מכבי נתניה

גירסה מלאה: ערן לוי מדבר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(10-Feb-2017 19:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]חבל רק שחוץ מוייסמן איך לקבוצה הזו חוליית התקפה. ואני שוב שואל למה לא ג'אברין?

מסכים איתך לא רואה טעם בחילוף שרועי דיין נכנס.
ג'ורדן פושה שוב הראה שהוא חלוץ מעולה גם ביום בינוני המיקום שלו הביא לשוויון.
ערן לוי חזר. במחצית הראשונה לא היה מדויק אבל מהתחלה ראו שהוא הרבה יותר נייד ובחצי השני בתוספת קצת חדות זה הביא למהפך ולעוד המון מצבים אחר כך שבדיעבד היו גומרים את המשחק.

החילוף המנומס של רועי דיין עצר לנו לגמרי את המומנטום. אפשר להכניס את דיין לעניינים במשחק מול הגנה כזאת ואפשר גם לתת למוחמד לנוח קצת כשהמשחק גמור אבל אי אפשר שניהם ביחד. חבל
ראיתי כרגע את התקציר .. איזו קומדיה של טעויות של ההגנות והשוערים ..
טגה מה בדיוק הוא ניסה לעשות .. מחזיר כדור לשוער על העמוד במקום להעיף לכיוון השני , ודין גל מסבך את ההגנה שלו עם מסירות לא נכונות ובסוף מוסר לפושה. לפעמים גם להעיף למעלה בטח בדקה ה88 זה לא סוף העולם .. לא כולם טר שטגן. לגבי השוער של הרצליה .. בלעדיו זה לא היה 4:2

Sent from my iPhone using Tapatalk
טגה החזיר כדור עם החזה, הוא לא בעט, דין גל חלם באותו רגע על ארוחת הערב נראה לי.
(10-Feb-2017 19:58)פיליפצוק כתב: [ -> ]טגה החזיר כדור עם החזה, הוא לא בעט, דין גל חלם באותו רגע על ארוחת הערב נראה לי.

המשחק הכי חלש של דין גל אבל עדיין לא הייתי מסיק מסקנות מרחיקות לכת. יש לו בעיה בסיסית במשחק הרגל. היום גם לא קרא נכון את המשחק.
(10-Feb-2017 19:46)yaron73 כתב: [ -> ]
(10-Feb-2017 19:41)פיליפצוק כתב: [ -> ]חבל רק שחוץ מוייסמן איך לקבוצה הזו חוליית התקפה. ואני שוב שואל למה לא ג'אברין?

עמד בפוקס שם וקיבל מתנה שלא חלם עליה. כל אחד במקומו היה שם את זה . אולי למעט שני הציליגרים שלנו.
(10-Feb-2017 21:04)משה.ד כתב: [ -> ]
(10-Feb-2017 19:46)yaron73 כתב: [ -> ]

עמד בפוקס שם וקיבל מתנה שלא חלם עליה. כל אחד במקומו היה שם את זה . אולי למעט שני הציליגרים שלנו.

הוא גולר זה התפקיד שלו, להכניס את החפץ העגול הזה לרשת בכל שלב ובכל מצב.
את המספרים ערן נותן כל שבוע השבוע לשם שינוי הוא רץ ונלחם....
מעולם לי לא היה ספק ביכולת המסירה או הבעיטה של ערן היתה לי ...אחרי שישי פחות בעיה עם התרומה למשחק ההגנה עם הרצון עם הריצה...
ואני שמח כשהוא רוצה הוא יכול....
כנראה שתגובת האוהדים הבהילה את ערן ....
כולנו רוצים בהצלחתו .
הצלחתו הצלחתנו....
בראבו דוד כל הכבוד לך אם תוכל להסביר זאת גם לאופיר וטל.מ הם קשי הבנה
אני ממליץ לך בחום לקרא את כל השרשור מהתחלה יכול להיות שזה יסדר לך את הקופסא .

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's