מכבי נתניה

גירסה מלאה: קהל נכבד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(12-Apr-2017 11:48)פיליפצוק כתב: [ -> ]טוב אז בגלל שיש פה כמה אנשים מגעילים שמעוותים את הדברים שלי ו/או מפרשים אותם לא נכון רק כדי למצוא חן אז הנה סיכום הדברים שלי בנקודות למתקשי ההבנה שבינינו:

1.אין לי טענה וחצי טענה לאייל שהציל את הקבוצה מקריסה טוטאלית, והוא היה שם כי אף אחד לא היה כולל קשקשני "ניהול האוהדים" וכדומה.
2.אני פחות מאמין באייל באוהדים, בהתגייסות אוהדים ברמת מנויים, כרטיסים וכו', לדברים נקודתיים כן, לעונה שלמה לא.
3.אוהדים בישראל טובים בדיבורים על חשבון כיסים של אחרים, במעשים פחות.
4.אני חושב ששיחזור כמות המנויים הנוכחית גם בשנה הבאה תהיה הצלחה גדולה. בקביעה הזו אני לוקח בחשבון שחלק לא מבוטל של אוהדים שעשה מנוי השנה, עשה כאות הוקרה לאייל על פועלו ופחות כי הקבוצה עניינה אותו ברמת מינוי וגם כי לא צפויה בשנה הבאה איזו אמירה חדשה.
5.להיות מציאותי זה לא אנטי או עוכר מכבי נתניה, להפריח פה הזיות והבטחות שווא לא הופכים את הדובר לאוהד מס' 1.
6.אני חושב שכל עוד הקבוצה נמצאת ב- Level בינוני ולא מכוונת הכי גבוה שאפשר, צריך לשמר את הכמות הקיימת שלדעתי היא לא מובנת מאליה ואולי לשאוף לעליה קלה לא מעבר לזה. לבנות על כמות של קהל בכמויות גדולות יותר לדעתי לא ריאלי, זה קהל די אבוד שיחזור רק כאשר המועדון יחזור לדרג הגבוה.

לסיכום,
אפשר לקחת את הפועל ב"ש מועדון שלפני השידרוג של אלונה הביא כמות אוהדים די זהה לכמות של נתניה היום, אבל כאשר אלונה שדירגה את המועדון בהשקעה גדולה והביאה/מביאה את השחקנים מהשורה הראשונה, הקהל גם מצביע ברגליים.
המחשבה של שני ההוזים הקשקשנים פה, שאפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה, קרי להחזיר קהל למגרשים כאשר הקבוצה נותרת בינונית, היא אפילו לא בדיחה טובה במקרה הטוב, רק אם יביאו רב אלוף בשיווק.
לכל קבוצה יש את הקהל הנאמן שלה, בנתניה זה בערך הקהל שמגיע היום למשחקים שלה בממוצע, להחזיר את המאסות הגדולות, יקרה רק ע"י השקעה גדולה וגירוי, זה הקהל הישראלי וזה לא ישתנה לא היום ולא מחר.
אנחנו אולי הוזים אבל עומדים מאחורי הדברים שלנו ולא זורקים משפטים הזויים לאוויר שאח"כ מאלצים אותנו להתפתל בהסברים למה הובנו לא נכון...

ובוא נראה אותך פעם אחת מסיר את כל הדמגוגיה הרדודה שלך ומסביר לכולנו בצורה מנומקת ועובדתית מה מכל הדברים שאמרנו פה הוא הזוי ולא מציאותי.
אני מקשיב...
להתפתל? לא נמאס לך לעוות....
אני חושב שהסברתי מצויין למה הכמות הנוכחית היא הריאלית למועדון בסדר גדול של מכבי נתניה היום.
זה שאתה עדיין חי בבועה של "נתניה ועוד 15" זה כבר בעיה שלך, הרשה לי לעדכן אותך שקרו מאז כבר כמה דברים:

עודד מכנס, דוד לביא ובני לם כבר פרשו.
הקבוצה הספיקה לרדת ליגה ארבע פעמים.
שיער ארוך ומכנסי פדלפון כבר לא באופנה.
הביטלס התפרקו.
סיני הוחזרה למצרים.
הכדורגל הפך מענף חובבני לענף שהכסף הוא שם המשחק בו.

תתעורר כבר על החיים שלך....
הדמגוגיה נמשכת....

ואני עדיין מחכה לשמוע מה הזוי בכל מה שאמרתי פה ביומיים האחרונים.
קח את הזמן. יש לי סבלנות....
(12-Apr-2017 10:54)lironb62 כתב: [ -> ]תראו איזה יופי הקמפיין של קובי בפייסבוק .
אפשר גם לפרגן על דברים טובים.
זה אחלה שיווק בחינם לקבוצה.
אפשר להמשיך את זה גם בקניית המנויים לעונה הבאה חבר מביא/מתייג חבר בקניית מנוי.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

סוף סוף תגובה שעוסקת בפירגון ולא במחנות.
אחלה יוזמה של קובי ולמרות שאני (מטעמי מנחוס) לא מגיע עם חולצה צהובה, הפעם אגיע (רק שאם נפסיד תדעו למה...).
רק ככה ננצח. מעבירים את זה הלאה. כל אוהד מנסה להביא עוד אוהד, לאט לאט זה יתפוס. לא צריך להתאכז כשאין גידול מטאורי בין הרצוי למצוי, כן צריך לשמוח על גידול עקבי של מספר אחוזים. זו צריכה להיות המטרה והשאיפה. בכל עונה להשתפר, הן בהבט המקצועי והן בהבט הכללי (כמות קהל וכו...).

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-Apr-2017 11:23)Shaul כתב: [ -> ]
(12-Apr-2017 11:10)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Apr-2017 10:54)lironb62 כתב: [ -> ]תראו איזה יופי הקמפיין של קובי בפייסבוק . [YELLOW HEART]
אפשר גם לפרגן על דברים טובים.
זה אחלה שיווק בחינם לקבוצה.
אפשר להמשיך את זה גם בקניית המנויים לעונה הבאה חבר מביא/מתייג חבר בקניית מנוי.

בדיוק כתבתי על זה לחבר...
זה מדהים...זה חוצה גבולות...זה מגיע לכל שרשרת המזון...וזה מה שהופך את זה לאפקטיבי!!

אפשר לראות על מה מדובר?
אם יש לך פייסבוק תיכנס לקבוצת האוהדים מכבי נתניה.
רץ קמפיין כולם מגיעים בצהוב עם העלאת תמונה עם חולצה צהובה ותיוג חבר שצריך להעלות פוסט משלו וכן הלאה.
האוהדים ממש זורמים עם זה, שיווק מעולה.

לא רציתי לענות שם . תמיד אבל 100% בדוק כשהגעתי עם חולצה צהובה הפסדנו. צר לי. שהמועדון יחליף צבע.

(12-Apr-2017 12:09)אלון כתב: [ -> ]סוף סוף תגובה שעוסקת בפירגון ולא במחנות.
אחלה יוזמה של קובי ולמרות שאני (מטעמי מנחוס) לא מגיע עם חולצה צהובה, הפעם אגיע (רק שאם נפסיד תדעו למה...).
רק ככה ננצח. מעבירים את זה הלאה. כל אוהד מנסה להביא עוד אוהד, לאט לאט זה יתפוס. לא צריך להתאכז כשאין גידול מטאורי בין הרצוי למצוי, כן צריך לשמוח על גידול עקבי של מספר אחוזים. זו צריכה להיות המטרה והשאיפה. בכל עונה להשתפר, הן בהבט המקצועי והן בהבט הכללי (כמות קהל וכו...).

לא מכיר פורומים (בטח של אוהדי כדורגל) שכל השיחות בו שלוות ,רגועות ומפרגנות...זה המהות של פורום. מגוון דיעות ,וויכוחים, נסיונות שיכנוע, וכן, לפעמים זה קצת חורג מהנורמה ויורד נמוך מידי. אלה האמוציות של הכדורגל. לא צריך להבהל מזה . זה חלק מהחוויה בסה"כ.

ולגבי היוזמה של קובי - אם אני הצלחתי להתעלות על עצמי ולפרסם תמונה מאחד ממסעותי עם הקבוצה איך זה שאותך עוד לא מצאתי שם ??
(12-Apr-2017 12:19)אופיר34 כתב: [ -> ]
(12-Apr-2017 12:09)אלון כתב: [ -> ]סוף סוף תגובה שעוסקת בפירגון ולא במחנות.

לא מכיר פורומים (בטח שלא אוהדי כדורגל) שכל השיחות בו שלוות ,רגועות ומפרגנות...זה המהות של פורום. מגוון דיעות ,וויכוחים, נסיונות שיכנוע, וכן, לפעמים זה קצת חורג מהנורמה ויורד נמוך מידי. אלה האמוציות של הכדורגל. לא צריך להבהל מזה . זה חלק מהחוויה בסה"כ.

ולגבי היוזמה של קובי - אם אני הצלחתי להתעלות על עצמי ולפרסם תמונה מאחד ממסעותי עם הקבוצה איך זה שאותך עוד לא מצאתי שם ??

לא תויגתי...
ואני לא שם כמוך...

תירוצים תירוצים....

גם אני לא תויגתי וגם אני לא פעיל שם יותר מידי...
ובכל זאת, דבר כל כך מינימלי (וחינמי אפילו...) שעושה את הבאזז הרצוי לא כולנו מסוגלים לעשות...
חבל....
(12-Apr-2017 12:07)אופיר34 כתב: [ -> ]הדמגוגיה נמשכת....

ואני עדיין מחכה לשמוע מה הזוי בכל מה שאמרתי פה ביומיים האחרונים.
קח את הזמן. יש לי סבלנות....

הדברים שאתה אומר כאן ולא רק ביומיים האחרונים, הם ברובם הזויים ויותר מתאימים לילדים מתלהבים (יש לא מעט כאלה בפייסבוק) מאשר לאדם בן 34 (ככל וזה הגיל שלך) שמתיימר להיות אדם רציני וריאלי.
אמרתי לך, אפשר להיות גם אוהד וגם להיות עם שתי רגליים על הקרקע ולדעת את מקומה של הקבוצה אותה אתה אוהד בהיררכיה של הכדורגל הישראלי.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Reference URL's