מכבי נתניה

גירסה מלאה: אי אפשר לנצח בלי מגינים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
מקווה שהירידה למקום השני תחזיר את האנרגיות החיוביות ונראה קבוצה שבאה לטרוף את המשחק וכנגד כל התחזיות תחזור עם נצחון.
(10-Mar-2017 18:58)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר תלמד להתנסח ותלמד לדבר כשאתה עונה לטענות ולא לדברים שאתה ממציא. תמצא לי את המילה כשלון בכל מה שכתבתי. לדעתי הדברים שאני אומר לגיטימיים ונכונים לחלוטין.
לא מתאים לך אני מבין אתה תמיד חושב ש״האופיר״ ינצח. לפי שיטתך עוד לא ירדנו ליגה עם טל בנין. באמת עייפתי מלהתווכח איתך . לא הזכרתי לפני חודש ? את הטעויות של סלובו אני המצאתי במשחקי התיקו ? מתי הם היו ? באמת יש גבול לכמה אפשר לעוות מציאות כי אתה אוהב את נתניה .. תתחבר .. 6 המשחקים האחרונים פחות מ50 אחוזי הצלחה. איך תקרא לזה ?
נ.ב בוא נקווה שלא נתרגל למקום השני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תלמד אתה להבין את הנקרא ואל תלמד אותי להתנסח. וחליק עם התשובות הפרודיות שלך .זה לא מה שימנע ממני להגיד את דעתי עליך ובעיקר על הדברים שאתה אומר בעיתות משבר.

אז קודם כל אל תעשה ממני מטומטם ובעיקר אל תהיה נאיבי כי כל מי שבחודש האחרון היה נכנס לפורום וקורא את הטורים ההיסטרים שלך לא היה מאמין בחיים שכולנו פה אוהדים את אותה קבוצה. רמת ההיסטריה שלך דורשת טיפול. אני באמת ממליץ לך על הסדנא של התמודדות עם משברים.

ועשה טובה ,בוא לא נתחיל עם הדוגמאות מהעבר כי אתה תהיה בבעיה. אני רק אזכיר בראשי פרקים את יוסי מזרחי, נתי עזריה, לויטה, "בלדב לא ימכור", ההפסד להרצליה בעלייה האחרונה, רוני לוי ועוד ועוד... והיום זה שוב חוזר עם סלובו שלא מתאים, קבוצה לא עמוקה, וגודל לא טבעי.

ושאני אומר לפני חודש (אם לא הבנת) אני מתכוון לפני המשבר הענק שהקבוצה נכנסה אליו. לא זוכר אותך מדבר על הבנת משחק של מאמנים, על גודל טבעי, על עומק ועל עוד אי אלו ממצאים חדשים שהאומה כולה התוודעה אליהם בזכותך.
תבין כבר שקבוצות הרבה יותר גדולות ועשירות מנתניה נקלעות לתקופות פחות טובות במהלך עונה ובד"כ במאני טיים מצליחות לחזור לעצמן . בדיוק כמו שמכבי לפני מספר חודשים הייתה עם מינוס 11 מב"ש וכולם סגרו את הסיפור כך גם אנחנו היום רק בפלוס 7 מעלייה ולא בפלוס 15 כמו שאולי מתאים לך...

ולגבי הכשלון - לא טענתי שזה מה שאמרת, אבל מציע לך לקרוא את הפוסטים האחרונים שלך וגם אם לא אמרת את במפורש זה מה שמשתמע מהדברים שלך. כולם לא מתפקדים, הקבוצה ירדה לפחות מ 50% הצלחה, עכו מקום ראשון, אין עומק, שחקנים של ליגה שנייה ושלישית ...מה אנחנו אמורים להבין מזה ??

ולגבי מקום שני - אמרתי לך כבר ,השמחה שלי תהיה אותה שמחה גם אם זה יקרה ממקום שני.
אתה כמובן תנצל את זה להפצת הבשורה שלך....
נו שוין...
אתה יודע מה בפעם האלף - תתחיל עם הדוגמאות מהעבר אבל כאיש הייטק תביא ציטטות מדויקות ולא את הזיכרון הסלקטיבי שלך. מכל השנים של בנין מזרחי של בלדב של רוני לוי .. אני ממש מצפה לזה. קח תקדיש לזה שעה שעתיים, פרויקט שיוכיח את טענותיך. אל תאיים - תקיים.
ונכון לא דיברתי על זה לפני חודש וחצי כי זה טושטש והקבוצה רצה ומה לעשות שכשהיא רצה הבעיות לא נחשפות . אני באמת לא מבין אותך.. אתה רוצה שאני אתמקד ואגלה את בעיות הקבוצה לפני שהן קורות כאילו שזה המקצוע שלי.. באמת הגיע הזמן שאייל יפטר אותי.. כשאני רואה בעיה אני כותב עליה . מוכן להתווכח איתה בטוב טעם עם כל העולם ואשתו .

ולסיום כמו שזו דעתך שזה רק משבר חולף - אני לא סגור שזה רק זה. את כל הנימוקים כבר כתבתי. אתה לא חייב לקבל .
נ.ב - דעתך עלי לא מעניינת את איש כמו שאני מתאפק לא לכתוב את מה שאני חושב עליך.

(10-Mar-2017 22:06)טל.מ כתב: [ -> ]אתה יודע מה בפעם האלף - תתחיל עם הדוגמאות מהעבר אבל כאיש הייטק תביא ציטטות מדויקות ולא את הזיכרון הסלקטיבי שלך. מכל השנים של בנין מזרחי של בלדב של רוני לוי .. אני ממש מצפה לזה. קח תקדיש לזה שעה שעתיים, פרויקט שיוכיח את טענותיך. אל תאיים - תקיים.
ונכון לא דיברתי על זה לפני חודש וחצי כי זה טושטש והקבוצה רצה ומה לעשות שכשהיא רצה הבעיות לא נחשפות . אני באמת לא מבין אותך.. אתה רוצה שאני אתמקד ואגלה את בעיות הקבוצה לפני שהן קורות כאילו שזה המקצוע שלי.. באמת הגיע הזמן שאייל יפטר אותי.. כשאני רואה בעיה אני כותב עליה . מוכן להתווכח איתה בטוב טעם עם כל העולם ואשתו .

ולסיום כמו שזו דעתך שזה רק משבר חולף - אני לא סגור שזה רק זה. את כל הנימוקים כבר כתבתי. אתה לא חייב לקבל .
נ.ב - דעתך עלי לא מעניינת את איש כמו שאני מתאפק לא לכתוב את מה שאני חושב עליך.

אתה ממשיך עם התמימות אני רואה....
אז את עבודתי כאיש הייטק כבר עשיתי מספר פעמים בעבר. השקעתי בזה מספיק זמן בעבר, קבלת ציטוטים והוכחות ,כמובן שנתת את ההסברים שלך (בדיוק כמו שאתה עושה עכשיו) וכל אחד המשיך בדרכו. ההתממות שלך לא תעזור. שנינו (ולא רק שנינו) יודעים בדיוק מיהו נביא הזעם של הפורום הזה....

ומזה "לא דיברתי על זה לפני חודש וחצי כי זה טושטש" - טושטש ??

אתה רוצה להגיד לי ש:

אין לנו עומק
רב השחקנים ברמה של ליגה שנייה ושלישית
צוות האימון לא מתאים
הגודל לא טבעי
אין הגנה

כל הדברים האלה טושטשו 22-23 מחזורים ועכשיו במחזור 27 אחרי 5 תיקו ונצחון פתאום גילית את זה ??
אתה לא חושב שעם כל הדברים הנ"ל היו באמת קיימים וטבועים בקבוצה היינו היום במקום שאנחנו נמצאים ?

אתה לא מוכן לקבל את ההגדרה "משבר" \ "תקופה רעה"\"נפילת מתח" וכיוצ"ב ??
למה כל דבר נהפך לסוף העולם אצלך ?

נ.ב - כבר כתבת הכל ואתה מוזמן להוציא כל מה שיש לך על הלב...
זה לא בריא למערכת העיכול לשמור דברים בבטן (מנסיון)....
א. לא עשית כלום בעבר. תאמין לי הזכרון שלי מתפקד מצוין.
ב. הטענות שלי לא מאשימות את כל העולם ואשתו . אני מנסה להסתכל על המצב כפי שאני מבין אותו, ניתוח שאני עושה על סמך ראיונות אין ספור ששמעתי וקראתי מפי הקורא א סגל וראיונות ששמעתי מסלובו ושי ברדה, ודברים שראיתי לבד ותובנות שקראתי מאחרים .
ג. לא יעזור לך - הקבוצה הזו לא נבנתה במטרה מוצהרת לעלות. רובם המוחלט של השחקנים שחקני לאומית ליגה א וכאלה שעלו מהנוער. יש לך בנוסף שני ג׳וקרים ועוד חלוץ ליגת העל מזדקן. תקציבית יש קבוצות עם תקציב גדול משלך. כשאתה מתחיל במינוס 9 מצבך קשה שבעתיים.
ד. אין לי נסיון בלהגדיר מהו משבר , כמה זמן נמשך משבר ממוצע בקבוצת כדורגל, או להגיד מקצועית הגענו לשיא מוקדם מידי וכו.
ה. מה כן - אחרי פעם פעמיים כשמשהו לא דופק כמו כל אוהד עם קצת נסיון מתחילים (לא אתה ..) לראות את הבעיות שהתחילו מהשיתוף ההזוי של שחקן שלא יכול לזוז במשך 3 משחקים עד שהוא חזר לעצמו, דרך השגיאות בחילופים במשחקי התיקו רבי השערים שעלו לנו ב6 נק.
ו. הקבוצה היתה צריכה להתחזק בינואר. וכן היא לא מספיק עמוקה אם נאלצים לשים בלם בעמדת המגן הימני.
ז. כן יש מצב שנגמר הדלק והסטטיסטיקה עכשיו מתיישרת. כולנו מקווים שדראפיץ יצליח להמציא את העסק מחדש . אתה יכול לסתור את הטענה הזו ? יאללה בוא נשמע.
ח. אנחנו כרגע בפחות מ50 אחוז הצלחה ב6 משחקים. מה לא נכון בנתון הזה ? אתה מתווכח נגד מספרים? 8 נק מ18.
ט. מנסיון אל תעמיד את המועדון הזה והקהל הזה במצבי לחץ, זה לא יגמר טוב.

(10-Mar-2017 23:49)טל.מ כתב: [ -> ]א. לא עשית כלום בעבר. תאמין לי הזכרון שלי מתפקד מצוין.
ב. הטענות שלי לא מאשימות את כל העולם ואשתו . אני מנסה להסתכל על המצב כפי שאני מבין אותו, ניתוח שאני עושה על סמך ראיונות אין ספור ששמעתי וקראתי מפי הקורא א סגל וראיונות ששמעתי מסלובו ושי ברדה, ודברים שראיתי לבד ותובנות שקראתי מאחרים .
ג. לא יעזור לך - הקבוצה הזו לא נבנתה במטרה מוצהרת לעלות. רובם המוחלט של השחקנים שחקני לאומית ליגה א וכאלה שעלו מהנוער. יש לך בנוסף שני ג׳וקרים ועוד חלוץ ליגת העל מזדקן. תקציבית יש קבוצות עם תקציב גדול משלך. כשאתה מתחיל במינוס 9 מצבך קשה שבעתיים.
ד. אין לי נסיון בלהגדיר מהו משבר , כמה זמן נמשך משבר ממוצע בקבוצת כדורגל, או להגיד מקצועית הגענו לשיא מוקדם מידי וכו.
ה. מה כן - אחרי פעם פעמיים כשמשהו לא דופק כמו כל אוהד עם קצת נסיון מתחילים (לא אתה ..) לראות את הבעיות שהתחילו מהשיתוף ההזוי של שחקן שלא יכול לזוז במשך 3 משחקים עד שהוא חזר לעצמו, דרך השגיאות בחילופים במשחקי התיקו רבי השערים שעלו לנו ב6 נק.
ו. הקבוצה היתה צריכה להתחזק בינואר. וכן היא לא מספיק עמוקה אם נאלצים לשים בלם בעמדת המגן הימני.
ז. כן יש מצב שנגמר הדלק והסטטיסטיקה עכשיו מתיישרת. כולנו מקווים שדראפיץ יצליח להמציא את העסק מחדש . אתה יכול לסתור את הטענה הזו ? יאללה בוא נשמע.
ח. אנחנו כרגע בפחות מ50 אחוז הצלחה ב6 משחקים. מה לא נכון בנתון הזה ? אתה מתווכח נגד מספרים? 8 נק מ18.
ט. מנסיון אל תעמיד את המועדון הזה והקהל הזה במצבי לחץ, זה לא יגמר טוב.

א. עשיתי גם עשיתי אבל זה לא משנה בתכלס כי גם אני שוב אציג לך את הציטטות ברור לי מה תהיה התשובה. חבל על הזמן שלנו

ג. אתה צודק. במטרה מוצהרת היא לא נבנתה לעלות ,אבל במטרה בלתי מוצהרת דווקא נראה לי שכן... וזה שלא הצהירו קבל עם ועדה טוב שעשו כי עם מינוס תשע עדיף שלא תצא בהצהרות (בטח שאתה לא יושב על תקציב דו ספרתי).
ולגבי הסגל - אתה כמובן מגזים ולא מדייק, כי מעבר לדיא וערן (שרק עם שניהם אתה בפור על הליגה), יש לך את בדש (מזדקן או לא אבל חלוץ מוכח עם שערים), דיין, שינה, וורגוץ, קוגבינה, גזל, טגה - מתוכם לפחות שישה שחקני הרכב שכולם עם רזומה של ליגת על ותוסיף עליהם שחקנים כמו ניקו, עלי, וויסמן ואולי גם דנון ואביב שהיום בדיעבד רובנו מסכימים שיכולים להשתלב גם בליגת העל ,והופ קבלת קבוצה שבהחלט יכולה להתמודד על עליה או לפחות להאבק עליה אפילו עם מינוס תשע.
מעבר לזה, שמות לא תמיד מייצרים איכות כי בעכו למשל יש אולי שמות טובים אבל חרא מאמן וקבוצה ממש לא איכותית לטעמי (ועשה טובה אל תשלח אותי לטבלה). בהקשר הזה, הצוות המיקצועי שלנו עולה בשתי רמות על עכו.

ד. פתאום אין לך נסיון ?? איך זה יכול להיות ?
בדיוק ירדת מהארץ שמכבי נכנסה למשבר שלה ? או שב"ש פתאום עשתה איזה ארבע תיקו ? או שעכו לא ניצחה איזה ארבעה משחקים ?
מה אתה חדש פה ? כל קבוצה נכנסת לתקופה הפחות טובה שלה. לפעמים זה חודש לפעמים גם יותר. בסוף אם הקבוצה מספיק חזקה הכל מתיישר.

ה. חביבי, אין מאמן בעולם שאתה לא יכול להגיד את זה עליו. אתה מדבר על טעויות במיקרו שכולם עושים כולל אנריקה, מוריניו ופפ. אין דבר כזה מאמן שלא עושה טעויות . רק מה בקבוצה של 4 מליון זה אולי בא יותר לידי ביטוי מאשר בקבוצה של 400 מליון. במקרו ,הקבוצה מאומנת, עומדת טוב על המגרש, בחירת השחקנים הוכיחה את עצמה וזה מה שצריך לשפוט . לא החילוף בשניים שלשה משחקים ולא דברים ברמה הזאת.

ו. יכול להיות שהיו צריכים להביא מגן ,השאלה שלי אם כן היו מביאים היינו היום במקום אחר ? מסופקני. הקבוצה רצה טוב ,נראתה מעל הליגה והצוות לא מצא שחקן איכותי שיוכל לשדרג את הקבוצה. מבחינתי זה הסבר לגיטימי.

ז. אז שאני אבין - זה אומר שלא ננצח יותר עד סוף הליגה ? שהפועל ר"ג וביתר לא יפסיקו לנצח ?
"להמציא את העסק מחדש" - העסק מת ? בחדלות פרעון ולא הודיעו לי ? ההוצאה לפעול בדרך ?? אתה מבין על איזה הגזמות אני מדבר ?

ח. לא מתווכח על 8 מ 18 וגם לא מתווכח על 59 מ 81 (או שעל זה אתה דווקא תתווכח...)

6. צא כבר מהסיפור של 82...
עבר זמנו בטל קורבנו. לא רלוונטי ולא קשור לכלום.
זו יהירות ואפילו חוצפה לדרוש ממועדון ומקבוצה שעברו משבר גדול והפחתת 9 נק' לדרוס את הליגה לאורך כל העונה ולסיים במקום הראשון בפער דו ספרתי.
הקבוצה דרסה את הליגה שני שליש מהעונה והביאה את עצמה למצב של מאבק על העליה כשהכל תלוי בה. ככה צריך להסתכל על הדברים.
טחנו מים .. לדעתי אתם פשוט לא מבינים את הבעיה, אבל לגיטימי. אני מקווה מאוד שמי שטועה זה אני.

(11-Mar-2017 12:39)טל.מ כתב: [ -> ]טחנו מים .. לדעתי אתם פשוט לא מבינים את הבעיה, אבל לגיטימי. אני מקווה מאוד שמי שטועה זה אני.

אני לא האמנתי בשום תסריט או חלום שנגיע למצב שבו אנחנו נמצאים היום. השחקנים והצוות המקצועי עשו את הבלתי יאמן וכרגע הכל תלוי בנו.
ברור שלפי הכושר הנוכחי צפוי מאבק לא פשוט על העליה וזה לגיטימי.
יכול להיות באמת שלא היינו צריכים לתת פול גז בחודשים הראשונים כדי לא לגרום לאכזבה אצל חלק מהאוהדים ברגע שהמשבר הראשון הגיע.

וירון צודק, עשינו צבירת נקודות מטורפת. זה לא בא מכלום. אני מקווה שנשארה עוד תחמושת במחסן כדי לגמור את השליש האחרון בהצלחה. לא נצטרך פה 70 או 80 אחוזי הצלחה ,לדעתי גם 50 יכולים להספיק.

זה נראה למישהו מטרה בלתי ניתנת להשגה ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's