מכבי נתניה

גירסה מלאה: דקל קינן כבד לא מתאים למכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אם נכונה הידיעה של פשכצקי בספורט 5 הרי שעכשיו נעשית הטעות הראשונה לעונה הבאה .
דקל קינן בלם כבד , לא מסוגל להסתובב על המקום , לא מבין למה לקבל החלטה על שחקן מבוגר בכזו מהירות , הבלם המושאל של בית"ר ירושלים לבני יהודה טוב הרבה יותר , כדאי לבחון גם את הבלם של בית"ר רמלה צעיר דינמי ומצוין ...
ומה עם עידו לוי ? דודי תירם ? ירין חסן ?
למה לקבל החלטה מוטעית וחפוזה ??

ואם המשך הודעה נכון עדן שרם זאת בחירה מצויינת טוב להחתים צעירים ורעבים זולים

תמשיכו ככה בענין הצעירים תעצרו בענין דקל קינן
(23-Apr-2017 15:50)זאב רווח כתב: [ -> ]אם נכונה הידיעה של פשכצקי בספורט 5 הרי שעכשיו נעשית הטעות הראשונה לעונה הבאה .
דקל קינן בלם כבד , לא מסוגל להסתובב על המקום , לא מבין למה לקבל החלטה על שחקן מבוגר בכזו מהירות , הבלם המושאל של בית"ר ירושלים לבני יהודה טוב הרבה יותר , כדאי לבחון גם את הבלם של בית"ר רמלה צעיר דינמי ומצוין ...

לא הבנת מחתימים את דקל חלוץ מרכזי סטייל אלי דריקס בזמנו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
פרסום כזה יכול לפרסם רק אחד שלא מכיר אותי...
בתפיסת עולמי עד שהעונה הזו לא מוכרעת לא מתכנן תכנונים ולכן מהשבוע השני של פברואר לא נעשו פניות לאיש מטעם המועדון.
צריך לתבוע את פשכצקי הבן שרמוט אוהד רמת גן על ניסיון לחסל במאמצי העליה שלנו
למה מפרסם שקרים בן אלף שרמוטות , גרם לי ליותר עצבים ביום השואה המשרמט
מבלי להיות מעורה ממש בעסקי המלפפונים של הכדורגל הישראלי ברור לי שמבחינת כתבי הספורט מספיק שסוכן או מקורב כלשהו לשחקן קיבל איזשהו רמז\שאלה\הבהרה ממנדהו שאולי קשור למועדון כדי שההצעה תהפוך לרשמית....

לפרסם כותרת זה הכי קל.
במקרה הטוב הכותרת תתממש ,במקרה הרע (מה שבד"כ קורה) הסיפור לא יהיה קשור למציאות וישכח כמו עוד הרבה סיפורים אחרים....
(23-Apr-2017 16:40)אופיר34 כתב: [ -> ]מבלי להיות מעורה ממש בעסקי המלפפונים של הכדורגל הישראלי ברור לי שמבחינת כתבי הספורט מספיק שסוכן או מקורב כלשהו לשחקן קיבל איזשהו רמז\שאלה\הבהרה ממנדהו שאולי קשור למועדון כדי שההצעה תהפוך לרשמית....

לפרסם כותרת זה הכי קל.
במקרה הטוב הכותרת תתממש ,במקרה הרע (מה שבד"כ קורה) הסיפור לא יהיה קשור למציאות וישכח כמו עוד הרבה סיפורים אחרים....

או פשוט רוצים לדאוג לחוזה לעונה הבאה /לשפר תנאים, ודואגים שיהיה ביקוש גם אם לא היה ולא נברא
(23-Apr-2017 15:50)זאב רווח כתב: [ -> ]אם נכונה הידיעה של פשכצקי בספורט 5 הרי שעכשיו נעשית הטעות הראשונה לעונה הבאה .

האמת? לא מבין את אייל איך לא מתייעץ איתך בקשר לרכש. או שזה סתם ידיעה מבית היוצר של פשכה כי בטוח אייל היה מתייעץ איתך

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
משה .ד היה פעם מצביא רומאי שהסנאט לעג לו כמו שעכשיו אתה לועג לי על " העצות " שלי לאייל סגל
הוא ענה להם ככה : " אתם לועגים לי אבל איני לעוג " .....
למה מה מבין האוהד אייל סגל יותר ממני וממך בכדורגל ? הוא אוהד אני טיפה יותר ממנו ההבדל בינינו שהוא בעל אמצעים שלי אין לא פחות ולא יותר ....אז תעשה לי טובה משה.ד את הליקוקים לפנכתו של אייל תשמור ביום שאין בו חמסין ....

אם הייתי בן זונה הייתי מבקש כמו הפנטזיונרים שכאן את מאור בוזגלו את נווקאמה ואת אחותם ....בשביל שיגיעו עוד 5000 אוהדים ויצעקו לאייל סגל בן זונה ב ותתפטר כי הוא לא הצליח להביא את רונאלדו אבל שנגרום לעוד אוהד/בעלים להתאבד או פשיטת רגל ? , כן אתן עצות בחינם גם ככה אם רוצה יקבל לא ירצה זכותו !!!

אני מודה על כל מה שעשה וכן כועס אם לא ימשיך ללכת בזהירות ולא להשתולל ולא להכנס לפאניקה גם כשיהיה מצבים קשים והגלים אצל האוהדים יגבהו בראש והפה המסריח שלהם יעבוד שעות ספייר

צריך להמשיך בקו שכולם אומרים שזאת הצלחה , צעירים , רעבים , וזולים !!! אפילו במחיר של ירידת ליגה שווה לבנות את מחלקת הנוער כמו שצריך , לבנות את הקבוצה הבוגרת כמו שצריך ....והכי חשוב לשמור על מי שיוציא את הכסף וערב לניהול כמו שצריך !!!
(23-Apr-2017 17:40)זאב רווח כתב: [ -> ]משה .ד היה פעם מצביא רומאי שהסנאט לעג לו כמו שעכשיו אתה לועג לי על " העצות " שלי לאייל סגל
הוא ענה להם ככה : " אתם לועגים לי אבל איני לעוג " .....
למה מה מבין האוהד אייל סגל יותר ממני וממך בכדורגל ? הוא אוהד אני טיפה יותר ממנו ההבדל בינינו שהוא בעל אמצעים שלי אין לא פחות ולא יותר ....אז תעשה לי טובה משה.ד את הליקוקים לפנכתו של אייל תשמור ביום שאין בו חמסין ....

אם הייתי בן זונה הייתי מבקש כמו הפנטזיונרים שכאן את מאור בוזגלו את נווקאמה ואת אחותם ....בשביל שיגיעו עוד 5000 אוהדים ויצעקו לאייל סגל בן זונה ב ותתפטר כי הוא לא הצליח להביא את רונאלדו אבל שנגרום לעוד אוהד/בעלים להתאבד או פשיטת רגל ? , כן אתן עצות בחינם גם ככה אם רוצה יקבל לא ירצה זכותו !!!

אני מודה על כל מה שעשה וכן כועס אם לא ימשיך ללכת בזהירות ולא להשתולל ולא להכנס לפאניקה גם כשיהיה מצבים קשים והגלים אצל האוהדים יגבהו בראש והפה המסריח שלהם יעבוד שעות ספייר

צריך להמשיך בקו שכולם אומרים שזאת הצלחה , צעירים , רעבים , וזולים !!! אפילו במחיר של ירידת ליגה שווה לבנות את מחלקת הנוער כמו שצריך , לבנות את הקבוצה הבוגרת כמו שצריך ....והכי חשוב לשמור על מי שיוציא את הכסף וערב לניהול כמו שצריך !!!
עד מתי נסבול את השפה הירודה הזו?
התגובות מצחיקות אותי לא רק כאן גם בפייסבוק...
ערן לוי עם 110 קילו מעולה לנו לעונה הבאה ודקל קינן בן 33 לא מתאים.. .
לא נכנס לויכוח רק קצת פרופורציות....
עמודים: 1 2
Reference URL's