גוף שידור שמשלם עשרות מיליונים לכדורגל הישראלי ובתור שכזה יש לו את הזכות לבוא ולדרוש דברים מהסוג הזה.

לדעתי זה משהו שנכפה על המנהלת ואם אני מסתכל על זה בצורה אובייקטיבית יש משהו בדרישה הזאת.
אמממ עדיין עניין השמש צריך לעלות על השולחן כי זה נושא שבאמת יפגע באוהדים, כל השאר זה שטויות לטעמי.

הפתרון זה יציע הכסף. בכל מקרה הוא במערבי ולכל ה"מפונקים" לכו לקנות כרטיסים ביציע הכסף. נגד השמש, דיילת תוביל עד המושב ואולי יחכה לכם שם גם קפה ומאפה ב 19.90.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(02-May-2017 23:32)אופיר34 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:21)אלון כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:06)אופיר34 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 23:01)אלון כתב: [ -> ]קובעים לקונה הכרטיס היכן לשבת כדי שלמפונק בבית זה יצטלם טוב. בדרך הזו רק מרחיקים קהל מהמגרשים ומעודדים את הצפייה בבית

מרגיז קצת שהם קובעים לנו איפה לשבת אבל האמת זה באמת לא כזה קריטי מבחינתי (ושוב, כל עוד עניין השמש לא רלוונטי )

מבחינתך זה לא קריטי ומבחינת אחרים זה כן. אבל אתה מפספס את הנקודה. האוהד האמיתי, שרוכש כרטיס אין לו say. צריך לשלם ולשתוק ושאחרים יקבעו בשבילו לטובת המפונק שנשאר בבית. האמת, אני די מופתע שבעלי הקבוצות זורמים עם כפייה שכזו.

לא חושב שזה כזה פשוט כמו שאתה מתאר.
יש פה גוף שידור שמשלם עשרות מיליונים לכדורגל הישראלי ובתור שכזה יש לו את הזכות לבוא ולדרוש דברים מהסוג הזה.

לדעתי זה משהו שנכפה על המנהלת ואם אני מסתכל על זה בצורה אובייקטיבית יש משהו בדרישה הזאת.
אמממ עדיין עניין השמש צריך לעלות על השולחן כי זה נושא שבאמת יפגע באוהדים, כל השאר זה שטויות לטעמי.

אני רוצה לראות איך תגיב כשהטלויזיה/המנהלת תחליט שתשב ביציע התחתון המזרחי, מכיון שמשם מתקבלת התמונה הכי טובה של הקהל, במהלך המשחק.

עידן - בש תוך שנתיים תגיע ל 400 אלף תושבים ..? אתה לא מציאותי . אצטדיון של 16-20 אלף מתאים לרוב המוחלט של הקבוצות בארץ. חיפה ים ותא יכולות למלא יותר כל השאר ערים קטנות בהרבה. אז לבנות מפלצת זה רעיון נחמד. במציאות של ישראל שהזמני הוא הקבוע לא רואה תרחיש כרגע שיגרום לעיריה לשפוך עשרות מיליונים ולהשלים את שלב ב.

למי ששאל לגבי הטלוויזיה - תשתית הצילום נמצאת בצד המערבי. בטוח שאפשר למתוח כבל נוסף מסביב או מתחת לדשא. השאלה אם רוצים ...

(02-May-2017 23:46)טל.מ כתב: [ -> ]עידן - בש תוך שנתיים תגיע ל 400 אלף תושבים ..? אתה לא מציאותי . אצטדיון של 16-20 אלף מתאים לרוב המוחלט של הקבוצות בארץ. חיפה ים ותא יכולות למלא יותר כל השאר ערים קטנות בהרבה. אז לבנות מפלצת זה רעיון נחמד. במציאות של ישראל שהזמני הוא הקבוע לא רואה תרחיש כרגע שיגרום לעיריה לשפוך עשרות מיליונים ולהשלים את שלב ב.

למי ששאל לגבי הטלוויזיה - תשתית הצילום נמצאת בצד המערבי. בטוח שאפשר למתוח כבל נוסף מסביב או מתחת לדשא. השאלה אם רוצים ...

איפה אמרתי תוך שנתיים?
אמרתי שאצטדיון בונים לעשרות שנים קדימה כך שזה לא רלוונטי אם זה יקרה שנתיים או 20 שנה.

(02-May-2017 23:45)אלון כתב: [ -> ]אני רוצה לראות איך תגיב כשהטלויזיה/המנהלת תחליט שתשב ביציע התחתון המזרחי, מכיון שמשם מתקבלת התמונה הכי טובה של הקהל, במהלך המשחק.

שהיא תחליט את זה תראה איך אני אגיב...
והיא יכולה גם להחליט שאני אשב על הגג של המזרחי...
כל דבר צריך לשפוט לגופו. אם זה היה הזוי ולא הגיוני הייתי יוצא נגד זה אבל הדרישה הזאת לטעמי לא כזאת הזויה.
וברור שיהיו כאלה שיתמכו וכאלה שיתנגדו. לגיטימי.
שוב, לדעתי לא כזה נורא

בעצם קבל תיקון ... יש עמדת צילום ביציע המערבי העליון ויש גם מצלמה על הקרקע. אני מניח שאפשר ליצור אופציה למצלמת קרקע שתהיה במזרחי. העמדה המרכזית עדיין תשאר המערבי העליון ואני מניח שזו הבעיה של ערוצי השידור שלמעשה מצלמים מול יציע ריק

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's