מכבי נתניה

גירסה מלאה: חסן: חבל שלא תבענו את כל מי שהרס את נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
למה אתה לא במכבי נתניה?
"אני לא שם כי כשישבתי עם מכבי נתניה בקיץ לא ראיתי לנכון שבאמת החוזה שהוצע לי, עומד בדרישות שאני מבקש וכמו בכל מקום, אם אתה לא מסופק ממה שמציעים לך, אתה לא חייב להישאר למרות האהבה שלי למכבי נתניה. אני ואייל סגל סיימנו בטוב ובלחיצת יד. אין לי דם רע כלפי נתניה, זה מועדון שגדלתי עליו ונתן לי במה. אני נתתי את כל כולי לנתניה ויש לי רק אהבה למועדון הזה".
http://www.one.co.il/Article/16-17/1,2,6...ml?ref=rss
לא מתנגד שיחזור ולא מתלהב ממנו סך הכל דיבר שטויות בראיון , לא בטוח שיש לו מקום בליגת העל ומדבר על קבוצות גדולות ממש לא ריאלי .
מה שפגע בי הכי הרבה ? לא קיבלתי מה שרציתי .....כשהמצב היה קשה הוא חיפש לברוח !!! אם היה גבר היה מקבל את ההצעה של אייל
הבחור מקבל בפ"ת על חצי עונה(במקרה הטוב) 25 אחוז מהצעת נתניה לעונה שלמה.
גם אם היה מקבל כפול על חצי עונה מעונה בנתניה היה צריך להישאר בנתניה
שחקן שגדל בבית לא צריך בשעת מצוקה לחשוב רק על עצמו
נקווה שהוא ועידו לוי ודודי תירם יבינו שאצל האוהדים דבר ראשון אחרון זה נאמנות למועדון
אם היו הצעות מחו"ל אני ראשון כאוהד הייתי מבקש לתת הזדמנות אבל בשביל אף קבוצה בארץ לא רואה התקדמות לשחקן חוץ מנתניה
אייל בענין הזה עשית את שלך אף אחד לא יכול לבוא אליך בטענות תמשיך באותה הדרך כל הזמן
לפעמים עדיפים 100 שקל ביד על 500 שקל באוויר ...
נקסט, נקסט, נקסט......
לא רוצים אותו בנתניה...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
יש מאמנים טומי רק הם קובעים לא אנחנו
לא הבנתי למה הוא זכה לראיון כל כך נרחב....
הדבר היחידי שאני לוקח מהראיון הזה שיש לו סוכן וגלעד קצב לא פראייר אני מקווה שהילד יידע להתרכז בכדורגל...
ולא במסביב אז אולי יהיה לו עוד סיכוי לעמוד בציפיות שבמועדון קיוו שהוא יגיע בתור קפטן נבחרת.....
לדעתי ראיון מיותר ולא בטיימינג נכון....
הלוואי ויצליח לדעתי הוא אוהב את המועדון ורומז שמעוניין לחזור חובת ההוכחה רק עליו.
מעניין כמה עלה להזמין את הראיון הזה.
דוד למרות שהתנגדתי שהוא ודודי תירם ידרכו שוב במועדון אני כבר לא רואה את זה כך , מוכן לסלוח לשניהם ובתנאי שידעו להבין שבבית אפילו כשמרוויחים פחות זה הבית וצריך להבין זאת .
לי מה שחשוב זה טובת מכבי נתניה ואם המאמנים יחשבו ש.. שניהם או אחד מהם יש מקום בסגל אין לי עם זה בעיה ...הרגשות וייצר הנקמה בצד

אישית מעדיף את עידו לוי על שניהם
Reference URL's