מכבי נתניה

גירסה מלאה: שיחקו אותה ביתר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מחתימים(עדיין לא סופי) את גורדן פושה. לטעמי אחד החלוצים הטובים ביותר גם בליגת העל.
אם לא יפצע. בינגו ענק.
אני פינטזתי שיהיה בנתניה בעונה הבאה….

Sent from my A0001 using Tapatalk
(02-Feb-2017 16:24)חזום חזום כתב: [ -> ]מחתימים(עדיין לא סופי) את גורדן פושה. לטעמי אחד החלוצים הטובים ביותר גם בליגת העל.
אם לא יפצע. בינגו ענק.
אני פינטזתי שיהיה בנתניה בעונה הבאה….

לא רואה את זה קורה.
לי נראה שטביב דווקא יעשה את זה בשביל להשקיט את הטענות לגזענות.

יהיה פה שלום על הפלסטינאים לפני שזה יקרה....

בוא נגיד ששיימן וטביב יותר מידי קשורים לחשבון הבנק שלהם כדי שיתחילו להתפשר עכשיו על כסף...

וכמובן שהצד המוסלמי של פושה גם יתרום לעניין.
לטביב אין, לא היה ולא יהיה ביצים לעשות את המהלך הזה.
בסוף השנה פושה שחקן חופשי לכן שיימן חייב משהו לחשבון הבנק.
מצד שני טביב ישחק משחק כפול מול התקשורת (הנה הבאתי מוסלמי) ומול אוהדי ביתר יציג את השחקן בצורה שונה.
חוץ מזה ביתר זה לא רק לה פאמליה. לרוב אוהדי ביתר לא תהיה בעיה.

פושה מוסלמי ..? וואלה למדתי משהו ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
(02-Feb-2017 17:01)חזום חזום כתב: [ -> ]בסוף השנה פושה שחקן חופשי לכן שיימן חייב משהו לחשבון הבנק.
מצד שני טביב ישחק משחק כפול מול התקשורת (הנה הבאתי מוסלמי) ומול אוהדי ביתר יציג את השחקן בצורה שונה.
חוץ מזה ביתר זה לא רק לה פאמליה. לרוב אוהדי ביתר לא תהיה בעיה.

אם הוא חופשי זה עניין אחר.
ולגבי ביתר - זה ממש לא רק לה פאמליה אבל דה פקטו לה פאמליה מנהלים את בית"ר וברגע שהתפרסם "הסוד הגדול" של פושה הנושא נסגר לדעתי.

ובכלל כל נושא "המלחמה" של טביב בגזענות זו עבודה בעיניים אחת גדולה. מעניין אותו הגזענות כמו שאותי מעניין מצב החסה בצפון....
אצל טביב יש רק דבר אחד שקובע ולדבר הזה קוראים כ-ס-ף !
אבל טביב רוצה שקט מהתקשורת ויעשה דברים כדי למצוא חן.
לתקשורת יש המון כח. תראה איך ליברמן הפך להיות פודל (רמז מאותה סיבה ששרון פינה את עזה).

(02-Feb-2017 17:24)חזום חזום כתב: [ -> ]אבל טביב רוצה שקט מהתקשורת ויעשה דברים כדי למצוא חן.
לתקשורת יש המון כח. תראה איך ליברמן הפך להיות פודל (רמז מאותה סיבה ששרון פינה את עזה).

לדעתי החשש מהפמליה אצלו יותר חזק מהליקוק לתקשורת אבל בוא נראה...

לגבי ליברמן - אני מייחס את זה לאחריות שיש לו על הכתפיים ולא לתקשורת. לברבר את עצמך לדעת זה מאד קל שאין לך אחריות והשפעה. ברגע שאתה מקבל את המושכות דברים מתחילים להראות אחרת.
וזה נכון לרב הפוליטקאים ותהיה בטוח שגם הגאון מוילנה בנט יתנהל באותה צורה ברגע שיקבל את המושכות (מבחינתי ,אוי ואבוי אם זה יקרה ...)
אצל ליברמן הסיבה שונה .הוא נסחט עי התקשורת כי ידוע שהוא מושחת ומרבית חברי המפלגה שלו כאילו(ע"ע נתע). על מנת ליצור שקט הוא כמו כל נסחט יעשה את הכל.
אותה סיבה היתה עם שרון(האי היווני ופרשיות אחרות).
"דברים שרואים משם לא רואים מכאן" לא במקרים הללו.
התקשורת מצאה כלי יעיל ואפקטיבי ומנצלת אותו עד תום.

עמודים: 1 2
Reference URL's