מכבי נתניה

גירסה מלאה: שון וויסמן החליף תקליט ??
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
שון שחקן מצוין שמתאים לסגנון המשחק של סלובו וברדה ואני מאד מקווה שיהיה פה גם שנה הבאה.

אמממ...משהו קצת מתחיל להציק לי איתו עם התשובות שאני שומע ממנו בראיונות של השבועיים האחרונים. פתאום "בוא נחכה שתגמר העונה" , ו"טוב לי בנתניה אבל..." , "ואנחנו צריכים לשבת" ו"לא יודע מה יהיה איתי שנה הבאה" ועוד כהנה וכהנה תשובות לא הכי מתלהבות בעולם בלשון המעטה. והילד עד לפני חודש בכל ראיון דיבר בכזאת התלהבות על נתניה כאילו שמגיל 6 הוא משחק פה.
אז אני לא יודע אם זה טקטיקה של סוכנים וחלק ממו"מ שמישהו מנסה להוביל או שמישהו באמת קורץ לילד ,אבל אין ספק שהאוזניים של האוהדים היו מעדיפות לשמוע מוזיקה טיפה שונה מהכיוון של שון וויסמן.
אתה מתרגש?
לא ירצה ,יחזור לחמם ספסל בחיפה ,גדולים ממנו היו פה ,ועוד יהיו.
(30-Apr-2017 19:59)אופיר34 כתב: [ -> ]שון שחקן מצוין שמתאים לסגנון המשחק של סלובו וברדה ואני מאד מקווה שיהיה פה גם שנה הבאה.

אמממ...משהו קצת מתחיל להציק לי איתו עם התשובות שאני שומע ממנו בראיונות של השבועיים האחרונים. פתאום "בוא נחכה שתגמר העונה" , ו"טוב לי בנתניה אבל..." , "ואנחנו צריכים לשבת" ו"לא יודע מה יהיה איתי שנה הבאה" ועוד כהנה וכהנה תשובות לא הכי מתלהבות בעולם בלשון המעטה. והילד עד לפני חודש בכל ראיון דיבר בכזאת התלהבות על נתניה כאילו שמגיל 6 הוא משחק פה.
אז אני לא יודע אם זה טקטיקה של סוכנים וחלק ממו"מ שמישהו מנסה להוביל או שמישהו באמת קורץ לילד ,אבל אין ספק שהאוזניים של האוהדים היו מעדיפות לשמוע מוזיקה טיפה שונה מהכיוון של שון וויסמן.

גם אני שמתי לב בדיוק לדברים האלה בראיונות איתו. השתן קצת עלה לו לראש ועם כל הכבוד הוא עדיין רחוק מלהיות חלוץ מוכח. לדעתי זה בא מהמקום המאוד 'ישראלי' שהכוכב הגדול כבר חושב קדימה על מקום אחר.
שון ויסמן רוצה מכבי חיפה.
מכבי חיפה רוצה לראות את שון ויסמן נותן עונה טובה בליגת העל לפני שתסתכל עליו.
בינתיים הוא מגמגם בראיונות.
שיהיה בריא אבל מי שלא רוצה להיות כאן, סאלמאת...
(30-Apr-2017 20:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]שון ויסמן רוצה מכבי חיפה.
מכבי חיפה רוצה לראות את שון ויסמן נותן עונה טובה בליגת העל לפני שתסתכל עליו.
בינתיים הוא מגמגם בראיונות.
שיהיה בריא אבל מי שלא רוצה להיות כאן, סאלמאת...

מוותר עליו בלי למצמץ.
כמאמר הפילוסופית הדגולה מי שלא טוב לו. יום טוב לו.
אבל נחכה ולא נשפוט. יהיו הרבה מניפולציות ומשחקים מלוכלכים של סוכנים. כמוכן נתניה יכולה לממש את האופציה חד צדדית ואז יכול לדבר אל הלמפה.
שוב. סבלנות. כמו שאריאל אמר פעם" לא נהיה חכמים יותר בעתיד אלא תהיה לנו יותר אינפורמציה ".

Sent from my A0001 using Tapatalk
ברור שנחכה בסבלנות אבל אם לילד קשה לתת תשובות שיוותר על הראיונות המיותרים האלה.

יש גם מצב שההחתמה של שרם גם מוסיפה לכל החגיגה הזאת...
בקיצור שישתוק עד שיתבהרו העיניינים סביבו.
עדיף ״ללכת עם הלב״ סטייל עזרא ? שון ילד גדול הוא יצטרך לקבל החלטה, אם נתניה תקנה אותו זה יהיה יחד עם חוזה טווח ארוך, משמע סוף לחלום שלו (לגיטימי בעיניי) להיות שחקן בבוגרים של חיפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
אין דבר כזה סוף לחלום שלו להיות בבוגרים של חיפה.
זה כדורגל ,הכל דינמי ומשתנה. היום הוא בנתניה , מחר בחיפה ,מחרתיים בכפר סבא...
גם אם נרכוש אותו זה לא אומר שעד הפנסיה הוא ישחק בנתניה...
לנתניה האופציה . אם התחילו לפמפם לו (סוכנים חברים משפחה וכו) שאחרי עונה כזו חיפה אולי תרצה אותו והבחור בטח חולם לחזור הביתה מהדלת הראשית, אפשר להבין את התשובות הדו משמעיות. אם הוא לא ירצה לשחק פה אלא לחזור לנסות שוב את מזלו בחיפה - זכותו. נסתדר. בסופו של יום נתניה תשב מול חיפה וחיפה תסביר לו שהיא לא בונה עליו, או שאולי הוא יכול להיות חלק מהסגל הרחב ״ולהלחם על מקומו״. הוא יכול לדבר עם החבר שלו גוזלן ועם שחר הירש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's