מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפני 4 שנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
הפועל ב"ש ניצחה באיצטדיון היהלום שרדה בליגה והירידה את מכבי נתניה לאומית, היום אני מקווה (ולא שאני אופטימי) שהמגרש לא יאיר לה פנים והם יצטרכו לדחות את החגיגות לשבוע הבא בכל מקרה איזה דרך הם עשו מאז.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מזלם שקיבלו את אלונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שגם היתה מהראשונים לברך את אייל.
אישה שהדביקה מועדון שלם באישיות ובדרך הנהדרת שלה.
ובשקלים של בעלה.

הדבר המשמעותי זה אם היינו מנצחים את אותו משחק ארור לא יודע איפה היו באר שבע היום...
ואני ביום המשחק הארור הזה ,אחרי הרבה מאד שנים, העדפתי להיות בסינימה סיטי ולא להיות עד לאירוע הכואב והדי צפוי הזה...
בסוף גם את הסרט פספסתי וגם ירדתי ליגה...
ועוד מי הוריד אותי...Angry
(29-Apr-2017 19:46)אופיר34 כתב: [ -> ]ואני ביום המשחק הארור הזה ,אחרי הרבה מאד שנים, העדפתי להיות בסינימה סיטי ולא להיות עד לאירוע הכואב והדי צפוי הזה...

גם אני לא באתי למשחק הזה היתה לי הרגשה שיורדים והספיקו לי החוויות של אותה עונה עם בנין. חשבתי שבנין בנה את הקבוצה החלשה בהיסטוריה שלנו עד שבאו אוסידון ודורה ושברו את ההישג של בנין.....
(29-Apr-2017 19:46)אופיר34 כתב: [ -> ]ואני ביום המשחק הארור הזה ,אחרי הרבה מאד שנים, העדפתי להיות בסינימה סיטי ולא להיות עד לאירוע הכואב והדי צפוי הזה...

באמת ? איך מהפחד /מתח ??
שרק לא יחגגו לנו ביציעים שיחכו לשבוע הבא

(29-Apr-2017 19:57)דוד חטב כתב: [ -> ]

באמת ? איך מהפחד /מתח ??

גם וגם וגם...
היה ברור לי שטוב לא יצא מהמשחק הזה...
עמודים: 1 2
Reference URL's