מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק קשה בהרצליה 1-0 יספק אותי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זאת ההזדמנות שלנו לראות שהליגה הזאת אינה קלה אלא שאנחנו אלו שיכולים לעשות אותה קלה .
במשחק נגד מכבי הרצליה רק התוצאה חשובה , לא מפריע לי שהרצליה ישכבו עלינו 90 דקות , ושערן לוי ישים פצצה לחיבור ושננצח בשניה האחרונה , לא אכפת לי שהוא יאכל כל המשחק גלידה עם שמנת מתוקה והעיקר שיתן את שלו ...
אם ננצח ונגדיל פער מהמקום השני ל 7-8 נקודות אז במשחק הבא הייתי רוצה לראות יותר צעירים , כמו הקשר האחורי ירושלמי , החלוץ ג'אברין , הבלם פאדול .

צריך לתת לדיע סבע במשחק הבא לנוח , ואחריו וארגוץ' , ואחריו קוגבניה , ואחריו כחלון .
כל השאר היו במנוחה באיזה שהוא שלב

צריך גם לראות את דין גל כשלוחצים אותנו האם הוא מסוגל להביא נקודה בעצמו ויותר ??
הרצליה יהיו עייפים מהמשחק נגד רמת השרון אני מקווה
הרצליה קיבלה שחקן חיזוק הכי טוב שהיא יכלה לקבל.
(08-Feb-2017 11:55)עידן444 כתב: [ -> ]הרצליה קיבלה שחקן חיזוק הכי טוב שהיא יכלה לקבל.

???
מנשה מסריח
נטרל את פושה ופתרת 50% מהבעייה.
(08-Feb-2017 12:47)יגאל יהב כתב: [ -> ]נטרל את פושה ופתרת 50% מהבעייה.

הרבה יותר מ-50% לדעתי אבל מה זה עוזר?
מזכיר לי אחד שעובד איתי שאמר לי פעם "אתה יודע איך עושים מיליון שקל בשבועיים? חצי מיליון בשבוע הראשון וחצי מיליון בשבוע השני".

לנטרל אותו לגמרי אי אפשר, זה שחקן עם אחוזי ניצול "מצבים" (לראות את הגולים שלו ולהבין למה שמתי מרכאות) כמו של ברד ליף מהעונשין. נקווה שההתקפה שלנו תהיה יותר טובה ממנו כמו בסיבוב הקודם.
בשביל לנטרל את פושה לא צריך לשבור את הראש , לחסום את המרכז .
אסור לורגוץ' לעזור לקובי מור , ולשינה לעזור לכחלון , ברגע שהם עוזרים בצדדים האמצע נפתח וככה קיבלנו את רוב השערים נגד הרצליה ראשל"צ רמת גן .
(08-Feb-2017 13:13)Gadi כתב: [ -> ]
(08-Feb-2017 12:47)יגאל יהב כתב: [ -> ]נטרל את פושה ופתרת 50% מהבעייה.

הרבה יותר מ-50% לדעתי אבל מה זה עוזר?
מזכיר לי אחד שעובד איתי שאמר לי פעם "אתה יודע איך עושים מיליון שקל בשבועיים? חצי מיליון בשבוע הראשון וחצי מיליון בשבוע השני".

לנטרל אותו לגמרי אי אפשר, זה שחקן עם אחוזי ניצול "מצבים" (לראות את הגולים שלו ולהבין למה שמתי מרכאות) כמו של ברד ליף מהעונשין. נקווה שההתקפה שלנו תהיה יותר טובה ממנו כמו בסיבוב הקודם.
מסכים איתך.
זה השחקן הראשון שהייתי רוצה לראות בשנה הבאה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
חזום לדעתי אם הוא לא עבר עכשיו לליגת העל לא נראה לי שיגיע לנתניה כשחקן חופשי , גם השכר שלו , גם המיסים עליו
עמודים: 1 2
Reference URL's