מכבי נתניה

גירסה מלאה: קהל נכבד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
קוגבנייה שחקן על זה אין ויכוח ...שאלתי את עצמי הרבה פעמים למה הצוות לא מחליף אותו למה תמיד הוא פותח אחרי מה שאייל כתב הבנתי....
לגבי ההמשך....מבחינת יכולת ללא ספק יכול להגיע לרמות הגבוהות מבחינת אופי נראה על פניו שהוא לא קורץ מהחומר של הווינרים שעובדים קשה...משהו בשפת הגוף באדישות לא יודע...
מסכים שמהחצי השני בראשון זה משהו אחר...וכשהוא עושה אחד על אחד הוא יותר אפקטיבי מדיא...ותמיד אני יודע שהוא יעבור...
בפעם האלף...וראשונה בתקופת אייל חסר לי צלם וידאו אמיתי כזה שיעשה מזה מטעמים בקמפיין שיווקי כשנרצה למכור מנויים...
ועוד משהו אבטחתי מסוכן בעיני שעומדים במעברים ולא ניתן לזוז אם חס וחלילה קורה משהו ביציע שלא נדע אין שום דרך לעבור המדרגות חסומות...
דידייה קוגבניה ככל שמתקדמת העונה מתברר יותר ויותר כחידה/תעלומה.
מצד אחד יש לו יכולות שאין לשחקנים בליגת העל זאת עובדה.
מצד שני נעלם במהלך העונה למשחקים שלמים, לזכותו ייאמר שהרבה בגלל תפקוד שפחות מתאים לו (לא שחקן לאמצע).
בליגה של חמישה זרים, אני זורם ונותן לו בשנה הבאה את הבמה המרכזית.
בשביל שחקן כזה באים לראות כדורגל. וירטואוז לא רגיל. צריך שנים שלשה שחקני יריב לפניו עמ להבקיע כי מול שער ריק בדכ מפקשש.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(15-Apr-2017 11:47)yaron73 כתב: [ -> ]לא קשור לנרגענו והומור זה דבר חשוב, אבל זה לא מצחיק. אני חושב שהחזרה כל פעם בהקשר של קוגבניה על "לוקח משהו" היא מזיקה לתודעה של השחקן בקרב האוהדים. לא ראוי במילים עדינות.

ואני חושב שאתה מגזים.
מי שלא יודע לקחת דברים בפרופורציות שיטפל בבעיה שלו.
אני בטוח שכולם הבינו את המסר והכוונה האמיתית של הדברים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(12-Apr-2017 14:54)אופיר34 כתב: [ -> ]ירון ופיליפצ'וק ,
מקובע זה אחד שמפחד לעשות שינויים במקומות שכביכול אסור לגעת בהם.
וזה בדיוק מה שאתם.

לא באמת מכיר את הנפשות, אבל המקובע הכי גדול שאני מכיר זה הבחור שאימן כאן יותר מדי זמן, והיום מאמן את עפולה...
וואאוו... אתה פותח פה תיבת פנדורה עכשיו עדי ....
תתכונן...

(15-Apr-2017 13:14)אופיר34 כתב: [ -> ]וואאוו... אתה פותח פה תיבת פנדורה עכשיו עדי ....
תתכונן...

זה בסדר, אופיר
אני רגיל לויכוחים האלה עם אוהדים עוד בשמונה/תשע עונות שהוא היה כאן.
אם זה דיון על הקהל - אז הוא הגורם מספר אחת ב"העלמת" הקהל מהציעים.
לא דמוגרפיה, לא תארים, לא מכבי חיפה ולא סנדוויץ' טוניסאי שחסר - רק האין כדורגל שהוא הנחיל פה במשך כל כך הרבה זמן...
בכדורגל של עד לפני חמש שש שנים זה הספיק, אבל היום כשמאמנים צריכים להיות באמת כאלה - בכר, דראפיץ', סוזה - כבר אי אפשר להסתיר את הבלופים סטייל עטר, אלי כהן (של עכו/כפ"ס), דורה וחבריהם...
מסכים לכל מילה!

(15-Apr-2017 11:25)אריאל כתב: [ -> ]
(15-Apr-2017 9:48)אייל ס כתב: [ -> ]יאמר לזכותו ששפת הגוף שלו והאינטילגנציה הריגשית גרמו לו להתחבר לקהל(אגב,כמו ערן) ולכן הוא כל כך פופולארי ולכן הוא פנטזיה מקצה לקצה.
לדעתי(הלא מקצועית) פוטנציאלית קוגבניה יכול להגיע רחוק יותר..
יש בו הרבה הרבה יותר כדורגל.

קוגבנייה מהיר מאוד ,בעל יכולת יציאה מהמקום שתעשה סחרחורת ללא מעט מגינים...בגלל גובהו ומופנמיותו(לא יוצא בריקוד אוריינטלי בסיום כיבוש)

נו אייל, בשביל מה יש מוות מקצועי?
אי אפשר לעבוד על זה באימונים?
ואם צריך.... לגייס מאמן מיוחד לריקוד שיעבוד איתו על ריקודים אוריינטלים, לא פחות חשוב

בכלל, אני חושב שלא עובדים מספיק בקבוצה על חגיגות מקוריות אחרי שערים, חבל
[/quote]

"נו אייל, בשביל מה יש מוות מקצועי?"
מה פרויד היה אומר על הטעות שלך ... ?
(15-Apr-2017 13:27)עדיאלבז כתב: [ -> ]
(15-Apr-2017 13:14)אופיר34 כתב: [ -> ]וואאוו... אתה פותח פה תיבת פנדורה עכשיו עדי ....
תתכונן...

זה בסדר, אופיר
אני רגיל לויכוחים האלה עם אוהדים עוד בשמונה/תשע עונות שהוא היה כאן.
אם זה דיון על הקהל - אז הוא הגורם מספר אחת ב"העלמת" הקהל מהציעים.
לא דמוגרפיה, לא תארים, לא מכבי חיפה ולא סנדוויץ' טוניסאי שחסר - רק האין כדורגל שהוא הנחיל פה במשך כל כך הרבה זמן...
בכדורגל של עד לפני חמש שש שנים זה הספיק, אבל היום כשמאמנים צריכים להיות באמת כאלה - בכר, דראפיץ', סוזה - כבר אי אפשר להסתיר את הבלופים סטייל עטר, אלי כהן (של עכו/כפ"ס), דורה וחבריהם...

גורם מס' 1 להעלמת הקהל? נו טוב במקרה כזה אני מפריש לפנסיה מוקדמת לפחות 90% מאמני הליגה בארץ.
ולעניינו אפרופו דיידיה ואפרופו זרים, אני בודק בקיץ במקביל לכל הדיסקים מחו"ל, את אנטוני וראן מהפועל ירושלים, סוג של הימור אבל גם להביא זר על סמך קלטת /מבחנים זה הימור.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's