מכבי נתניה

גירסה מלאה: למה הקבוצה עובדת עם מטאור?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אני מתאר לעצמי שזה ככה מתחילת העונה אבל שמתי לב לזה רק לפני כמה שבועות ואנצל את התקופה הרגועה (לפחות עד מחר ב-9) כדי להעלות את הנושא.
לדעתי אחרי אירועי עילוט, וזה בלי קשר לכמות האחריות שיש על אוהדינו שם(ובתור מי שהיה שם לדעתי היא במינימום), היה צריך להיות ברור לנו ולהם שה"עונש" שלהם הוא שהם לא יעבדו עם המועדון יותר. אלף אלפי הבדלות, כמו היחס של ליברפול לסאן.
1.האבטחה באיצטדיון בדיוק כמו מערכת הכרטוס מופעלת ע"י זכיין.
2.נתניה חוותה בעבר חברות אחרות שהביאו לתוצאות בעיתיות.
3.משלמי המיסים בנתניה רשאים להלין בפני העיריה את טענותיהם לזכיין שזכה במכרז האבטחה ולא רק של האיצטדיון.
מתי כבר אנשים יבינו שאיצטדיון הוא בבעלות העירייה!!!!!!!!!!! ומכבי נתניה היא שוכרת בדיוק כמו מכבי ת"א ורעננה.
ובגלל שהיא הקבוצה העירונית של העיר, אז היא נהנית מדמי שימוש מופחתים זה הכל.
(15-Jan-2017 22:04)פיליפצוק כתב: [ -> ]מתי כבר אנשים יבינו שאיצטדיון הוא בבעלות העירייה!!!!!!!!!!! ומכבי נתניה היא שוכרת בדיוק כמו מכבי ת"א ורעננה.

באמת מצטער שלא ידעתי שהעירייה קובעת את חברת האבטחה, בבקשה תסלח לי..
אפרופו עירייה, שמעתי שאיזה אורחת פורחת הגיעה אתמול לאימון.
על מה ולמה, לא עשתה מספיק נזק.
(16-Jan-2017 10:47)פיליפצוק כתב: [ -> ]אפרופו עירייה, שמעתי שאיזה אורחת פורחת הגיעה אתמול לאימון.
על מה ולמה, לא עשתה מספיק נזק.

ראש עירית נתניה לא בארץ.
אז כנראה אורחת אחרת...
קטע קטע...
חזרה לעבוד...
נוסעת לחו״ל...
האם ההר הוליד עכבר? Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-Jan-2017 22:04)פיליפצוק כתב: [ -> ]מתי כבר אנשים יבינו שאיצטדיון הוא בבעלות העירייה!!!!!!!!!!! ומכבי נתניה היא שוכרת בדיוק כמו מכבי ת"א ורעננה.

לפי הנתונים האחרונים הידועים לי משלם כל מועדון כדורגל 37,000 ש"ח על השימוש באיצטדיון, בעוד מועדוננו משלם 30,000 ש"ח. אם נתונים אלו עדיין בתוקף המשתמע הוא שמועדוננו משלם לא פחות מ-81.1% ממה שמשלם מועדון אחר. במלים אחרות ההנחה שהוא מקבל לא מגיעה אפילו ל-20%.

אני חושב שההנחה למועדוננו, שהוא אוניית הדגל של ענף הספורט בנתניה, צריכה לעמוד על 50% לכל הפחות.
(16-Jan-2017 12:40)פיליפצוק כתב: [ -> ]אז כנראה אורחת אחרת...
אם לא מרים .אז הסוכנת ויקי?

Sent from my A0001 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's