מכבי נתניה

גירסה מלאה: הפועל ת"א רוכשת את ברשצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
אופיר 34 אפשר לעזור לאייל אם כל אוהד ישים 150 שקל אנחנו בערך 3000 אוהדים זה שווה מכפלה מעל 100 אלף דולר ....מאוד רציתי שיתפוס הענין הזה לתת למועדון מתנה שחקן שהאוהדים יקנו כמובן שחקן שהצוות המקצועי יבחר , אומרים יש תקציב מהאוהדים של 100 אלך דולר תביאו שחקן ברמה ....
אם הצוות המקצועי היה חושב שברשצקי מתאים לו יש לי תחושה שנתניה היתה מנסה לשים עליו את היד כי הסעיף שחרור שלו מגוחך וגם בטח השכר לא בשמיים.
יש לי תחושה שהצוות המקצועי רואה את הסוגיה בדיוק כפי שאופיר אמר- שאין מקום בקבוצה אחת גם לברשצקי וגם לדיא סבע אלא אם הם מחליפים אחד של השני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ועדיין הייתי נותן את המתנה הזאת.....
יש הרבה דרכים לעזור למועדון אבל נראה שמס' האוהדים שמגיעים למשחקים נמצא בירידה מסויימת. צריך לזכור שרובנו חסרי אמצעים כלכליים לתמוך במועדון בצורה רצינית כבודדים והכוח הוא במס' אוהדים גדול שכל אחד נותן מעט וביחד הרבה.
בכל מקרה אני חושב שיש דרכים שנוכל לתרום כבודדים יותר מרכישת המנוי העונתי. לדוגמא באמצעות מנוי הכולל סכום כספי נוסף כתרומה למועדון או קניית מנוי מיוחד לילדים חסרי יכולת שיתרם למועדון שידאג לאתר את הילדים האלה.
דיא פי 10 יותר טוב מברשצקי בשביל מה לחזק עמדה שאנחנו מסודרים בה? , עדיף לנתב את התקציב בעמדות שבאמת צריך לחזק!
מי צריך את ברשצקי על הספסל, שיתמרמר לנו ונעצור לו את הקריירה?
(22-Jan-2017 22:08)אלדד כתב: [ -> ]דיא פי 10 יותר טוב מברשצקי בשביל מה לחזק עמדה שאנחנו מסודרים בה? , עדיף לנתב את התקציב בעמדות שבאמת צריך לחזק!
מי צריך את ברשצקי על הספסל, שיתמרמר לנו ונעצור לו את הקריירה?

אני לא בטוח...

Sent from my iPhone using Tapatalk
ירון רעיון מצוין כל הכבוד אנחנו כאוהדים חייבים לעשות יותר
אחרי ברשצקי גם חלוץ נבחרת ג'מייקה מייקל סיטון בן ה-20 עובר להפועל ת"א, ר"ג רשמית ויתרה על עליית ליגה
נשארו רק בית"ר ת"א ועכו
אלדד מה עם פושה החלוץ של הרצליה ? לא הגיוני שישאר בהרצליה איך לא חטפו אותו בליגת העל ?
גם ראשל"צ במירוץ לעלייה.
פושה לא חתם בב"ש?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's