מכבי נתניה

גירסה מלאה: אמייה טגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
http://www.one.co.il/Article/16-17/1,2,0,0/286459.html
ב-09:46 הוא מזכיר קריאות גזעניות כלפיו. שיבהיר אם יש יסוד סביר להנחה שזה היה איש מחננו.
ברור שזה היה מאיתנו , כשעטר נתן לו הזדמנות ועוד הזדמנות אני זוכר המונים מהקהל שקילל ורדף אותו , בסוף הוא הוכיח על המגרש והיה לאחד השחקנים הטובים שלנו .
אשמח לראות אותו נשאר במועדון כמאמן בילדים צעירים אדם בעל אישיות כובשת
למרות שאני לא מסכים בדרישה שלו לשלם כל מחיר בשביל אברהם מנגיסטו כמו הטעות שעשו עם גלעד שליט
אבל כן מסכים לחקור מה קרה ליוסף סלמסה ז"ל למרות שאני כן סומך על משטרת ישראל במיוחד בעידן של המפכ"ל אלשיך בעיניים עצומות .
(19-Feb-2017 8:45)זאב רווח כתב: [ -> ]ברור שזה היה מאיתנו , כשעטר נתן לו הזדמנות ועוד הזדמנות אני זוכר המונים מהקהל שקילל ורדף אותו
בקונטקסט בו הוא אומר את הדברים ניתן להבין שמדובר במקרים טריים ולא בכאלו הקשורים לאמצע העשור הקודם.

(19-Feb-2017 16:35)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(19-Feb-2017 8:45)זאב רווח כתב: [ -> ]ברור שזה היה מאיתנו , כשעטר נתן לו הזדמנות ועוד הזדמנות אני זוכר המונים מהקהל שקילל ורדף אותו
בקונטקסט בו הוא אומר את הדברים ניתן להבין שמדובר במקרים טריים ולא בכאלו הקשורים לאמצע העשור הקודם.
ומאז הוא כבר חרש בכמה מועדונים

(19-Feb-2017 16:35)יגאל יהב כתב: [ -> ][quote='זאב רווח' pid='63989' dateline='1487479547']
ברור שזה היה מאיתנו , כשעטר נתן לו הזדמנות ועוד הזדמנות אני זוכר המונים מהקהל שקילל ורדף אותו
ומאז הוא כבר חרש בכמה מועדונים
Reference URL's