מכבי נתניה

גירסה מלאה: 4700 כרטיסים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
נמכרו לאוהדי מכבי נתניה,במשחק נגד הפועל עכו.
מספר מרשים מכל זווית בחינה אפשרית.
הממוצע העונתי עמד על 1000 בעונה הסדירה ו1500 נמכרו נגד בני לוד במחזור ה31.
במידה ויהיו מספרים דומים ב2 משחקי הבית האחרונים של העונה,אפשר יהיה להתייחס למספרים כמגמה.
להגדיר את המשחק מול בית"ר רמלה תל אביב כמשחק הכתרה ואז תגיע למספרים שמציגה המגמה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(16-Apr-2017 17:09)אליהו כתב: [ -> ]להגדיר את המשחק מול בית"ר רמלה תל אביב כמשחק הכתרה ואז תגיע למספרים שמציגה המגמה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

במידה והוא יהיה כזה,הוא יוגדר ככזה.
עד אז....יש לנו משחק נגד קבוצה שידעה לשחק נגדנו היטב פעמיים העונה.
הרבה אנשים שלא היו שנים במגרשים ולא עקבו אחרי נתניה בשנים האחרונות ובאו למשחק נגד עכו צפויים להמשיך להגיע והממוצע יעלה כי זה היה משחק מהנה עם המון קהל ואנרגיות ותוצאה אטרקטיבית שאנשים ירצו לחזור. צריך לחשוב איך לשמר את האוהדים שבאו כי אנו רואים כל פעם מחדש כמה אוהדים יש לקבוצה הזאת .
יום שישי לפני המשחק הלכתי לקנות לילד חולצה צהובה של מכבי נתניה. לצערי נגמרו החולצות. לדברי בעל החנות הוא הביא בשישי בבוקר קרוב למאה חולצות אחרי שכל המלאי שהיה לו קודם, אזל. ואני מצטט ״בחיים לא ידעתי שיש למכבי נתניה כ״כ הרבה קהל.
וזה מבעל חנות ספורט בעיר. אז קהל יש, אמנם רדום, אמנם מחפש גירוי, אבל ישנו. רק צריך לדעת להוציאו מהחורים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(16-Apr-2017 17:44)אלון כתב: [ -> ]יום שישי לפני המשחק הלכתי לקנות לילד חולצה צהובה של מכבי נתניה. לצערי נגמרו החולצות. לדברי בעל החנות הוא הביא בשישי בבוקר קרוב למאה חולצות אחרי שכל המלאי שהיה לו קודם, אזל. ואני מצטט ״בחיים לא ידעתי שיש למכבי נתניה כ״כ הרבה קהל.
וזה מבעל חנות ספורט בעיר. אז קהל יש, אמנם רדום, אמנם מחפש גירוי. אבל ישנו, רק צריך לדעת להוציאו מהחורים.

נקווה שהמגמה תתעצם ולא תדעך. בכל מקרה בעונה הבאה רצוי שתהיה מכירה מוסדרת של מגוון אביזרי המועדון ע"י המועדון עצמו.
את הצעיף הראשון שלי (עדיין אצלי) של מכבי נתניה אבא שלי קנה לי בגיל 12 בחנות "גלי" באילת. אז היינו בכל מקום....
(16-Apr-2017 17:48)yaron73 כתב: [ -> ]
(16-Apr-2017 17:44)אלון כתב: [ -> ]יום שישי לפני המשחק הלכתי לקנות לילד חולצה צהובה של מכבי נתניה. לצערי נגמרו החולצות. לדברי בעל החנות הוא הביא בשישי בבוקר קרוב למאה חולצות אחרי שכל המלאי שהיה לו קודם, אזל. ואני מצטט ״בחיים לא ידעתי שיש למכבי נתניה כ״כ הרבה קהל.
וזה מבעל חנות ספורט בעיר. אז קהל יש, אמנם רדום, אמנם מחפש גירוי. אבל ישנו, רק צריך לדעת להוציאו מהחורים.

נקווה שהמגמה תתעצם ולא תדעך. בכל מקרה בעונה הבאה רצוי שתהיה מכירה מוסדרת של מגוון אביזרי המועדון ע"י המועדון עצמו.
את הצעיף הראשון שלי (עדיין אצלי) של מכבי נתניה אבא שלי קנה לי בגיל 12 בחנות "גלי" באילת. אז היינו בכל מקום....

מוזמן לרכוש צעיף חדש בחנות המועדון....Tongue
וזה מבעל חנות ספורט בעיר. אז קהל יש, אמנם רדום, אמנם מחפש גירוי, אבל ישנו. רק צריך לדעת להוציאו מהחורים.

תקנה כבר את החולצה החדשה של העונה הבאה בקרוב מאוד, וכמובן אחת בשבילך Tongue
אייל האם ידוע מי המלבישה לעונה הבאה ?
הממוצע עמד בול על 1000?
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's