מכבי נתניה

גירסה מלאה: קהל נכבד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(14-Apr-2017 22:57)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]
(14-Apr-2017 22:06)עידן444 כתב: [ -> ]
(14-Apr-2017 21:44)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]"ואותך אני בטוח שעוד אחשוף ויש לי תחושה שזה יהיה מעניין..."

רק בגלל שאני משתמש בשם כינוי ולא בשמי האמיתי הבן-אדם אוכל סרט שאני איזה עיתונאי, אחיין של איזיקוביץ' או לא יודע מה.
אם זה לא פרנואיד... אז מה זה?

ואני לא פוסל את עידן 444 (אגב, זה שם המשפחה האמיתי שלך? Big Grin ) - יש לו רגעים טובים, אבל הבן-אדם נהיה על גבול האובססיבי אל התגובות שלי Big Grin

ההבדל ביננו שאני מגיב לגופם של הדברים שאתה כותב.(לפחות רוב הזמן)
אתה מחפש התנגחות אישית.
וזה לא בגלל הכינוי שלך.
גם פיליפצ׳וק משתמש בכינוי אבל ברור שהוא אוהד שרוף שאיכפת לו עם סגנון ייחודי לו.
מהדברים שלך נודף ריח מאוד רע של התנשאות לא ברורה- וזו הסיבה שמעניין אותי מי אתה. ואם לא היה לך מה להסתיר גם היית נחשף- לפחות בפרטי כי בפומבי ברור שזה לא תמיד מתאים.
האנשים כאן יודעים מי אני. לפחות חלקם.
ולא היה קשה לעשות את הקישור בפייסבוק כשהתחברתי לשם לפני שנה בערך דרך החשבון של אישתי. לקח לאנשים שם לא יותר מידי זמן לעשות את הקישור.
למרות ההכפשות כנגד הקהל שלנו- גם מבית- יש לנו לא מעט אוהדים מאוד אינטיליגנטים.
סביר להניח שגם אתה כזה.
רד לקרקע ותתייחס לגופם של דברים.
הקהל של מכבי חיפה התעצם בשנות ה 90 למרות שהאליפות הראשונה היתה בשנות ה 80.
הקהל של נתניה התעצם בסוף שנות ה 70 למרות שהאליפות הראשונה היתה בתחילת שנות ה-70. זה כל מה שטענתי. ואתה הפכת את זה לטעות שאני לא מוכן להודות בה.
בדיוק כפי שבנושא קאיודה ניפנפת בזה שהינה- זימנו אותו והזימון הזה רק הדגיש את מה שטענתי מהרגע הראשון- שהוא בערך אופציה 8-9 בין חלוצי ניגריה שרובם באנגליה וגרמניה ואילו קאיודה מככב בליגה שהיא אולי טובה מהליגה הישראלית במעט- אם בכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הניגון על קאיודה שוב חוזר על עצמו? יא-אללה, תנוח. מדי הבוגרת של ניגריה נראים טוב עליו והוא כנראה יילבש אותם לא מעט בשנים הקרובות כשחקן ספסל של האיגלס (עצם העובדה שאתה שוב ושוב חוזר על דברים שכאלה ומנסה בכוח להציג שאתה צודק ולא טועה... רק מוכיח את הטענה שלי בהקשר אליך. אגו מוזר על כלום).

בכל אופן, לנושא הקהל:
הנקודה שלי הייתה שבדיוק כמו למכבי חיפה, גם לנו הנתנייתים היה עשורים מוצלחים מאוד שהיו אמורים לבנות בסיס עצום של קהל שימשיך להיות ביציעים באש ובמים בכל מצב. תעיף מבט למשל לליגת העל ברגע זה - מכבי פ"ת במקום ה-3 והקבוצה הכי חזקה בליגה אחרי 2 הגדולות כיום ולמרות זאת, ממוצע הקהל של הפועל ת"א הוא פי 3 יותר. מבין לאן אני הולך עם זה? מסורת שנבנתה במהלך השנים, גם פה אצלנו בנתניה זה אמור סוג של להראות ככה אבל בפועל מתי מכבי נתניה מביאה קהל רב? במשחקי צמרת ואם הרדום או רוכב ההצלחות מריח שעלולים לעשות עונה גדולה. אין אצלנו באש ובמים ולכן הממוצע בשנים האחרונות בשיא הצליח לגרד קצת יותר מ-5 אלף אוהדים.
הנקודה מובנת או שנמשיך לחפור ללא הפסק? Smile

תקרא שוב את התגובה הקודמת שלי בנושא והפעם עד הסוף-
ואם לא בא לך אני אחזור על הנקודה המרכזית-
עברו 35 שנה מהתואר האחרון של מכבי נתניה!
הבסיס העצום שנבנה אז- התבגר! הוא היום סביב גיל 60! הגרעין אוהדים שנבנה במכבי חיפה היום בן 15-45 שזה אני מניח גם עיקר הקהל שהולך בארץ לכדורגל.
מכבי פ״ת נתת כדוגמה למה? למועדון צמרת שיכול לסחוף את ההמונים? אתה רציני כאילו? ועוד משווה להפועל ת״א?

טוב, באמת חבל על המילים...
ניצחנו!
עשינו צעד גדול לעלות ליגה!
שבת שלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
איך שאתה מסרב להבין את הנקודה שלי בכל מחיר, זה פשוט לא ייאמן. זה באמת גורם לחוסר רצון לדון איתך, כי זה גורם למי שמולך לחזור על עצמו שוב ושוב.

"הבסיס העצום שנבנה אז- התבגר! הוא היום סביב גיל 60! הגרעין אוהדים שנבנה במכבי חיפה היום בן 15-45 שזה אני מניח גם עיקר הקהל שהולך בארץ לכדורגל."

הבסיס העצום שנבנה אז ברובו כנראה לא היה יותר מרוכבי הצלחות. עובדה (!) שהרוב לא העבירו את "האהדה" שלהם לדור שני ושלישי. במועדונים גדולים אחרים לעומת זאת? הסיפור שונה. במכבי\הפועל ת"א, מכבי חיפה ובית"ר י-ם יש יותר מסורת בהקשר לאהדה אל המועדון ומצליחים להביא כמויות קהל רבות בין אם יש תארים או לא - אצלנו הרבה פחות.
בני ה-15-45 של מכבי חיפה חלקם בוודאי קיבלו אהדה לקבוצה כמסורת משפחתית וממשיכים להגיע באש ובמים. אני בטוח שההצלחות בעשורים האחרונים עזרו, אך הן לא הסיבה היחידה לכך שהם מגיעים וממלאים יציעים.

אותו הדבר היה אמור לקרות גם כאן אחרי שלמכבי נתניה היה 2 עשורים שלמים של אוויר פסגות, אך מסיבות כאלה ואחרות - זה לא קרה. ועכשיו? אתה תהיה תלוי על רדומים ורוכבי הצלחה בשביל למלא את האצטדיון.

ותהיה רגוע - עלינו ליגה.
שבת שלום.
תפסיקו כבר עם הזיוני שכל על הקהל תנו להם סיבה והם יבואו...
חלאס כל אחד משחק אותה מבין מתחיל לפענח לי גיאוגרפית וגילאים..
יש גרעין טוב אפשר וניתן להגדיל ...יש קבוצה ושנה הבאה פחות מ-3000 מנויים יהיה אכזבה .
כמובן בתנאי שהמחיר יהיה ריאלי ויהיו עוד כמה עניינים לוגיסטיים...
אנחנו בדרך הנכונה...
אתה לא מעוניין בזיוני שכל? אל תכנס לפורום...

פה מזיינים ת'שכל. לא טוב לך? אל תבוא.
קשה לי להתייחס למי שלא מזוהה...
(14-Apr-2017 23:49)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]איך שאתה מסרב להבין את הנקודה שלי בכל מחיר, זה פשוט לא ייאמן. זה באמת גורם לחוסר רצון לדון איתך, כי זה גורם למי שמולך לחזור על עצמו שוב ושוב.

"הבסיס העצום שנבנה אז- התבגר! הוא היום סביב גיל 60! הגרעין אוהדים שנבנה במכבי חיפה היום בן 15-45 שזה אני מניח גם עיקר הקהל שהולך בארץ לכדורגל."

הבסיס העצום שנבנה אז ברובו כנראה לא היה יותר מרוכבי הצלחות. עובדה (!) שהרוב לא העבירו את "האהדה" שלהם לדור שני ושלישי. במועדונים גדולים אחרים לעומת זאת? הסיפור שונה. במכבי\הפועל ת"א, מכבי חיפה ובית"ר י-ם יש יותר מסורת בהקשר לאהדה אל המועדון ומצליחים להביא כמויות קהל רבות בין אם יש תארים או לא - אצלנו הרבה פחות.
בני ה-15-45 של מכבי חיפה חלקם בוודאי קיבלו אהדה לקבוצה כמסורת משפחתית וממשיכים להגיע באש ובמים. אני בטוח שההצלחות בעשורים האחרונים עזרו, אך הן לא הסיבה היחידה לכך שהם מגיעים וממלאים יציעים.

אותו הדבר היה אמור לקרות גם כאן אחרי שלמכבי נתניה היה 2 עשורים שלמים של אוויר פסגות, אך מסיבות כאלה ואחרות - זה לא קרה. ועכשיו? אתה תהיה תלוי על רדומים ורוכבי הצלחה בשביל למלא את האצטדיון.

ותהיה רגוע - עלינו ליגה.
שבת שלום.

ההשוואה שלך תהיה נכונה אם מכבי חיפה\הפועל ת״א\מכבי ת״א\בית״ר ירושלים עכשיו ילכו לבצורת של 35 שנה שלא רק שהן לא זוכות באליפות- זה הופך עבורם לאיזו פנטזיה רחוקה- ואם גם אז תראה מספרים מרשימים(אגב, בהפועל ת״א יש ירידה של 40-50% בכמות המנויים ביחס לעונות שהם היו בליגת האלופות)- אז אפשר יהיה להגיד שיש לך קייס.
מכבי חיפה חיה ובועטת. מועדון גדול בישראל. ענק אפילו. עם תקציבים ענקיים ושחקנים רכש מהשורה הראשונה.
מצחיק אותי למשל שמדברים על תקופת יאמר במושגים כאלה, שבעונה הראשונה שלו היה באז רציני וגם הגיעו כמה שמות, אבל בגדול- היה מדובר בעולה חדשה, ובעונת מתיאוס גולת הכותרת של שחקני הרכש היו שלו מנשה וברוך דגו שנזרק עוד בשלבי גביע הטוטו והחיזוק של ינואר היו ראובן עובד, אבי כנפו ואלנתן סלמי ועוד משווים לי את זה לב״ש הנוכחית- לא פחות ולא יותר!
(15-Apr-2017 0:14)דוד חטב כתב: [ -> ]קשה לי להתייחס למי שלא מזוהה...

שמע, השם "דוד חטב" לא אומר לי כלום - שווה ערך לשם כינוי עבורי.
אז... תפסיק לזיין ת'שכל Wink
ועכשיו אהיה לא פופולארי ואפגע(לא בכוונה) באחת הפרות הקדושות של קהל נתניה...
לאנשים זכרון קצר,קאיודה בתחילת דרכו עיצבן והחמיץ ואיבד כדורים לא פחות מקוגבנייה וזכה ללא מעט קיטונות ושריקות בוזז...יאמר לזכותו ששפת הגוף שלו והאינטילגנציה הריגשית גרמו לו להתחבר לקהל(אגב,כמו ערן) ולכן הוא כל כך פופולארי ולכן הוא פנטזיה מקצה לקצה.
לדעתי(הלא מקצועית) פוטנציאלית קוגבניה יכול להגיע רחוק יותר..
יש בו הרבה הרבה יותר כדורגל.
(15-Apr-2017 7:06)אייל ס כתב: [ -> ]ועכשיו אהיה לא פופולארי ואפגע(לא בכוונה) באחת הפרות הקדושות של קהל נתניה...
לאנשים זכרון קצר,קאיודה בתחילת דרכו עיצבן והחמיץ ואיבד כדורים לא פחות מקוגבנייה וזכה ללא מעט קיטונות ושריקות בוזז...יאמר לזכותו ששפת הגוף שלו והאינטילגנציה הריגשית גרמו לו להתחבר לקהל(אגב,כמו ערן) ולכן הוא כל כך פופולארי ולכן הוא פנטזיה מקצה לקצה.

עזוב קוגבניה ,אביב חתום לכמה שנים?
כייף לראות את הילד.
(15-Apr-2017 7:06)אייל ס כתב: [ -> ]ועכשיו אהיה לא פופולארי ואפגע(לא בכוונה) באחת הפרות הקדושות של קהל נתניה...
אמרתי זאת כבר מזמן. כל גול שלו זה חוויה. האיש לא יודע להבקיע שערים פשוטים. אך ורק פנטזיונרים. כן ירבו.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's