מכבי נתניה

גירסה מלאה: העיר רמלה מציגה - הילד של כולנו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בנוער אנחנו תמיד טובים, מקווה שיהיה יותר עמוס מנסדורף מאשר שחר פאר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(27-Jan-2017 15:01)amir כתב: [ -> ]בנוער אנחנו תמיד טובים, מקווה שיהיה יותר עמוס מנסדורף מאשר שחר פאר.

למה?
בשיא מנסדורף היה 18, שחר פאר 11 והיתה רחוקה סרב אחד ממקום 10 אנה סמשנובה היתה 15.

עמוס צבר פרסים בסך 2.4 מיליון דולר, סמשנובה 2.3 ושחר 5.15! מיליון דולר
(27-Jan-2017 15:48)אריאל כתב: [ -> ]
(27-Jan-2017 15:01)amir כתב: [ -> ]בנוער אנחנו תמיד טובים, מקווה שיהיה יותר עמוס מנסדורף מאשר שחר פאר.

למה?
בשיא מנסדורף היה 18, שחר פאר 11 והיתה רחוקה סרב אחד ממקום 10 אנה סמשנובה היתה 15.

עמוס צבר פרסים בסך 2.4 מיליון דולר, סמשנובה 2.3 ושחר 5.15! מיליון דולר
אדון גוגל לא הכול זה מספרים יבשים וזה היה דור אחר אין מה להשוות בין הקרירות של שחר פאר לעמוס ואין פה שום עניין של סטטיסטיקה יבשה עמוס היה שחקן ענק לכול אורך הקרירה שלו ואם עוד 10 ס"מ גובה הוא היה בטופ 10.

בטניס, המדד זה הכנסות מטורנירים.
תעשה הרבה קטנים או מעט גדולים, בסוף זה מתבטא בכסף. ההכנסות של גברים גבוהות משל נשים, ושחר הרוויחה יותר מכפיל ממנו.
אז לעמוס היתה עיתונאית יותר אוהדת והוא גבר...
שחר הגיעה הרבה יותר רחוק ממנו
ממש לא, שחר שיחקה הרבה אחרי שעמוס פרש ולכן הרוויחה יותר מה הקשר לעיתונאים פה? לך שאל אנשי מקצוע והם קצת יספרו לך על עמוס גדול שחקני ישראל בכול הזמנים ומשני המינים דבר שלא גורע מהקרירה היפה של שחר רק חבל שהסתיימה איך שהסתיימה.

אני מתמוגג המצב שלנו כל כך טוב שהתחלנו להתווכח על טניס...
למה זה קשור? למי אכפת? את מי זה מעניין?
יש עוד שפע של שאלות כאלה שיכולות להיזרק בהקשר לפוסט הכל כך לא קשור לכלום הזה.
אכן הילד הוכיח מנטליות ישראלית, השחקן ההונגרי פחות טוב ,אבל הוכיח מנטליות חזקה מאוד,וישי גם אחרי שלקח את המערכה הראשונה הפגין סוג של מנטליות שברירית בכל איבוד מערכה ,וההונגרי הראה הפוך גם שהפסיד מערכה והראש ניצח בסוף.
אם אני הייתי פותח את הפוסט הזה חחחחחח
Reference URL's