מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשחק הטוב ביותר העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אווירה נפלאה.
אביב אברהם ושון וייסמן בלטו מעל כולם.
הגנה ומשחק הגנה חלש.
ערן היה גדול במחצית הראשונה . בשניה הפיוז קפץ.
קוגבניה שער ענק משחק חלש.
עלי ודיא היו בינוניים.
משחק של אושר עילאי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
המשחק הטוב ביותר היה הניצחון 4 על עכו בסיבוב הראשון, חוץ מזה מסכים עם שאר הדברים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לדעתי בכלל המשחק מול שעריים (2-1) היה הכי טוב
אבל גם המשחק הזה היה משחק גדול, הרבה בעיקר בגלל האווירה והקהל.
מחצית ראשונה טובה מאוד של נתניה.
רבע שעה של עכו ששווה שני שערים (אבל ההגנה מורכבת מחצי שחקנים מחליפים..) ומהפך טוב

ניצחון במשחק הבא ואפשר "לפתוח שמפניה".

אגב המשחק האחרון בקופסא (אחד מהמשחקים הגדולים של נתניה בשנים האחרונות, לדעתי לפחות) גם הסתיים במהפך של 3-2 על קבוצה ששלומי דורה אימן
לא זוכר מתי ניצחנו משחק כזה. שאפו לכל העוסקים במלאכה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
(14-Apr-2017 19:22)חזום חזום כתב: [ -> ]אווירה נפלאה.
אביב אברהם ושון וייסמן בלטו מעל כולם.
הגנה ומשחק הגנה חלש.
ערן היה גדול במחצית הראשונה . בשניה הפיוז קפץ.
קוגבניה שער ענק משחק חלש.
עלי ודיא היו בינוניים.
משחק של אושר עילאי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

לא חושב שזה המשחק הכי טוב שלנו העונה אבל משחק דרמטי עם אווירה שהיה בשליטה שלנו והראה את היכולות הגבוהות של הקבוצה. לא פשוט להראות עליונות מוחלטת על עכו ולחזור מפיגור לניצחון. כל הכבוד לשחקנים ולצוות הראו הרבה אופי ונחישות ולא בפעם הראשונה העונה.
לנצח את היריבה הראשית שלך העונה בכל שלושת המפגשים זה בהחלט הישג מרשים.
באופן רשמי עוד 9 נקודות וזהו - מבטיחים עליית ליגה (למרות שמישהו מאמין בכלל שר"ג לא תמשיך להשמיט נקודות עד סיום העונה? Big Grin ).
(14-Apr-2017 20:38)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]לנצח את היריבה הראשית שלך העונה בכל שלושת המפגשים זה בהחלט הישג מרשים.
באופן רשמי עוד 9 נקודות וזהו - מבטיחים עליית ליגה (למרות שמישהו מאמין בכלל שר"ג לא תמשיך להשמיט נקודות עד סיום העונה? Big Grin ).
עכו ינצחו את ר"ג ויעשו לנו את העבודה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
לא הכי טוב שלנו אבל אולי עם הכי הרבה אופי. מתסכל היה לראות איך חתכו את ההגנה שלנו פעמיים כמו חמאה בשמש ,שתי בעיטות שני גולים מול יריבה שלא מגרדת לנו את הקרסוליים. מזל שהקבוצה התעשתה. לגבי ערן לוי .. היו לו משחקים טובים יותר. איש המשחק שלי - שון וויסמן. רבותי - ככה נראה גולר.
משחק מעולה
עכו הכניסו 2 שערים מ4 נסיונות כל המשחק
במחצית הראשונה אם היו עולים יותר שחקנים להתקפה יש מצב שהמשחק היה נגמר כמו במחזור הראשון
בכל מקרה היום הייתה אווירה של ליגת על

Sent from my iPhone using Tapatalk
גם לדעתי זה ממש לא המשחק הטוב ביותר (גם אני חושב שה 2:1 על שעריים הוא בינתיים המשחק של העונה) , אבל בהחלט בהשפעת האווירה, החשיבות של המשחק, "הצהבת" ביציע וכל הבזאזז זה נתן הרגשה של אחלה משחק. אה... וכמובן הבומבה הזאת של קוגבינה...

מספר אחד על המגרש בלי ספק לטעמי (כמו בהרבה משחקים לאחרונה) זה אביב אברהם. הילד הולך ומשתדרג ממשחק למשחק. כושר גופני עילאי, מחלץ כדורים, מניע קדימה. אם רק ישפר את הטאץ של המסירה האחרונה יכול להיות אחלה קשר 50\50.

הבא בתור זה וויסמן. הבחור מתחיל להזכיר לי את לובה. רק שהוא גם מצליח להבקיע...

ערן - סליחה אבל חלש ומעצבן ובעיקר עצבני. לא משחק טוב של ערן.

דיא - לא חזר עדיין. נראה לי משהו מגביל אותו. אני חושש שהברך שלו זה משהו שכבר לא יחזור לעצמו.

פאדול - מגן הוא לא (בטח לא בחלק ההתקפי) . גול שלו. לפחות כיפר עם בישול יפה.

ולבסוף מילה על עכו - תסלחו לי זאת פשוט קבוצה מגעילה, ולא שאין בה כשרון, אין בה מאמן !
ההבדלים ביננו בכדורגל ובצורה שהקבוצה נראית הם פשוט שמיים וארץ.
אני לא בטוח שעם מאמן קצת יותר חכם ומבין עניין אנחנו מנצחים היום. פשוט לא מגיע להם לעלות עם כדורגל כזה (וככה הם משחקים רב העונה) . מזכיר לי את העלייה שלנו עם ראובן.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's