מכבי נתניה

גירסה מלאה: מורד אבו ענזה - המטרה הראשונה!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לפי הדיבורים בפיסשוס כנראה רביד בדרך חזרה

Sent from my iPhone using Tapatalk
עזוב טל, זה נכון שהכדורגל איום ונורא ונראה לי שנהניתי השנה רק במשחק מול הפועל פת (גם בגלל הניצחון וגם בגלל שנחתתי ישר מהודו למושבה) אבל אני הבנתי שאנחנו לא נהנה מהליגה הזו השנה, כל מה שיש לנו זה לבוא ולסמן וי בכל שבוע, זה הכל. בתכל'ס, זו עסקה לא כל כך גרועה. אבל הנקודה שלי היא שמזרחי אחראי והוא זכאי להחליט אם הוא צריך חיזוק או לא בשביל לעמוד באחריות שלו. אני חושב שאחרי שנכוונו בשנה שעברה עם מאמן שיש לו בעיה רצינית בקבלת החלטות, פה מדובר באדם עם חוט שדרה הרבה יותר עבה.
המצב שלנו קשה אם אנחנו רואים ריאדה אל חמיסה
מדברים על החזרת שני שחקני בית מהעבר שימשכו את הקבוצה.
השניים הם גזל וסבן. לא מבין למה לא טגה.
סבן יפתור את בעיית המגן השמאלי עם הסטת טופי לעמדה. הבעיה שסבן אינו כבר סבן הצעיר והמהיר כמגן תוקף. גם לא הצליח להלהיב בתקופה הקצרה בה היה קפטן

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

גזל לעומתו יכול לתת מענה בעמדת הקשר האחורי אבל לפרק זמן מוגבל- לא יכול לסחוב משחק מלא.

מכבי נתניה לא צריכה להביא שחקני חילוש כמו גזל וקלימי. רק כי אין להם מקום בליגת העל הם פתאום נזכרו להיות 'שחקני בית'?
נתניה תעלה ליגה גם בלעדהם.
מוטב לחפש שחקנים שראויים לליגת העל או להחתים צעירים שאולי יצא מהם משהו.
אין שום סיבה להביא זבל בינואר

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
(02-Jan-2014 9:42)Hagiqq כתב: [ -> ]מכבי נתניה לא צריכה להביא שחקני חילוש כמו גזל וקלימי. רק כי אין להם מקום בליגת העל הם פתאום נזכרו להיות 'שחקני בית'?
נתניה תעלה ליגה גם בלעדהם.
מוטב לחפש שחקנים שראויים לליגת העל או להחתים צעירים שאולי יצא מהם משהו.
אין שום סיבה להביא זבל בינואר

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

לא יודע אם הם זבל אבל להביא שני ווטרנים על סף פרישה לא ישדרג אותנו ובזה אתה צודק.
(02-Jan-2014 3:09)eliahu כתב: [ -> ]מדברים על החזרת שני שחקני בית מהעבר שימשכו את הקבוצה.
השניים הם גזל וסבן. לא מבין למה לא טגה.
סבן יפתור את בעיית המגן השמאלי עם הסטת טופי לעמדה. הבעיה שסבן אינו כבר סבן הצעיר והמהיר כמגן תוקף. גם לא הצליח להלהיב בתקופה הקצרה בה היה קפטן

גזל לעומתו יכול לתת מענה בעמדת הקשר האחורי אבל לפרק זמן מוגבל- לא יכול לסחוב משחק מלא.

טגה פצוע וייעדר תקופה ארוכה.
לפעמים אפשר להשתגע מאוהדים.
מצד אחד באים בטענות (ובצדק) על רמת הכדורגל, אז בא המאמן (שמסכים לטענות האלו) ורוצה לבצע שינויים ושידרוגים כדי לשפר את רמת הכדורגל ולתת לאוהדים חצי שנה יותר טובה מהחצי הראשון.
מצד שני באים אוהדים ומבקרים אותו על ניסיונות החיזוק בטענות של "חבל על הכסף", "הגיל לא מתאים", "טובים לליגה כזו ולא לליגה אחרת".
ואני שואל, בחיאת ראבאק מה אתם רוצים???!
(02-Jan-2014 11:53)פיליפצוק כתב: [ -> ]לפעמים אפשר להשתגע מאוהדים.
מצד אחד באים בטענות (ובצדק) על רמת הכדורגל, אז בא המאמן (שמסכים לטענות האלו) ורוצה לבצע שינויים ושידרוגים כדי לשפר את רמת הכדורגל ולתת לאוהדים חצי שנה יותר טובה מהחצי הראשון.
מצד שני באים אוהדים ומבקרים אותו על ניסיונות החיזוק בטענות של "חבל על הכסף", "הגיל לא מתאים", "טובים לליגה כזו ולא לליגה אחרת".
ואני שואל, בחיאת ראבאק מה אתם רוצים???!

רוצים להיות לפחות "קבוצה לגיטימית" בליגת העל.
ברור לנו שהמשאבים מוגבלים ולכן יש 2 מטרות
1 לעלות ליגה, לא חשוב איך, לא חשוב יופי
2 להיות אטרטיביים בליגה הראשונה.

הנחת המוצא שלי, הקבוצה הקיימת מספיק טובה לעמוד ביעד מס' 1
לכן כל הוצאת שקל שלא תורמת ליעד 2 מיותרת
ולכן אני אומר שכדאי כבר מעכשיו לנצל הזדמנויות ולצרף שחקנים שנוכל להשתמש בהם גם בליגת העל. מורד אבו ענזה מונח על המדף במחיר מבצע ושווה לנו להחתים שחקן שיכול לתת לנו 7-8 שערים בעונה בליגת העל מעמדת החלוץ המשני (הכוונה לא לחלוץ מהסוג של רדה פריצה, אלא מהסוג של ברק יצחקי).

גם רחמים צ'קול הוא מגן שמאלי שכדאי מאוד להביא, להכניס אותו לעניינים בחצי שנה הזאת כדי להרוויח בעונה הבאה מגן שמאלי שעבר בכל הנבחרות הצעירות של ישראל והיה למושא הרדיפה של התל אביביות.
במקרה הזה מדובר בשחקן שגם נותן לנו מענה על העמדה החלשה ביותר שלנו עד כה.

ובכלל לא הזכרתי את העובדה שמדובר בשני שחקנים שכבר שיחקו תחת שרביטו של יוסי מזרחי.

אנשים כאן זורקים את הסיסמא "המטרה היא רק לעלות ליגה". נגיד שעלינו... מה יקרה אז? נבנה קבוצה לגמרי חדשה. אז למה לא להתנהל בחכמה ולנצל כבר עכשיו מצבים מסויימים לטובתנו? המטרה היא לא רק לעלות ליגה, אלא להישאר בה ולהתקיים בה בכבוד.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's