מכבי נתניה

גירסה מלאה: סגירת חלון ההעברות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אני אישית קיוויתי שנביא מגן ימני אבל כנראה שאחד כזה שגם עונה על הקריטריון המקצועי של סלבה וגם החוזי של אייל לא נמצא ( אם בכלל חיפשו בעמדה הזו , לא יודע ) .
אף שחקן לא הגיע בינתיים ואני מוצא את עצמי בכל זאת שמח כי פעם ראשונה אחרי כל כך הרבה שנים,
כולל השנים של יאמר , אני סומך לגמרי על ההנהלה שהיא יודעת מה היא עושה 100 אחוז לטובת הקבוצה.
כיף שיש אוהד בעלים סוף סוף.
חיפשו שמאלי עפ הצהרת הבעלים ולא מצאו. אני קיוויתי שימצאו שחקן קדמי כנראה שאין ישראלי בנמצא

Sent from my iPhone using Tapatalk
סלובו אמר- חיפשנו. הצצנו. לא ראינו משהו שמתאים לנו.

אחלה גישה. די להבאות בכוח. כשמביאים בכוח ככה זה גם נראה.
(02-Feb-2017 12:48)עידן444 כתב: [ -> ]סלובו אמר- חיפשנו. הצצנו. לא ראינו משהו שמתאים לנו.

אחלה גישה. די להבאות בכוח. כשמביאים בכוח ככה זה גם נראה.

מסכים בהחלט.
כשאני רואה את רשימת הקניות שעושות קבוצות כמו ביתר ירושלים אני מתחלחל.
והכי מגניב - העברות ינואר של הפועל תל אביב. את שוינפלד מחליפים שישה חלוצים חדשים. חוץ מכל השחקנים שלא מקבלים משכורת יש עוד הרבה חדשים שיצטרפו לרשימת הנושים של הקבוצה שיכולה להתפרק בפעם השניה בעוד שנה-שנתיים. את הבור-בלי-תחתית ממלאים בעוד בור-בלי-תחתית.
העמדה הכי חלשה זה מגן שמאלי. הבעיה שאין על המדף מגינים ישראלים טובים וכשאין היצע אז גם הבינוניים מקפיצים מחיר ע"ע מגן הפועל פת בלקסטרה. לא זוכר שראיתי איזה משהו ממנו.
אני מניח ששנה הבאה יאוייש על ידי זר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
טעות שלי , התכוונתי למגן שמאלי כמובן.
ומעניין אם שחקן כל שהוא בכל זאת יגיע ברגע האחרון.
מה יש לכם מהמגן השמאלי קובי מור ? הוא בסדר גמור גם הגנתי וגם התקפי , ושחקן מהיר מאוד !
לא צריך להביא בנתיים כלום
לקראת עונה הבאה כן אשמח לראות כאן בלם מצוין , קשר נסוג נוסח אנסומבו , חלוץ מהיר , זה בזרים .
Reference URL's